Windows Phone, Android a iPhone - jaká platforma nabízí nejlepší browser?

Windows Phone, Android a iPhone - jaká platforma nabízí nejlepší browser?
, , aktualita
Není tajemstvím, že integrovaný mobilní Internet Explorer, který je už od nepaměti součástí každého WM zařízení, byl (je) prostě špatný prohlížeč. Pokud vás zajímá, jak si nový prohlížeč předinstalovaný na zařízení LG C900 vede v porovnání s prohlížečem na čtvrtém iPhonu a s prohlížečem na Androidu verze 2.2, doporučuji toto video.
K oblíbeným
reklama
V roce 2004 by stávající integrovaný mobilní Internet Explorer nebyl tak špatný, ale v druhé polovině roku 2010 je to bída s nouzí. Nebýt Opery a dvojice mobilních prohlížečů předinstalovaných na většině novějších zařízeních přímo od OEM výrobce, nemalá část uživatelů by pravděpodobně rychle změnila platformu, protože brouzdání po neoptimalizovaných stránkách přímo z mobilního zařízení je dnes pokládáno za samozřejmost. Proto je jen dobře, že Microsoft zabral a představil ve Windows Phone 7 výrazně vylepšenou verzi Internet Exploreru.Video s porovnáním je sice v angličtině a jeho autor je dost "ukecaný", ale i bez doprovodného komentáře je výsledek dobře patrný.


reklama
Nejnovější články
Volvo XC40 Recharge: první elektrické SUV značky Volvo XC40 Recharge: první elektrické SUV značky
Volvo se chce stát jakousi evropskou Teslou a být prémiovou značkou vyrábějící elektromobily. Vedle značné hybridizace portfolia to má být i uvádění nových typů elektromobilů a prvním z nich je SUV XC40 Recharge.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Samsung Galaxy S10 má chybu čtečky otisků prstů, může ho odemknout kdokoli Samsung Galaxy S10 má chybu čtečky otisků prstů, může ho odemknout kdokoli
High-endový telefon Samsung Galaxy S10 má velmi nepříjemnou chybu čtečky otisků prstů. Při použití některých ochranných skel je totiž možné telefon odemknout jakýmkoli prstem, nikoli jen tím registrovaným.
18.10.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Adata uvádí tenkou 10000mAh powerbanku T10000 Adata uvádí tenkou 10000mAh powerbanku T10000
Společnost Adata představila novou kompaktní powerbanku T10000. Jak už napovídá název, nabídne kapacitu 10000 mAh, a to vše při stylovém tenkém designu. Powerbanka má totiž tloušťku jen 15 mm.
17.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Audi končí s létajícími auty vyvíjenými s Airbusem Audi končí s létajícími auty vyvíjenými s Airbusem
Zatímco Porsche oznámilo, že se společností Boeing chce vyvíjet létající auta, koncernová automobilka Audi naopak učinila opačný krok a spolupráci s konkurenčním Airbusem ukončila. Projekt Pop.Up tak pro Audi nebude mít pokračování.
17.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Google Pixel 4 a 4 XL přináší odemykání telefonu tváří Google Pixel 4 a 4 XL přináší odemykání telefonu tváří
Google představil dlouho očekávané smartphony Pixel 4 a Pixel 4 XL. Ty dostávají odemykání výhradně rozpoznáním tváře, fotoaparát má pak i modul s teleobjektivem a zvýšil se i výkon nových telefonů.
16.10.2019, aktualita, Milan Šurkala