Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Xiaomi Mi Band 2: chytrý náramek tentokrát s displejem?

24.4.2016, Jáchym Šlik, aktualita
Xiaomi by mělo příští měsíc odhalit další generaci svého chytrého náramku Mi Band, která nejspíš bude na rozdíl od předchozích modelů osazena displejem. Naznačuje to fotografie, kterou na sociálních sítích zveřejnil samotný šéf Xiaomi.
V červenci 2014 představilo Xiaomi první generaci chytrého náramku Mi Band, která se setkala s obrovským zájmem veřejnosti a čínský výrobce se díky tomu stal jedním z nejúspěšnějších producentů tzv. nositelných zařízení (anglicky wearables) na světě. Za úspěch vděčí především extrémně nízké ceně v kombinaci s dobrou funkčností a velmi dlouhou výdrží baterie. Koncem loňského roku si potom premiéru odbyla vylepšená verze s označením Mi Band 1S, která je navíc vybavena měřičem srdečního tepu. Stále ovšem chyběl displej, jehož funkci alespoň částečně suplovalo několik vícebarevných svítivých diod.

Už v květnu se nejspíš dočkáme druhé generace náramku od Xiaomi, která podle všeho projde více než jen kosmetickými vylepšeními. Na čínské sociální síti Weibo zveřejnil Lei Jun, výkonný ředitel Xiaomi, první fotografii zařízení, které s největší pravděpodobností ponese název Mi Band 2. Nepřehlédnutelnou novinkou je displej, který nejspíš bude tzv. segmentový, v praxi jej tedy využijeme především k zobrazování času a některých naměřených hodnot. Všimnout si můžeme také kulatého prvku vedle displeje, který by mohl sloužit jako tlačítko.

Xiaomi Mi Band 2 bude pravděpodobně představen v úterý 10. května spolu s phabletem Xiaomi Max.

Zdroj: Gizmochina.com
reklama