wrah666

Registrace: 14.12.2016
Komentářů: 46 (zobrazit)
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Znění komentáře ze dne 20.5.2019 s hodnocením +6:
Co je nainstalováno je nainstalováno. A předpokládám, že kdyby situace nastala, tak prostě stáhnete aplikaci G a nainstalujete. Jen jí nebude smět výrobce poskytovat oficiálně v rámci zakoupeného telefonu.
Znění komentáře ze dne 12.2.2019 s hodnocením +5:
Snad. Spíš se obávám, aby ekofašos neprosadili, že se to rozjede hned naplno, za vydatných dotací. Zdaleka by to nebyl první případ, kdy ekomagor zařve ­"zelená­" a pár podnikavců na tom pak vytáčí miliardy a fakt, že to ve skutečnosti škodí je logicky naprosto nebere.

Nejméně přínosné komentáře

Znění komentáře ze dne 13.2.2018 s hodnocením -5:
Co takhle začít skromným faktem, že solární panel vyrobí v naprosto ideálním případě cca 100W­/m2. I kdyby tím byla pokrytá úplně celá karosérie, tak to za slunečného dne hodí možná 1KW. Zatímco spotřeba je někde mezi 10 a 15 KWH na 100 km. Z čehož vyplývá, že v ideálním případě by mohl ­"solární­" elektromobil jet rychlostí chúze. A to po rovině, kopec by nedal!
Znění komentáře ze dne 5.1.2019 s hodnocením -4:
Děkuji za mínusy. jen bych se zeptal: žijete jako ve slumech? Házíte odpadky přes plot k sousedům? Ne? Tak proč máte dojem, že to co ve slumech prokazatelně NEFUNGUJE bude najednou fungovat v globálním měřítku?