www.svetmobilne.cz
>
>
>
>
>

Xiaomi vydalo aplikaci Mi Fit 4.0 s novým designem

Xiaomi vydalo aplikaci Mi Fit 4.0 s novým designem
, , aktualita
Aplikace Mi Fit, kterou využívají uživatelé chytrých náramků a hodinek od Xiaomi, prošla po dvou letech velkou proměnou. Čínský výrobce mezitím připravuje nový Mi Band 4, který se nyní objevil na údajných renderech.
K oblíbeným
reklama
Nositelná zařízení od Xiaomi patří k nejprodávanějším na světě a není složité uhodnout, že hlavním důvodem bude velmi atraktivní poměr ceny a kvality. Pokud nosíte na ruce chytrý náramek či hodinky od Xiaomi (nebo jiných značek z ekosystému), případně používáte některé z méně tradičních řešení jako chytré běžecké boty nebo osobní váha, určitě se neobejdete bez oficiální aplikace Mi Fit. Ačkoliv nepatří k nejlépe hodnoceným, vývojáři se o aplikaci snaží starat a postupně vydávají její aktualizace. V první polovině května se ovšem po dvou letech odhodlali k většímu redesignu, který přináší verze 4.0. Aktualizace se v uplynulých dnech dostala ke všem uživatelům Androidu a iOS, ale pokud Google Play Store ani Apple App Store nenabízí novější verzi, doporučujeme ještě pár dnů počkat.
 
 
 
Po otevření aplikace se uživatel dostane na hlavní obrazovku, kde jsou přehledně zobrazeny základní informace jako počet ušlých kroků, splnění denního cíle, spálené kalorie, délka posledního spánku nebo srdeční tep. Kliknutím na tuto kartu lze zobrazit další karty, které prozrazují podrobnější informace o naměřených datech včetně jejich historie. Pořadí karet si může uživatel upravit podle toho, které údaje ho zajímají. Přepnutím na záložky Chůze, Běh nebo Cyklista lze zobrazit třeba mapu s aktuální polohou (zjištěnou pomocí GPS v telefonu) a manuálně zahájit záznam pohybové aktivity. Na každé z těchto záložek se také nachází specifické možnosti nastavení pro tyto základní aktivity. Lišta ve spodní části displeje umožňuje rychle přepnout na obrazovku Přátelé nebo Profil.
 
Uživatelské rozhraní se kromě přechodu na zobrazení pomocí karet dočkalo výraznějších barev a dalších prvků, které lépe zapadají do nadstavby MIUI z telefonů Xiaomi. Uživatelé zvyklí na čistý Android nebo jiné nadstavby možná ovšem budou trochu překvapení příliš křiklavým vzhledem. Kritika také směřuje k horší přehlednosti aplikace a problémy s českým překladem, i když v první problém může být značně subjektivní. Někteří uživatelé si hned po aktualizaci všimli reklam, ale ty byl záhy odstraněny s tím, že se jedná o chybu. Verze 4.0 kromě designových změn přidává také podporu dalších druhů cvičení, ale jejich seznam nebyl zmíněn. Xiaomi by také brzy mělo představit nový hardware v podobě sportovního náramku Mi Band 4.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vivo NEX 3 5G přichází s displejem pokrývajícím 99,6 % přídě Vivo NEX 3 5G přichází s displejem pokrývajícím 99,6 % přídě

Nový high-endový telefon Vivo NEX 3 představuje zajímavý Waterfall FullView Display, který pokrývá neuvěřitelných 99,6 % plochy přední strany. Také bude nabízen ve verzi s podporou 5G mobilních sítí. 

Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft Surface Laptop 3 asi vymění Intel za AMD Ryzen Microsoft Surface Laptop 3 asi vymění Intel za AMD Ryzen

Velkým vítězstvím pro AMD by mohl být další velký hráč, který by používal jeho procesory. Podle uniklých zpráv to vypadá, že by se nové mobilní Ryzeny měly objevit v noteboocích Microsoft Surface Laptop 3.

Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Electrify America spustila první 800V rychlonabíječku Electrify America spustila první 800V rychlonabíječku
Zatímco většina elektromobilů používá 400V systémy, pro rychlejší nabíjení je mnohem vhodnější vyšší napětí 800V. To využívá např. Porsche Taycan a pro něj už v USA stojí první 800V nabíječka od Electrify America.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Byton M-Byte, elektrické SUV se 48" displejem Byton M-Byte, elektrické SUV se 48" displejem
Čínská automobilka Byton chce dobýt nejen Evropu se svým novým elektrickým SUV M-Byte. To má být k mání za docela atraktivní cenu a zajímavostí bude např. i obrovský 48" displej místo přístrojové desky.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Moderní Land Rover Defender přijíždí Moderní Land Rover Defender přijíždí
Legendární Land Rover Defender se přestal vyrábět před několika lety a nyní se objevuje jeho moderní varianta. Opět bude k dispozici ve verzích 90 a 110, přičemž si budete moci vybrat i hybridní variantu.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala