www.svetmobilne.cz
>
>

Zens Dual Powerbank nabije bezdrátově 2 zařízení najednou

Zens Dual Powerbank nabije bezdrátově 2 zařízení najednou
, , aktualita
Bezdrátové nabíjení více zařízení najednou není jednoduché. V případě nabíječky Zens Magnetic Dual Powerbank se to vyřešilo tak, že plochy pro bezdrátové nabíjení jsou na obou stranách powerbanky.
K oblíbeným
reklama
Zens Magnetic Dual Powerbank je zajímavou powerbankou, která je zároveň bezdrátovou nabíječkou. Zvládá bezdrátově nabíjet dvě zařízení současně. Nabíjecí plochy jsou totiž po obou stranách powerbanky, v jednom případě s magnetem a kompatibilitou se systémem MagSafe (např. u nových iPhonů 12) a výkonem max. 7,5 W. Druhé zařízení se už musí spokojit s položením bez magnetu. V obou případech je nabíjení kompatibilní se standardem Qi.
 
Zens Magnetic Dual Charger
 
Sama powerbanka ale nepobere moc energie, její kapacita činí jen 4000 mAh (předpokládám standardní napětí 3,7 V, když hovoří o 1,5 nabití telefonu, pravděpodobně iPhonu) a nabíjí se přes port USB-C. Díky stojánku je možné mít telefon na powerbance, sledovat např. film a telefon současně nabíjet. Nejde však o levnou záležitost, powerbanka vyjde na 69,99 EUR.
 
Zens Magnetic Dual Charger
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Další prototyp Tesly Cybertruck dostal obří stěrač Další prototyp Tesly Cybertruck dostal obří stěrač
Elektrický pickup Tesla Cybertruck se jen pomalu blíží k sériové výrobě. Ta už měla začít, ale budeme si muset počkat ještě rok. Prototyp vozu se ukázal na dráze a ukázal např. obří stěrač nebo povinná zrcátka.
13.12.2021, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Tesla za letošek vyrobila v Číně už přes 413 tisíc vozů Tesla za letošek vyrobila v Číně už přes 413 tisíc vozů
Šanghajská továrna Tesly automobilce výrazně umožnila navýšit výrobní kapacitu a podle posledních zpráv za prvních 11 měsíců poslala do světa přes 413 vozů. A zdaleka nešlo jen o vozy pro Čínu.
12.12.2021, aktualita, Milan Šurkala
Renault Zoe získal 0 hvězd v Euro NCAP i kvůli změně metodiky Renault Zoe získal 0 hvězd v Euro NCAP i kvůli změně metodiky
Elektromobil Renault Zoe si před 8 lety odnesl z testů Euro NCAP excelentní 5hvězdičkové hodnocení. Poslední test však vozu nepřinesl ani jednu hvězdičku. Změny na voze i metodice si vybraly svou daň.
10.12.2021, aktualita, Milan Šurkala
Zkušenosti z testu policejní Tesly Model 3 v Británii jsou pozitivní Zkušenosti z testu policejní Tesly Model 3 v Británii jsou pozitivní
Policejní vozy Tesla dnes nejsou už ničím až tak výjimečným. V Británii vytvořila policejní variantu Modelu 3 přímo sama Tesla a nabídla ji zdejší policii k dlouhodobějšímu testování. Výsledky jsou poměrně pozitivní.
8.12.2021, aktualita, Milan Šurkala
NIO rozšiřuje možnosti dočasného upgradu velikosti akumulátoru svých EV NIO rozšiřuje možnosti dočasného upgradu velikosti akumulátoru svých EV
Čínská elektromobilka NIO provozuje netradiční projekt Power Swap, kdy si uživatelé mohou místo nabíjení akumulátorů zajet rovnou pro jeho rychlou výměnu. Nově se rozšiřují možnosti volby jiných kapacit pro výměnu.
6.12.2021, aktualita, Milan Šurkala