www.svetmobilne.cz
>
>
>

Vodafone Red Naplno: nové tarify s větší porcí dat

Vodafone Red Naplno: nové tarify s větší porcí dat
, , aktualita
Vodafone oznámil novou nabídku neomezených mobilních tarifů Red Naplno, která nabízí znatelně větší množství dat – u nejvyššího z nich je to 20 GB. Pro šetřivější zákazníky jsou potom určeny nové tarify Start, jejichž cena začíná na 277 Kč.reklama
Vodafone už letos v únoru představil rodinný tarif Red+40GB, který přines na české poměry nadstandardní objem dat. A nyní v tomto ohledu vylepšil také nabídku svých mobilních tarifů pro jednotlivce. Využívat je mohou jak běžní spotřebitelé, tak firemní zákazníci. Všechny tarify Red Naplno nabízejí neomezené volání i SMS do všech sítí, hlavním rozdílem je tedy množství dat – 5 GB za 777 Kč, 10 GB za 1 077 Kč nebo 20 GB za 1 777 Kč. To jsou ceny se závazkem, jinak vyjdou tarify na 971,25 Kč, 1346,46 Kč nebo 2221,26 Kč. Vyšší tarify Red Naplno 10 GB a 20 GB navíc přicházejí s 1 000 minutami volání do zahraničí v regionu 1 (země EU). Od 11: 6. bude možné tarify využívat také ve všech zemích EU a dále v Norsku, Lichtenštejnsku a na Islandu.

Pokud by uživateli nestačila ani nabízená porce dat, může využít možnosti zvětešení datového balíčku. Za 2 GB dat si operátor řekne 149 Kč, 3 GB vyjdou na 249 Kč a 5 GB stojí 349 Kč měsíčně. Ke dvěma nejvyšším tarifům je možné dokoupit také 10 GB dat za 599 Kč. V případě překročení datového limitu zaplatí zákazníci 49 Kč za každých započatých 500 MB. Jako bonus si lze každý měsíc v aplikaci Můj Vodafone vyzvednou zdarma 2 GB dat navíc. Operátor u každého tarifu nastavil službu DataStrop, která po dosažení určitého limitu zablokuje připojení, aby nedocházelo k nekontrolovaným účtům za data. Výše limitu se liší podle jednotlivých tarifů a uživatel si může nastavení upravit podle svých potřeb, případně DataStrop deaktivovat.

Vodafone nezapomněl ani na zákazníky, kteří nepotřebují neomezené tarify s velkým množstvím dat. Právě pro ně představil nové tarify Start ve třech variantách, kde již název napovídá o počtu volných minut:
  • Start 100 minut stojí 277 Kč a zahrnuje 250 MB dat
  • Start 200 minut vyjde na 377 Kč a opět obsahuje také 250 MB dat
  • Start 500 minut přijde na 477 Kč, součástí je 500 MB (dalších 500 MB lze získat jako bonus v aplikaci Můj Vodafone)

Opět se jedná o ceny se závazkem, bez něj si operátor za tarify účtuje 346,25 Kč, 471,25 Kč a 596,25 Kč. Po vyčerpání volných minut vyjde minuta do všech sítí 3,49 Kč. SMS stojí 1,51 Kč, objednat je možné také balíčky neomezených textovek za 50 Kč do sítě Vodafone, respektive 100 Kč do všech sítí. Mobilní data lze rozšířit o 1 GB za 99 Kč, po vyčerpání limitu operátor účtuje 25 Kč za každých započatých 100 MB. Ani v tomto případě nechybí přednastavená služba DataStrop.

Tarify Red Naplno 5 GB, Red Naplno 20 GB a Start 500 minut bude možné aktivovat od 18. května, zatímco ostatní nové tarify až od 12. června. Ve druhé polovině roku do nabídky přibyde také tarif Red Naplno 60 GB za 2777 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva Vodafone
reklama
Nejnovější články
Black Friday v Google Play: oblíbené hry s výraznou slevou Black Friday v Google Play: oblíbené hry s výraznou slevou
V rámci Černého pátku je zlevňován také digitální obsah, konkrétně v Obchodě Google Play lze najít hry s až více než 80% slevou. Tyto oblíbené tituly lze proto dočasně stáhnout za ceny už od necelých 11 Kč.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Mercedes-Benz elektrifikuje své dodávky, první je eVito Mercedes-Benz elektrifikuje své dodávky, první je eVito
Elektromobily se poslední dobou hodně rozvíjí a společnost Mercedes-Benz hodlá pro všechny své dodávky přinést i elektrickou variantu. Jako první tu máme eVito, které uveze více než 1 tunu a nabídne 6,6 m3 prostoru.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Motorola natočila pokračování povedené reklamy Samsungu Motorola natočila pokračování povedené reklamy Samsungu
Pamatujete na několik týdnů starou reklamu, kde Samsung radí lidem, aby přešli z iPhonu na Galaxy Note 8? O pokračování se postarala překvapivě Motorola, která navazuje tam, kde Samsung skončil a vyzdvihuje modularitu smartphonů Moto Z.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
iPhone SE dostane nástupce nejspíš v roce 2018 iPhone SE dostane nástupce nejspíš v roce 2018
Malých, ale výkonných telefonů na trhu moc není. Skoro jediným modelem splňujícím tyto podmínky je iPhone SE. S jeho nástupcem to však dlouho bylo nejisté, nyní to však vypadá, že se dočkáme v první polovině příštího roku.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Xiaomi Mi 7 bude mít o dost větší displej než Mi 6 Xiaomi Mi 7 bude mít o dost větší displej než Mi 6
Také Xiaomi už připravuje svou vlajkovou loď pro rok 2018. Xiaomi Mi 7 by mělo prodělat řadu designových změn, a to kvůli šestipalcovému displeji s úzkými rámečky a poměrem stran 18:9. Novinkou by mělo být bezdrátové nabíjení.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik