reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Aplikace
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky
Příslušenství
Tablety
Wearables
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
TV Freak  |  Svět audia
Registrace: 14.12.2016
Komentářů: 75, score 1.0 | Svět hardware: 4834/1.4 | Digimanie: 9/2.7 | TV Freak: 5/1.5
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 20.8.2019 s hodnocením +8:
Inu překvapivě, že něco co ani teoreticky nemohlo fungovat opravdu nefunguje. Solární panel má smysl jedině v místě, kam nelze dotáhnout drát. Obecně buď osamocený ostrov, nebo napájení konkrétního třeba čidla. Ekonomicky je to nesmysl a ekologicky též, ať už ubohá slaboduchá Gréta vykřikuje co chce.
Komentář z 20.5.2019 s hodnocením +6:
Co je nainstalováno je nainstalováno. A předpokládám, že kdyby situace nastala, tak prostě stáhnete aplikaci G a nainstalujete. Jen jí nebude smět výrobce poskytovat oficiálně v rámci zakoupeného telefonu.
Komentář z 20.8.2019 s hodnocením +5:
Panely vyrobeny z ­"nezelené­" elektřiny a surovin těžených na druhém konci světa, opět velmi ­"nezeleným­" způsobem. Jediný efwekt ­"čistého soláru­" je, že má jeden komín na zaoceánské lodi pálící tunu mazutu na kilometr, druhý v Číně a ještě někde kde se těžilo a zpracovávalo zůstala fajn jedovatá laguna. Ale ­"zelený aktivista­" nevidí kouř, tak jásá.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 13.2.2018 s hodnocením -5:
Co takhle začít skromným faktem, že solární panel vyrobí v naprosto ideálním případě cca 100W­/m2. I kdyby tím byla pokrytá úplně celá karosérie, tak to za slunečného dne hodí možná 1KW. Zatímco spotřeba je někde mezi 10 a 15 KWH na 100 km. Z čehož vyplývá, že v ideálním případě by mohl ­"solární­" elektromobil jet rychlostí chúze. A to po rovině, kopec by nedal!
Komentář z 5.1.2019 s hodnocením -4:
Děkuji za mínusy. jen bych se zeptal: žijete jako ve slumech? Házíte odpadky přes plot k sousedům? Ne? Tak proč máte dojem, že to co ve slumech prokazatelně NEFUNGUJE bude najednou fungovat v globálním měřítku?
Komentář z 4.1.2019 s hodnocením -4:
nejvyšší čas toto pseudoeko šílenství zarazit, dokud ještě máme alespoň pár míst, kde je v jezeře voda a ne toxický kal. A přitom není třeba mnoho, úplně by stačilo: Máte elektromobil? Jezdíte na ­"zelenou­" elektřinu? Fajn, tak platíte 15 kč­/kwh, další.. ­(k cene podotýkám, že jde pouze o reálnou cenu výkupu ­"zelené­" elektřiny, plus cenu za distribuci, plus tak 1 kč za poškozování přenosové sítě výkyvy­) ­"Zelená­" elektřina není ani zelená, ani úsporná, natož udržitelná. Při současném tempu výroby skončí li ion baterie maximálně do pěti let a pak jaksi nebude ani na mobily, notebooky, tablety..