www.svetmobilne.cz
>
>

Zens Dual Powerbank nabije bezdrátově 2 zařízení najednou

Zens Dual Powerbank nabije bezdrátově 2 zařízení najednou
, , aktualita
Bezdrátové nabíjení více zařízení najednou není jednoduché. V případě nabíječky Zens Magnetic Dual Powerbank se to vyřešilo tak, že plochy pro bezdrátové nabíjení jsou na obou stranách powerbanky.
K oblíbeným
reklama
Zens Magnetic Dual Powerbank je zajímavou powerbankou, která je zároveň bezdrátovou nabíječkou. Zvládá bezdrátově nabíjet dvě zařízení současně. Nabíjecí plochy jsou totiž po obou stranách powerbanky, v jednom případě s magnetem a kompatibilitou se systémem MagSafe (např. u nových iPhonů 12) a výkonem max. 7,5 W. Druhé zařízení se už musí spokojit s položením bez magnetu. V obou případech je nabíjení kompatibilní se standardem Qi.
 
Zens Magnetic Dual Charger
 
Sama powerbanka ale nepobere moc energie, její kapacita činí jen 4000 mAh (předpokládám standardní napětí 3,7 V, když hovoří o 1,5 nabití telefonu, pravděpodobně iPhonu) a nabíjí se přes port USB-C. Díky stojánku je možné mít telefon na powerbance, sledovat např. film a telefon současně nabíjet. Nejde však o levnou záležitost, powerbanka vyjde na 69,99 EUR.
 
Zens Magnetic Dual Charger
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Foxconn, výrobce iPhonů, představil 3 nové elektromobily Foxconn, výrobce iPhonů, představil 3 nové elektromobily
Společnost Hon Hai Technology Group (Foxconn) známe jako výrobce elektroniky např. i pro Apple, nicméně v budoucnu chce rozjet i výrobu elektromobilů. Představila hned tři nové modely včetně autobusu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Německá města stahují elektrobusy z provozu po požáru ve Stuttgartu Německá města stahují elektrobusy z provozu po požáru ve Stuttgartu
Dopravní podniky se začínají obávat elektrických autobusů. Byť je ještě nedávno s velkou slávou zaváděly do provozu, kvůli nedávným požárům je některá města v Německu dočasně stáhla z aktivní služby.
16.10.2021, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
V Číně se o svátcích tvoří fronty na nabití EV, NIO díky Battery Swap boduje V Číně se o svátcích tvoří fronty na nabití EV, NIO díky Battery Swap boduje
Jedním z často zmiňovaných argumentů proti elektromobilitě je to, co se stane, když velká část lidí najednou pojede dlouhou trasu (dovolená, svátky). V Číně to nyní zažili a měli problém. Menší byl u společnosti NIO, která má program výměny akumulátorů.
15.10.2021, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Zpoždění Tesly: Semi, Roadster i Cybertruck kvůli čipové krizi až v roce 2023 Zpoždění Tesly: Semi, Roadster i Cybertruck kvůli čipové krizi až v roce 2023
Před měsícem jsme se dozvěděli, že se kvůli čipové krizi odsouvá Roadster až na rok 2023. Vypadá to, že nebude zdaleka jediným modelem, který nabere další zpoždění. Týkat se to má i ostatních připravovaných novinek.
14.10.2021, aktualita, Milan Šurkala
Obyvatelé centra Berlína zde chtějí zakázat provoz aut, a to i těch elektrických Obyvatelé centra Berlína zde chtějí zakázat provoz aut, a to i těch elektrických
Individuální automobilová doprava se postupně stává stále dražší a hůře dostupnou záležitostí. Běžná auta zdražují, elektromobily zlevňují jen pomalu a v Berlíně chtějí zakázat oboje. A tentokrát nejsou to politici, nýbrž sami občané.
12.10.2021, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře