Registrace: 14.12.2016
Komentářů: 58, score 0.6 | Svět hardware: 1235/1.8 | TV Freak: 1/1.0 | Digimanie: 1/0.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 20.5.2019 s hodnocením +6:
Co je nainstalováno je nainstalováno. A předpokládám, že kdyby situace nastala, tak prostě stáhnete aplikaci G a nainstalujete. Jen jí nebude smět výrobce poskytovat oficiálně v rámci zakoupeného telefonu.
Komentář z 12.2.2019 s hodnocením +5:
Snad. Spíš se obávám, aby ekofašos neprosadili, že se to rozjede hned naplno, za vydatných dotací. Zdaleka by to nebyl první případ, kdy ekomagor zařve ­"zelená­" a pár podnikavců na tom pak vytáčí miliardy a fakt, že to ve skutečnosti škodí je logicky naprosto nebere.
Komentář z 5.6.2018 s hodnocením +5:
Nicméně software pouze nahradil člověka, dělajícího totéž! Z pohledu zákazníka a extrémně předražených originálních dílů se naprosto nic nezměnilo!

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 13.2.2018 s hodnocením -5:
Co takhle začít skromným faktem, že solární panel vyrobí v naprosto ideálním případě cca 100W­/m2. I kdyby tím byla pokrytá úplně celá karosérie, tak to za slunečného dne hodí možná 1KW. Zatímco spotřeba je někde mezi 10 a 15 KWH na 100 km. Z čehož vyplývá, že v ideálním případě by mohl ­"solární­" elektromobil jet rychlostí chúze. A to po rovině, kopec by nedal!
Komentář z 5.1.2019 s hodnocením -4:
Děkuji za mínusy. jen bych se zeptal: žijete jako ve slumech? Házíte odpadky přes plot k sousedům? Ne? Tak proč máte dojem, že to co ve slumech prokazatelně NEFUNGUJE bude najednou fungovat v globálním měřítku?
Komentář z 4.1.2019 s hodnocením -4:
nejvyšší čas toto pseudoeko šílenství zarazit, dokud ještě máme alespoň pár míst, kde je v jezeře voda a ne toxický kal. A přitom není třeba mnoho, úplně by stačilo: Máte elektromobil? Jezdíte na ­"zelenou­" elektřinu? Fajn, tak platíte 15 kč­/kwh, další.. ­(k cene podotýkám, že jde pouze o reálnou cenu výkupu ­"zelené­" elektřiny, plus cenu za distribuci, plus tak 1 kč za poškozování přenosové sítě výkyvy­) ­"Zelená­" elektřina není ani zelená, ani úsporná, natož udržitelná. Při současném tempu výroby skončí li ion baterie maximálně do pěti let a pak jaksi nebude ani na mobily, notebooky, tablety..