Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Xiaomi ukazuje, co můžete dostat za cenu nových iPhonů

22.9.2018, Jáchym Šlik, aktualita
Xiaomi si utahuje z cen nových iPhonů XR, Xs a Xs Max. Na čínském trhu začalo nabízet sady, které cenou i názvem odpovídají iPhonům, ale místo jednoho zařízení jich obsahují hned několik. 
Nové iPhony se už tradičně staly cílem různých vtípků konkurence. Xiaomi, které je známé svými levnými produkty, se zaměřilo na cenu jablečných smartphonů. Na domácím čínském trhu začalo nabízet balíčky svých produktů pojmenované XR, Xs a Xs Max. A názvy nejsou to jediné, co je spojuje s poslední generací iPhonů. Shodné jsou také ceny, ale s tím rozdílem, že zatímco v případě Applu dostanete pouze smartphone, Xiaomi vám navíc přibalí ještě další své produkty – notebook, chytrý náramek a bezdrátová sluchátka.
 
 
V ceně nejdostupnějšího iPhonu XR, který se na čínském trhu prodává za 6 499 juanů (20 700 Kč bez DPH), lze získat balíček obsahující smartphone střední třídy Xiaomi Mi 8 SE, Mi Notebook Air 12.5, chytrý náramek Mi Band 3 a sluchátka Mi Bluetooth Headset. Elegantní smartphone disponuje 5,9" Full HD+ displejem, 6GB RAM a 128GB vnitřním úložištěm.
 
 
Za iPhone XS si Apple řekne minimálně 8 699 juanů (27 600 Kč bez DPH), ale co vám za tuto cenu dá čínský konkurent? Výborně vybavený smartphone Xiaomi Mi Mix 2S s minimálními rámečky (a bez výřezu), Mi Notebook Air 13.3 a dále opět Mi Band 3 spolu s Mi Bluetooth Headset.
 
 
iPhone XS Max má na čínském trhu startovní cenu 9 599 juanů (30 500 Kč bez DPH). A to je částka, za kterou vám Xiaomi zabalí svou vlajkovou loď Mi 8 (ve verzi se 6GB RAM a 128GB úložištěm), špičkový Mi Notebook Pro, Mi Band 3 a bezdrátová sluchátka Mi Bluetooth Neckband s nákrčníkem.
 
A čemu byste dali přednost vy? Oblíbeným iPhonům, nebo většímu balíčku produktů Xiaomi za srovnatelnou cenu?
 


reklama