www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Adobe připravuje na říjen Adobe Flash Player 10 pro mobilní zařízení

, , aktualita

Během nedávného telefonického rozhovoru s investory oznámil prezident a CEO Adobe, pan Shantanu Naraye, nový Adobe Flash Player 10 pro mobilní zařízení, díky kterému bude možné přehrávat na zařízeních s Windows Mobile, Androidem, Symbianem a na novém Palm Pre i ty nejnovější a technicky nejdokonalejší animace ve formátu Adobe Flash 9 a 10.
reklama
Představení nové aplikace je plánováno na kongres Adobe MAX plánovaný na říjen letošního roku. Již nyní ale mají nejdůležitější partneři Adobe, mezi které patří společnosti ARM, NVIDIA, Broadcom, Qualcomm, Intel and TI, k dispozici aktuální verzi programu a mají tedy dostatek času na to, aby tento přehrávač zoptimalizovali pro co nejlepší fungování na procesorech a platformách, kterých jsou výrobci.
Nejpopulárnější mobilní telefony
reklama
Nejnovější články
NexDock aneb jak ze smartphonu udělat notebook
Na Indiegogo se objevil zajímavý projekt, který plánuje na trh uvést tělo notebooku bez výpočetního hardwaru. K němu se může připojit nejen telefon s funkcí Continuum, čímž vytvoří plnohodnotný přístroj. Aktualizováno o dokončení crowdfundingové akce.
Dnes,  aktualita,  Jan Pánek
Podíl Androidu 6.0 Marshmallow roste
Na začátku dalšího měsíce máme tradiční srovnání podílů různých verzí Androidu. Jak lze očekávat, nejnovější Android 6.0 Marshmallow stále roste. Lollipop se mírně propadá a ostatní verze jsou konstantně na ústupu.
Dnes,  aktualita,  Jan Pánek
OnePlus 3 láká zajímavou výbavou a dobrou cenou
Další "zabiják vlajkových lodí" se pomalu začíná hlásit do služby, zanedlouho zřejmě bude představen nový OnePlus 3. Měl by znova nabídnou špičkové parametry v čele se Snapdragonem 820 nebo i 6 GB paměti RAM! K tomu dostane možná nízkou cenu.
Dnes,  aktualita,  Jan Pánek
Huawei odhalilo telefon G9 Lite a M2 7.0 tablet
Společnost Huawei představila dva nové kousky do své sbírky. Jedná se o telefon Huawei G9 Lite, přístroj střední třídy za solidní peníze, a M2 7.0 tablet - 7palcový tablet taktéž s dobrými parametry a zajímavou cenou.
Dnes,  aktualita,  Jan Pánek
Intel končí s výrobou procesorů pro mobily a tablety
Intel je známý výrobce procesorů pro desktopy, notebooky či servery. Již několik let ale urputně bojuje i mezi ARMovými procesory na poli mobilních telefonů a tabletů. Nyní tento boj vzdává a stahuje se z trhu telefonů a tabletů.
Včera,  aktualita,  Jan Pánek