www.svetmobilne.cz
>
>

Zens Dual Powerbank nabije bezdrátově 2 zařízení najednou

Zens Dual Powerbank nabije bezdrátově 2 zařízení najednou
, , aktualita
Bezdrátové nabíjení více zařízení najednou není jednoduché. V případě nabíječky Zens Magnetic Dual Powerbank se to vyřešilo tak, že plochy pro bezdrátové nabíjení jsou na obou stranách powerbanky.
K oblíbeným
reklama
Zens Magnetic Dual Powerbank je zajímavou powerbankou, která je zároveň bezdrátovou nabíječkou. Zvládá bezdrátově nabíjet dvě zařízení současně. Nabíjecí plochy jsou totiž po obou stranách powerbanky, v jednom případě s magnetem a kompatibilitou se systémem MagSafe (např. u nových iPhonů 12) a výkonem max. 7,5 W. Druhé zařízení se už musí spokojit s položením bez magnetu. V obou případech je nabíjení kompatibilní se standardem Qi.
 
Zens Magnetic Dual Charger
 
Sama powerbanka ale nepobere moc energie, její kapacita činí jen 4000 mAh (předpokládám standardní napětí 3,7 V, když hovoří o 1,5 nabití telefonu, pravděpodobně iPhonu) a nabíjí se přes port USB-C. Díky stojánku je možné mít telefon na powerbance, sledovat např. film a telefon současně nabíjet. Nejde však o levnou záležitost, powerbanka vyjde na 69,99 EUR.
 
Zens Magnetic Dual Charger
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čína prezentovala nový maglev, který má jet přes 600 km/h Čína prezentovala nový maglev, který má jet přes 600 km/h
Je dobře známo, že Čína a její společnost CRRC Corporation chystá nové rychlovlaky typu maglev. Nyní představila výsledek svého vývoje, který bude v budoucnu brázdit Čínu rychlostí přes 600 km/h.
23.7.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Mercedes-Benz Vision EQXX: 1000km dojezd a spotřeba pod 10 kWh/100 km Mercedes-Benz Vision EQXX: 1000km dojezd a spotřeba pod 10 kWh/100 km
Mercedes-Benz se chce rychle stát automobilkou vyrábějící jen elektromobily. Vizi takové budoucnosti nyní ukazuje jeho koncept Vision EQXX, který by měl přinést excelentní efektivitu a nízkou spotřebu.
23.7.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Tesla otevře své Superchargery i dalším značkám elektromobilů Tesla otevře své Superchargery i dalším značkám elektromobilů
Tesla vybudovala obrovskou síť nabíječek Supercharger, ty ale byly dostupné výhradně elektromobilům Tesla. To by se ještě letos mělo změnit. Musk hodlá nabíječky otevřít i pro jiné značky elektromobilů.
22.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Tesla Semi se blíží do výroby, přípravy finalizují Tesla Semi se blíží do výroby, přípravy finalizují
Vypadá to, že velmi dlouho očekávaný elektrický truck Tesla Semi se přeci jen začne už brzy vyrábět. Přípravy na výrobu jsou v závěrečné fázi a vozu bychom se tak mohli dočkat už v následujících měsících.
21.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
MediaTek uvádí mainstreamové procesory Helio G96 a G88 MediaTek uvádí mainstreamové procesory Helio G96 a G88
MediaTek přichází s aktualizovanými procesory pro mainstreamové a levnější telefony. Představuje 8jádrové procesory Helio G96 a Helio G88. V obou případech počítejte nanejvýše se 4G LTE připojením.
19.7.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář