Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Yenkee uvádí odolný reproduktor s výdrží až 8 hodin

12.8.2017, Jáchym Šlik, aktualita
Česká značka příslušenství Yenkee uvedla na trh bezdrátový Bluetooth reproduktor YSP 3003. Vyznačuje se zvýšenou odolností a dlouhou výdrží baterie, je proto vhodný také pro použití v exteriérech.
Nabídka přenosných bezdrátových reproduktorů se na tuzemském trhu rozrostla o Yenkee YSP 3003. Tento model rozhodně nepřehlédnete díky jednoduchému, ale barevnému designu. Součástí balení je kovová karabina a outdoorová šňůra, takže si reproduktor můžete připevnit například na batoh, kolo či stan. Výrobce slibuje odolnost zařízení proti nárazům, stříkající vodě a malým částečkám, jako je prach nebo písek. Tyto vlastnosti jej předurčují pro venkovní použití, ať už se jedná o hudební doprovod ke grilování na zahradě, do parku s přáteli nebo na výlet do přírody.
 
 
V takových situacích uživatelé ocení také 600mAh lithium-inotovou baterii, která by měla zajistit nadprůměrnou výdrž až osm hodin hraní. Slušný zvukový zážitek zajišťuje 40mm jednotka měniče s pasivním subwooferem pro bohaté basy. Výrobce udává vstupní výkon 3 W. Konstrukce reproduktoru umožňuje, aby byl zvuk šířen do všech stran, jedná se tedy o tzv. 360stupňový reproduktor. Hudbu je možné přehrávat ze smartphonu či jiného zařízení podporujícího bezdrátovou technologii Bluetooth. Pokud vás náhodou překvapí telefonní hovor, můžete jej bez obav přijmout, neboť produkt disponuje také mikrofonem. iPody či jiné MP3 přehrávače je možné připojit také pomocí tradičního vstupu AUX, kabel s 3,5mm koncovkami je navíc součástí základního balení, stejně jako nabíjecí kabel USB. Poslední možností, jak přehrávat hudbu, je vložení micro SD karty o kapacitě až 32 GB.
 
K ovládání slouží čtveřice tlačítek, která je stejně jako celý reproduktor chráněna proti vodě a prachu. Pomocí tlačítek lze ovládat hlasitost, přepínat na další či předchozí skladbu, přijmout hovor nebo dokonce vytočit naposledy volané číslo ve vašem telefonu. Za zmínku stojí také funkce dálkové Bluetooth spoustě, kdy je možné reproduktor využít k pořízení snímku smartphonem. Reproduktor měří v průměru 81 mm a váží 145 g. Na českém trhu můžete Yenkee YSP 3003 pořídit za cenu okolo 659 Kč včetně DPH. Na výběr je hned z několika barevných variant.
 
Zdroj: Tisková zpráva


reklama