www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Adobe připravuje na říjen Adobe Flash Player 10 pro mobilní zařízení

, , aktualita

Během nedávného telefonického rozhovoru s investory oznámil prezident a CEO Adobe, pan Shantanu Naraye, nový Adobe Flash Player 10 pro mobilní zařízení, díky kterému bude možné přehrávat na zařízeních s Windows Mobile, Androidem, Symbianem a na novém Palm Pre i ty nejnovější a technicky nejdokonalejší animace ve formátu Adobe Flash 9 a 10.

Představení nové aplikace je plánováno na kongres Adobe MAX plánovaný na říjen letošního roku. Již nyní ale mají nejdůležitější partneři Adobe, mezi které patří společnosti ARM, NVIDIA, Broadcom, Qualcomm, Intel and TI, k dispozici aktuální verzi programu a mají tedy dostatek času na to, aby tento přehrávač zoptimalizovali pro co nejlepší fungování na procesorech a platformách, kterých jsou výrobci.
Nejpopulárnější mobilní telefony
Nejnovější články
Jakých notebooků s Intel Skylake se dočkáme v nejbližší době? Jakých notebooků s Intel Skylake se dočkáme v nejbližší době?
Zbytek roku 2015 bude patřit procesorům na architektuře Intel Skylake. Například společnosti HP, Asus a Dell už chystají několik nových konfigurací nebo aktualizovaných verzí svých stávajících mobilních zařízení. Z velké části se jedná o konvertibilní notebooky.
Včera,  aktualita,  Jáchym Šlik
Asus uvedl na český trh tři levné notebooky z řady EeeBook Asus uvedl na český trh tři levné notebooky z řady EeeBook
Nejnovější zástupci z řady Asus EeeBook mají displeje o úhlopříčkách 14“ až 15,6“, pasivně chlazené procesory, nízkou hmotnost a elegantní design. Prodávají se přitom za docela sympatické ceny začínající na 9 999 Kč.
Včera,  aktualita,  Jáchym Šlik
Archos rozšiřuje svou nabídku zařízení s Androidem i Windows Archos rozšiřuje svou nabídku zařízení s Androidem i Windows
Francouzská společnost Archos na veletrh IFA 2015 přiveze hned několik novinek, mimo jiné cenově dostupný smartphone se Super AMOLED displejem, zajímavý tablet podporující LTE nebo konvertibilní notebook připomínající řadu Lenovo Yoga.
29.8.2015,  aktualita,  Jáchym Šlik
Toshiba Satellite Pro R50-C: dostupný firemní notebook Toshiba Satellite Pro R50-C: dostupný firemní notebook
Toshiba přináší na evropský trh nový notebook Satellite Pro R50-C, který je určen především pro podnikovou sféru. Cenu zatím výrobce neoznámil, už nyní je ale jasné, že půjde o jeden z cenově dostupnějších byznysových notebooků.
29.8.2015,  aktualita,  Jáchym Šlik
Lenovo Vibe P1 překvapí opravdu velkou baterií Lenovo Vibe P1 překvapí opravdu velkou baterií
Veletrh IFA 2015 se blíží nezadržitelným tempem. Své novinky v Berlíně představí i Lenovo a my už v předstihu známe jednu z nich. Je jí smartphone Lenovo Vibe P1, který zaujme kovovým tělem a především baterií o kapacitě 5 000 mAh.
29.8.2015,  aktualita,  Jáchym Šlik