www.svetmobilne.cz
>
>

Youtuber zkusil, co s autem udělají retardéry v plné rychlosti

Youtuber zkusil, co s autem udělají retardéry v plné rychlosti
, , aktualita
Na serveru YouTube se objevuje spousta zajímavých pokusů a o jeden z nich se pokusil youtuber Warped Perception. Odstrojil auto tak, že jde vidět jeho vnitřek a ve slow-motion nafilmoval průjezd retardéry plnou rychlostí.
K oblíbeným
reklama
Pokud jste někdy přemýšleli, co by se stalo, kdybyste na silniční retardér najeli v plné rychlosti, YouTube kanál Warped Perception má pro vás odpověď. Alespoň pokud jde o chování Mercedesu třidy E. Youtuber z auta odstranil vnější panely, tedy kapotu, blatníky, nárazníky a dokonce i dveře. Takto jde dobře vidět, co se vlastně děje uvnitř auta. Zatímco v minulých dílech zkoušel zejména průjezd výmoly, nyní vyzkoušel průjezd retardéry v plné rychlosti.
 
 
Videa jsou natočena kamerami ve slow-motion, tedy zpomaleně, což lépe ukazuje, k čemu vlastně dochází. V rámci videa je vidět projetí několika různých typů retardérů, se kterými si Mercedes poradil překvapivě dobře a jak zmiňuje i samotný youtuber, nedošlo k žádnému vážnějšímu poškození (což ho zklamalo). To však rozhodně neznamená, že byste před retardéry neměli brzdit. Spousta z nich má na silnici svůj důvod, byť jistě najdeme i spoustu takových, které nemají vůbec žádný smysl.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple iOS 14 už běží na čtvrtině zařízení Apple iOS 14 už běží na čtvrtině zařízení
Nový mobilní operační systém Apple iOS 14 zažil opravdu rychlý start. Za necelý týden se dostal na více než 25 % zařízení. Novinkou jsou např. widgety, které lze umístit mezi ikonky aplikací.
22.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Sony Xperia 5 II přichází s podporou natáčení 4K při 120 fps Sony Xperia 5 II přichází s podporou natáčení 4K při 120 fps
Společnost Sony nadále vyvíjí smartphony a své štěstí chce zkusit s novým modelem Xperia 5 II. Ten je zajímavý především tím, že jako první zvládá natáčení 4K videa při 120 fps. Máme zde i 120Hz displej.
20.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Mercedes-Benz GenH2: vodíkový tahač se 70kWh akumulátorem Mercedes-Benz GenH2: vodíkový tahač se 70kWh akumulátorem
Automobilka Mercedes-Benz to zkouší nejen s akumulátorovými elektromobily, ale zkouší i ty vodíkové. Nyní představuje koncept vodíkového trucku GenH2, který bude vodík ukládat netradičně v kapalné formě.
18.9.2020, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Apple Watch 6 přináší měření kyslíku v krvi a Fitness+ Apple Watch 6 přináší měření kyslíku v krvi a Fitness+
Apple představil už 6. generaci svých chytrých hodinek Apple Watch. Nová varianta přináší především systém pro měření kyslíku v krvi a do některých zemí přijde i nové předplatné, služba Fitness+.
18.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Apple uvedl iPad 8. generace s Neural Engine Apple uvedl iPad 8. generace s Neural Engine
Další novinkou z dílen společnosti Apple je tablet iPad 8. generace. Ten dostává výkonnější hardware v podobě procesoru A12 Bionic. Ten obsahuje i Neural Engine. Zůstává 10,2" displej Retina a podpora pera Pencil 1. generace.
17.9.2020, aktualita, Milan Šurkala