wrah666
Registrace: 14.12.2016
Komentářů: 28 (zobrazit)
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Znění komentáře ze dne 5.6.2018 s hodnocením +5:
Nicméně software pouze nahradil člověka, dělajícího totéž! Z pohledu zákazníka a extrémně předražených originálních dílů se naprosto nic nezměnilo!
Znění komentáře ze dne 12.1.2019 s hodnocením +4:
Rodiče by se měli stydět za to co ­(ne­)vychovali. Omluvit se člověku, kterému jejich synek poškodil zeď, omluvit se rodičům zabitého druhého děcka a pak se stydět v koutě. Podání žaloby je neskutečná drzost. I při ­"jen­" 140 km­/h by nebylo co řešit. Auto by bylo na kusy naprosto stejně. A po takové havárce vzplane každé palivo. Jendo jestli baterka, benzín, plyn.. Když přijde na horký motor, tak i nafta. Ano, konstrukční vada byla. U nich doma. Taťka měl příliš utažený řemen, tak ho nechával na gatích, místo aby jím vychovával nezdárného synka!

Nejméně přínosné komentáře

Znění komentáře ze dne 13.2.2018 s hodnocením -5:
Co takhle začít skromným faktem, že solární panel vyrobí v naprosto ideálním případě cca 100W­/m2. I kdyby tím byla pokrytá úplně celá karosérie, tak to za slunečného dne hodí možná 1KW. Zatímco spotřeba je někde mezi 10 a 15 KWH na 100 km. Z čehož vyplývá, že v ideálním případě by mohl ­"solární­" elektromobil jet rychlostí chúze. A to po rovině, kopec by nedal!
Znění komentáře ze dne 5.1.2019 s hodnocením -4:
Děkuji za mínusy. jen bych se zeptal: žijete jako ve slumech? Házíte odpadky přes plot k sousedům? Ne? Tak proč máte dojem, že to co ve slumech prokazatelně NEFUNGUJE bude najednou fungovat v globálním měřítku?