www.svetmobilne.cz
>
>
>
>
>

Závodní hra Asphalt 9: Legends nasbírala 4 miliony stažení za méně než týden

Závodní hra Asphalt 9: Legends nasbírala 4 miliony stažení za méně než týden
, , aktualita
Gameloft minulý týden vydal pro Android, iOS a Windows 10 devátý díl slavné závodní arkády Asphalt. A opět šlo o trefu do černého, jak dokazuje velmi rychlé dosažení hranice čtyř milionů stažení.
reklama
Asphalt je bezpochyby nejslavnější sérií závodních her pro mobilní telefony. Někteří jistě hráli některý ze starších dílů na svém tlačítkovém telefonu, ale od té doby se časy dost změnily. Nejnovější díly pro smartphony a počítače nabízejí nesrovnatelně lepší grafiku i více možností. Minulý týden vydalo herní studio Gameloft další díl s názvem Asphalt 9: Legends, který dokazuje, že tato značka stále táhne. Za méně než týden si hru do svých zařízení stáhly přes 4 miliony uživatelů. Jedná se o součet ze všech platforem, neboť hra je dostupná jak pro smartphony či tablety s Androidem a iOS, tak pro počítače s Windows 10. Hra se také v Apple Appstore dostala mezi 5 nejstahovanějších titulů ve 150 zemích světa včetně USA, Velké Británie, Francie, Německa, Itálie a Japonska.
 
 
Úspěch hry potvrzuje také spokojenost uživatelů, v průměru si titul odnáší hodnocení 4,6 hvězdičky z pěti možných. Vesměs pozitivní jsou také odborné recenze. Hra je dostupná zdarma, ale obsahuje mikrotransakce. To znamená, že za některý herní obsah můžete zaplatit a získat tak výhodu. Na druhou stranu však nemusíte za hru utratit ani korunu, pokud nebudete chtít. Tzv. freemium hry, jak se tento systém nazývá, v dnešní době převažují mezi mobilními tituly a mají řadu odpůrců, ale i příznivců.
 
 
Herní série Asphalt byla vždy spíše arkádovým titulem než věrným simulátorem, takže vývojáři se místo reálného závodního zážitku snažili o maximum zábavy. Ani devátý díl není výjimkou. Grafické zpracování plné vizuálních efektů je zase na něco vyšší úrovni a podle tvůrců se ještě více přiblížilo konzolovým hrám. Ve hře čeká více než pět desítek licencovaných automobilů od značek jako Aston Martin, Ferrari, Lamborghini nebo Porsche. Své řidičské schopnosti můžete s vybraným vozem předvést v samostatném závodě nebo vyzkoušet režim kariéry, který obsahuje přes 60 sezón a 800 závodů. Nechybí ani online multiplayer s až sedmi protivníky z celého světa.
 
I tentokrát lze volit mezi několika způsoby ovládání, mezi nimi naleznete i inovativní systém TouchDrive. Novinkou je funkce Kluby, která umožňuje vytvořit online komunity závodníků.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Amazon a další investovali 700 mil. USD do EV Rivian Amazon a další investovali 700 mil. USD do EV Rivian
Elektromobily Rivian vzbudily poměrně velký zájem u investorů a podle všeho i u zákazníků kvůli příznivým cenám. Investoři do něj v poslední době nasypali dalších 700 milionů USD, přičemž největším byl Amazon.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
LG V50 ThinQ bude první 5G smartphone této značky LG V50 ThinQ bude první 5G smartphone této značky
LG, stejně jako většina ostatních výrobců, připravuje pro letošní rok smartphone s podporou 5G. Představen by měl být už za týden v rámci veletrhu MWC 2019 a nyní na internet unikly jeho první rendery.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Micro Arcade: zahrajte si Space Invaders nebo Pac-Mana na „kreditce“ Micro Arcade: zahrajte si Space Invaders nebo Pac-Mana na „kreditce“
Společnost Super Impulse představila miniaturní herní konzole, na kterých si můžete zahrát legendární retro tituly. Svými rozměry se blíží kreditní kartě, takže se vejde i do většiny peněženek.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Žlutý Samsung Galaxy S10e určitě nepřehlédnete Žlutý Samsung Galaxy S10e určitě nepřehlédnete
Samsung u jedné ze svých vlajkových lodí vsadí na kanárkově žlutou barvu. Podívejte se na uniklé rendery, které tuto neobvyklou variantu ukazují z obou stran. Galaxy S10e bude cenově nejdostupnějším modelem z celé série.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Levný Huawei Y6 Pro 2019 byl v tichosti představen Levný Huawei Y6 Pro 2019 byl v tichosti představen
I smartphone za pár korun může vypadat k světu. Dokazuje to i nový Huawei Y6 Pro 2019, který se zatím prodává na jediném trhu, ale to se snad brzy změní. Vzhledem k nízké ceně je ovšem nutné čekat kompromisy ve výbavě.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik