www.svetmobilne.cz
>
>
>
>
>

Xiaomi Redmi Note 4 dostává „české“ LTE, prohlédnete si jej v novém showroomu

Xiaomi Redmi Note 4 dostává „české“ LTE, prohlédnete si jej v novém showroomu
, , aktualita
V Česku se otevřel první showroom, kde si mohou zájemci prohlédnout produkty čínské značky Xiaomi. A nejedná se jen o telefony, jako je např. Redmi Note 4 Global podporující všechna LTE pásma, ale rovněž třeba chytré domácí spotřebiče.reklama
Společnost Lion Mobile, která provozuje internetový obchod Xiaomimobile.cz, otevřela první Xiaomi Concept Space v České republice. Jedná se o showroom, kde si mohou zájemci na jednom místě prohlédnout nejrůznější produkty čínské značky Xiaomi. K vidění jsou zde samozřejmě oblíbené smartphony, které prosluly především atraktivním poměrem ceny a výkonu. Showroom se zaměřuje na méně známé produkty, především chytré domácí spotřebiče, jako jsou čistička vzduchu, varná konvice, robotický vysavač nebo rýžovar. Vše může uživatel ovládat pomocí smartphonu s příslušnou aplikací.

E-shop Xiaomimobile.cz se tedy v blízké době rozšíří i o nabídku těchto produktů, které byly dosud na tuzemském trhu jen obtížně sehnatelné. A v Xiaomi Concept Space si zákazník produkt může před nákupem prohlédnout a vyzkoušet. Showroom se nachází v sídle společnosti (Plánická 443/5, Praha), podrobnosti o otevření pro veřejnost budou zveřejněny později. Pokud vás přece jen více zajímají smartphony, máme pro vás další dobrou zprávu. Pomalu totiž mizí jedna z největších nevýhod této značky, a to absence podpory některých LTE pásem používaných v České republice a dalších zemích. Až během loňského léta se objevily první modely, které jsou připraveny na frekvence 800 MHz a 900 MHz. V loňském roce se jednalo o telefony Redmi Note 3, Redmi 3s, Mi Note 2 a Redmi 4A.

A nabídka se má dále rozrůstat, naposledy do ní přibylo Xiaomi Redmi Note 4 LTE Global. Od běžné varianty Redmi Note 4, která už je v prodeji delší dobu, se odlišuje nejen podporou „českého“ LTE, ale také použitím osmijádrového procesoru Snapdragon 625 namísto desetijádra MediaTek Helio X20. Zůstalo ovšem kovové tělo, jehož přední stranu zdobí 5,5“ Full HD displej nebo čtečka otisků prstů. Potěší rovněž infraport či baterie o kapacitě 4 100 mAh. Smartphone se na trh dostane v nejbližších dnech s cenou 6 499 Kč v případě varianty se 3GB RAM a 32GB úložištěm. Na výběr bude ze šedého a zlatého barevného provedení.


Zdroj: Tisková zpráva
reklama
Nejnovější články
Tesla Roadster 2 bude nejrychlejším autem světa Tesla Roadster 2 bude nejrychlejším autem světa
Tesla odhalila druhou generaci svého sporťáku Roadster, který se dostane na trh v roce 2020 a ponese astronomickou cenu. Na druhou stranu však zákazníci získají jeden z nejrychlejších automobilů světa.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Elektrický kamion Tesla Semi zrychlí na stovku za 5 sekund Elektrický kamion Tesla Semi zrychlí na stovku za 5 sekund
Elon Musk ukázal světu svůj první elektrický tahač Tesla Semi, který poznáte podle futuristického designu i nezvyklého zrychlení. Jaký je jeho dojezd a jakými dalšími technologiemi disponuje?
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Nejnovější Moto Mod udělá z telefonu Polaroid Nejnovější Moto Mod udělá z telefonu Polaroid
Motorola představila další příslušenství pro smartphony řady Moto Z. Polaroid Insta-Share Printer umožňuje okamžitě vytisknout pořízené fotografie, a to navíc se samolepící zadní stranou.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Apple je zpět na trůnu, prodal více wearables než Xiaomi a Fitbit Apple je zpět na trůnu, prodal více wearables než Xiaomi a Fitbit
Apple se ve třetím čtvrtletí 2017 vrátil na první pozici v počtu prodaných nositelných zařízení, jako jsou chytré hodinky a náramky. Rozdíly na prvních třech pozicích jsou však stále velmi těsné, ostatní konkurence sotva drží krok.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Stáhněte si nový Firefox Quantum pro Android a iOS Stáhněte si nový Firefox Quantum pro Android a iOS
Mozilla vydala internetový prohlížeč Firefox Quantum, který se vyznačuje přepracovaným designem, přidanými funkcemi a především vyšší rychlostí, která se však zatím příliš netýká mobilní verze.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik