Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Víme o dalších novinkách, které Lenovo přiveze na IFA 2016

20.8.2016, Jáchym Šlik, aktualita
Lenovo by na blížícím se veletrhu mělo představit prémiový konvertibilní notebook Yoga 910 s Intel Kaby Lake, cenově dostupnější konvertibl IdeaPad Flex 4 11 a kompaktní notebook IdeaPad 710S Plus.
Před nedávnem jsme psali o tabletu Miix 510 s odpojitelnou klávesnicí a smartphonu Vibe P2, který by měl být vybaven třeba 5,5“ AMOLED displejem a 5000mAh baterií. Nepůjde ovšem o jediné novinky, které Lenovo představí na blížícím se veletrhu IFA 2016 v Berlíně. Na premiéru se podle všeho připravuje také konvertibilní notebook Yoga 910 (Yoga 5 Pro) mající šasi z kombinace skla a kovu, očekáváno je několik barevných variant.
Lenovo Yoga 910


13,9“ displej s velmi tenkými rámečky bude možné otočit až o 360 stupňů a používat tak notebook v různých režimech. Podle spekulací bude model Yoga 910 dostupný v konfiguracích s procesory Intel Core sedmé generace na architektuře Kaby Lake a až 16GB RAM. Z uniklé ho obrázku je rovněž patrné použití minimálně dvou portů USB Type-C a operačního systému Windows 10.

Další očekávánou novinkou je ultrabook klasické konstrukce Lenovo IdeaPad 710S Plus, který bude s největší pravděpodobností přejmenovanou verzí modelu Air 13 Pro představeného na čínském trhu jako odpověď na Xiaomi Mi Notebok Air. Třináctipalcový notebook by měl mít celokovové tělo a hmotnost pod 1,3 kg. Ve výbavě údajně nalezneme displej s Full HD rozlišením, procesor Intel Core i5 na architektuře Skylake, dedikovanou grafiku Nvidia GeForce 940MX, 4GB RAM a 256GB SSD.
Lenovo Air 13 Pro


Poslední známá novinka nese název Lenovo IdeaPad Flex 4 11 a v nabídce tak doplní čtrnácti- a patnáctipalcovou variantu. Mělo by jít o cenově relativně dostupný notebook s konvertibilní konstrukcí, 11,6“ dotykovým displejem a operačním systémem Windows 10. Více toho zatím o tomto zařízení nevíme.

Zdroj: Liliputing.com
reklama