www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Xiaomi Mi 11 bude dodáván bez nabíjecího adaptéru jako nové iPhony

Xiaomi Mi 11 bude dodáván bez nabíjecího adaptéru jako nové iPhony
, , aktualita
Když Apple oznámil, že z balení zmizí nabíjecí adaptéry kvůli životnímu prostředí, ostatní výrobci si z něj dělali legraci. Pár týdnů poté to vypadá, že se mnoho z nich přidá, a Xiaomi totéž oznámilo pro nové Mi 11.
K oblíbeným
reklama
Není to poprvé, co se výrobci vysmívali své konkurenci, aby stejný krok zopakovali během velmi krátké doby. Měli jsme to tu s odstraněním 3,5mm audio jacku, situace se nyní opakuje s odstraněním nabíjecího adaptéru z balení. Apple jej odstranil u svých nových iPhonů 12 a všichni se mu smáli. Uplynulo pár týdnů a konkurenční společnosti v tichosti odstraňují své posměšky a postupně přichází informace, že udělají přesně totéž. A ze stejného důvodu.
 
Xiaomi Mi 11 balení
 
Vypadá to tedy, že nabíjecí adaptér zmizí z balení smartphonu Samsung Galaxy S21 a jisté je to u nového Xiaomi Mi 11. Potvrdil to CEO společnosti, Lei Jun, na sociálních sítích. Balení nového telefonu má být tenké a lehké, přičemž má přispět k ochraně životního prostředí právě odstraněním adaptéru. Dle něj má dnes každý spoustu nevyužitých adaptérů, které jsou zátěží pro přírodu. Sice očekává spoustu nesouhlasných reakcí, ale zároveň to vidí jako perfektní řešení v pomoci k ochraně planety.
 
Zdroj: gsmarena.com,


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čína prezentovala nový maglev, který má jet přes 600 km/h Čína prezentovala nový maglev, který má jet přes 600 km/h
Je dobře známo, že Čína a její společnost CRRC Corporation chystá nové rychlovlaky typu maglev. Nyní představila výsledek svého vývoje, který bude v budoucnu brázdit Čínu rychlostí přes 600 km/h.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Mercedes-Benz Vision EQXX: 1000km dojezd a spotřeba pod 10 kWh/100 km Mercedes-Benz Vision EQXX: 1000km dojezd a spotřeba pod 10 kWh/100 km
Mercedes-Benz se chce rychle stát automobilkou vyrábějící jen elektromobily. Vizi takové budoucnosti nyní ukazuje jeho koncept Vision EQXX, který by měl přinést excelentní efektivitu a nízkou spotřebu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Tesla otevře své Superchargery i dalším značkám elektromobilů Tesla otevře své Superchargery i dalším značkám elektromobilů
Tesla vybudovala obrovskou síť nabíječek Supercharger, ty ale byly dostupné výhradně elektromobilům Tesla. To by se ještě letos mělo změnit. Musk hodlá nabíječky otevřít i pro jiné značky elektromobilů.
22.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Tesla Semi se blíží do výroby, přípravy finalizují Tesla Semi se blíží do výroby, přípravy finalizují
Vypadá to, že velmi dlouho očekávaný elektrický truck Tesla Semi se přeci jen začne už brzy vyrábět. Přípravy na výrobu jsou v závěrečné fázi a vozu bychom se tak mohli dočkat už v následujících měsících.
21.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
MediaTek uvádí mainstreamové procesory Helio G96 a G88 MediaTek uvádí mainstreamové procesory Helio G96 a G88
MediaTek přichází s aktualizovanými procesory pro mainstreamové a levnější telefony. Představuje 8jádrové procesory Helio G96 a Helio G88. V obou případech počítejte nanejvýše se 4G LTE připojením.
19.7.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář