www.svetmobilne.cz
>
>

Youtuber zkusil, co s autem udělají retardéry v plné rychlosti

Youtuber zkusil, co s autem udělají retardéry v plné rychlosti
, , aktualita
Na serveru YouTube se objevuje spousta zajímavých pokusů a o jeden z nich se pokusil youtuber Warped Perception. Odstrojil auto tak, že jde vidět jeho vnitřek a ve slow-motion nafilmoval průjezd retardéry plnou rychlostí.
K oblíbeným
reklama
Pokud jste někdy přemýšleli, co by se stalo, kdybyste na silniční retardér najeli v plné rychlosti, YouTube kanál Warped Perception má pro vás odpověď. Alespoň pokud jde o chování Mercedesu třidy E. Youtuber z auta odstranil vnější panely, tedy kapotu, blatníky, nárazníky a dokonce i dveře. Takto jde dobře vidět, co se vlastně děje uvnitř auta. Zatímco v minulých dílech zkoušel zejména průjezd výmoly, nyní vyzkoušel průjezd retardéry v plné rychlosti.
 
 
Videa jsou natočena kamerami ve slow-motion, tedy zpomaleně, což lépe ukazuje, k čemu vlastně dochází. V rámci videa je vidět projetí několika různých typů retardérů, se kterými si Mercedes poradil překvapivě dobře a jak zmiňuje i samotný youtuber, nedošlo k žádnému vážnějšímu poškození (což ho zklamalo). To však rozhodně neznamená, že byste před retardéry neměli brzdit. Spousta z nich má na silnici svůj důvod, byť jistě najdeme i spoustu takových, které nemají vůbec žádný smysl.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Registrační značky ve Vermontu bude nejspíš možné mít i s emoji Registrační značky ve Vermontu bude nejspíš možné mít i s emoji
Některé státy umožňují řidičům si zvolit pro svého plechového miláčka registrační značky na přání. V americkém Vermontu míří ke schválení návrh zákona, který má dovolit dokonce i nejrůznější smajlíky.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Apple iOS 14 má běžet i na iPhonech 6S a iPhone SE Apple iOS 14 má běžet i na iPhonech 6S a iPhone SE
Produkty Apple jsou známy dlouhodobou podporou a vypadá to, že v případě iPhonů 6S a SE na tom budou telefony opravdu hodně dobře. I ty by totiž měly dostat připravovaný operační systém iOS 14, tedy už šestou verzi.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Mercedes Unimog U5023 překonal výškový rekord, vyjel do 6694 m.n.m. Mercedes Unimog U5023 překonal výškový rekord, vyjel do 6694 m.n.m.
Speciální nákladní vozy Mercedes-Benz Unimog U5023 pomohly s instalací čtyř rádiových stanic v Chile v nadmořské výšce přes 6000 m.n.m. a stihly také trhnout výškový rekord. Dojely až do 6694 m.n.m.
26.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tesla překonala hodnotu 100 mld. USD, předběhla i Volkswagen Tesla překonala hodnotu 100 mld. USD, předběhla i Volkswagen
Automobilka Tesla míří stále vzhůru. Hodnota akcií nadále výrazně stoupá a nyní má celá společnost hodnotu vyšší než 100 miliard USD. Tím se jí podařilo z druhého místa sesadit takového giganta, jakým je Volkswagen.
24.1.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Qualcomm uvedl procesory Snapdragon 720G, 662 a 460 s Wi-Fi 6 Qualcomm uvedl procesory Snapdragon 720G, 662 a 460 s Wi-Fi 6
Společnost Qualcomm rozšířila nabídku mobilních procesorů o nové modely Snapdragon 720G, 662 a 460. Všechny podporují Wi-Fi 6 i indický polohový systém NavIC. Nezájem ale panuje v oblasti 5G.
23.1.2020, aktualita, Milan Šurkala