www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Xiaomi Mi 11 bude dodáván bez nabíjecího adaptéru jako nové iPhony

Xiaomi Mi 11 bude dodáván bez nabíjecího adaptéru jako nové iPhony
, , aktualita
Když Apple oznámil, že z balení zmizí nabíjecí adaptéry kvůli životnímu prostředí, ostatní výrobci si z něj dělali legraci. Pár týdnů poté to vypadá, že se mnoho z nich přidá, a Xiaomi totéž oznámilo pro nové Mi 11.
K oblíbeným
reklama
Není to poprvé, co se výrobci vysmívali své konkurenci, aby stejný krok zopakovali během velmi krátké doby. Měli jsme to tu s odstraněním 3,5mm audio jacku, situace se nyní opakuje s odstraněním nabíjecího adaptéru z balení. Apple jej odstranil u svých nových iPhonů 12 a všichni se mu smáli. Uplynulo pár týdnů a konkurenční společnosti v tichosti odstraňují své posměšky a postupně přichází informace, že udělají přesně totéž. A ze stejného důvodu.
 
Xiaomi Mi 11 balení
 
Vypadá to tedy, že nabíjecí adaptér zmizí z balení smartphonu Samsung Galaxy S21 a jisté je to u nového Xiaomi Mi 11. Potvrdil to CEO společnosti, Lei Jun, na sociálních sítích. Balení nového telefonu má být tenké a lehké, přičemž má přispět k ochraně životního prostředí právě odstraněním adaptéru. Dle něj má dnes každý spoustu nevyužitých adaptérů, které jsou zátěží pro přírodu. Sice očekává spoustu nesouhlasných reakcí, ale zároveň to vidí jako perfektní řešení v pomoci k ochraně planety.
 
Zdroj: gsmarena.com,


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
DxOMark bude nově testovat i výdrž akumulátorů u smartphonů DxOMark bude nově testovat i výdrž akumulátorů u smartphonů
DxOMark známe především v oblasti vyhodnocování kvality snímačů digitálních fotoaparátů i telefonů. Nyní se ale dostalo na další kategorii, a tou jsou akumulátory smartphonů. Nově budeme mít bodové hodnocení nejen výdrže.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Mercedes-Benz EQT: elektrický předobraz nové T-Class Mercedes-Benz EQT: elektrický předobraz nové T-Class
Automobilka Mercedes-Benz představila koncept elektrického vanu EQT. Ten má být jakýmsi předobrazem nové T-Class, kompaktnější varianty k oblíbené V-Class. Pojmout má až sedm pasažérů a nabídnout jim luxusní svezení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Jen 13 % uživatelů iOS 14.5 povolilo sledování aplikacemi Jen 13 % uživatelů iOS 14.5 povolilo sledování aplikacemi
Společnost Flurry Analytics se podívala na množství uživatelů, kteří povolili sledování aplikacemi v poslední verzi operačního systému Apple iOS 14.5. A není jich mnoho, celosvětově jde o 13 % lidí.
10.5.2021, aktualita, Milan Šurkala
Přichází nová generace Škody Fabia, dostane i čtyřválec 1.5 TSI Přichází nová generace Škody Fabia, dostane i čtyřválec 1.5 TSI
Dnes byla představena 4. generace automobilu Škoda Fabia. Nabídne větší vnitřní rozměry, na svou třídu velmi objemný zavazadlový prostor, excelentní aerodynamiku a tentokrát se dostane i na čtyřválcové TSI s objemem 1,5 litru.
4.5.2021, aktualita, Milan Šurkala10 komentářů
Elektromobily NIO přichází do Evropy, jako první bude Norsko Elektromobily NIO přichází do Evropy, jako první bude Norsko
Čínská automobilka NIO vyrábí elektromobily a v tomto roce poprvé zamíří mimo Čínu. První takovou zemí bude Norsko, kde jsou elektromobily prodejně velmi úspěšné. Je však nutno přiznat, že za to mohou daňové úlevy.
30.4.2021, aktualita, Milan Šurkala