www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Záhadné zařízení Samsungu má v AnTuTu 95 972 bodů

Záhadné zařízení Samsungu má v AnTuTu 95 972 bodů
, , aktualita
AnTuTu je nástroj, který často odhalí nové telefony, po odhalení Galaxy Notu 5 a S6 Egde Plus se v něm objevil jeden, který svým výkonem předčí všechnu dosavadní konkurenci. Mohlo by se jednat o nový Samsung Galaxy S7?
K oblíbeným
reklama
Zařízení s označením SM-8508S se objevilo v AnTuTu a dosáhlo nevídaných 95 972 bodů, přičemž úniky ze stejného benchmarku naznačily, že nový Galaxy Note 5 a Galaxy S6 Egde Plus by měly používat starší Exynos 7420, který dosahuje necelých 70 000 bodů v AnTuTu.

To znamená, že zbývá už jen jeden telefon, o který by se mohlo jednat, a to je Samsung Galaxy S7. Otázka zní - není to moc brzy? Již dříve se ale objevily informace, že by Samsung mohl představit svou novou vlajkovou loď o několik měsíců dříve. Důvod je jasný - konkurence ze strany Applu, který své telefony vydává na sklonku léta.

Další záhada je, jaký procesor tiká uvnitř tohoto zařízení. O Exynos 7420 se jednat zřejmě nemůže. O Snapdragon 820 se taktéž jednat nejspíše nemůže, sice už nejspíše jsou na světě první testovací kousky, ale do masové výroby by se měl dostat až začátkem roku, což by značilo klasické datum představení Galaxy S7, ale to by nedávalo smysl s tak brzkým únikem.

Proto je nejpravděpodobnější, že Samsung přijde s další verzí Exynosu, která bude mít mnohem více výkonu než Exynos 7420, který běží v současných vlajkových modelech.

Zdroj: PhoneArena
reklama
Nejnovější články
Ford využije kávový odpad z McDonald’s k výrobě plastů Ford využije kávový odpad z McDonald’s k výrobě plastů
Ekologie je obrovským tématem a automobilka Ford chce řešit ekologický dopad svých vozů s pomocí fastfoodového řetězce McDonald’s. Ten bude dodávat kávový odpad, s jehož využitím pak bude Ford vyrábět plasty do aut.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Qualcomm 3D Sonic Max: velká čtečka otisků prstů pro smartphony Qualcomm 3D Sonic Max: velká čtečka otisků prstů pro smartphony
Další novinkou z dílen společnosti Qualcomm je plošně velká ultrazvuková čtečka otisků prstů 3D Sonic Max. Ta by nyní měla být schopna pobrat rovnou dva otisky najednou. Bude také rychlejší a bezpečnější.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Qualcomm uvedl čipy Snapdragon 865 a 765/765G s 5G Qualcomm uvedl čipy Snapdragon 865 a 765/765G s 5G
Qualcomm představuje nové výkonné mobilní procesory Snapdragon 865 a 765. Oba dva nabídnou i velmi rychlé 5G připojení, v případě slabšího čipu 765G dokonce nativně přímo v procesoru bez externího modemu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Tesla Cybertruck přistižena v reálném provozu Tesla Cybertruck přistižena v reálném provozu
Extravagantní pickup Tesla Cybertruck už spatřil světlo světa a objevil se na reálných silnicích. Jednomu řidiči v USA se totiž povedlo zachytit jeden z prvních kusů v reálném provozu mezi dalšími auty.
2.12.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Tesla Model S jednoho Němce už najela 1.000.000 km Tesla Model S jednoho Němce už najela 1.000.000 km
Elektromobily jsou často spojovány s tím, že jejich akumulátory nic nevydrží a za dva roky jsou zralé do šrotu. Jeden Německý řidič ale se svou Teslou Model S najel už jeden milion km. Je však pravdou, že toho dost vyměnil.
30.11.2019, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře