Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak
18.7.2010, Pavel Koza, recenze
I když má Asus s mobilními zařízeními s Windows Mobile bohaté zkušenosti, poslední dvě zařízení vyrobil ve spolupráci s navigační legendou Garmin pod hlavičkou společného projektu Garmin Asus.
W3nnom (1) | 7.6.201120:13
Čauky mám prosbu. Potřeboval bych poradit. Když si chci udělat upgrade navigace...Nahraji si tam celou Severní část země tak mi to píše že mapa není podporována že je připojena k USB atd....Nevím jak je to přesné znění.A když tam dám jen třeba ČR A DU tak mi to funguje normálně a je to nuMaps Onetime 2012 City Navigator Europe NT (2012.10)...Nevíte někdo co s tím PLS....Jestli se to tu někde řešilo už tak se moc omouvám že to znovu otevírám ale já to nikde nenašel tento problém...
Odpovědět0  0
KarelMlha (1) | 24.7.201019:42
Chtěl bych se zeptat, zda zařízení má led diodu(signalizace zmeškaných hovorů), vypadá to, že asi ne a další, zda je nějáký nárok na aktualizaci map ? Díky.
Odpovědět0  0
permar (5) | 25.7.201011:04
LED diodu nemá, aktualizace map je do 60dní od zakoupení zdarma ke stažení.......
Odpovědět0  0
permar (5) | 18.7.201013:18
Jenom doplním přispěvatele "pitku" - Nevím jaký problém jste měl s přehráváním v programu CorePlayer,ale mě žádný formát, v žádném rozlišení ( nemluvím o DVD :-) ) nedělá v M10 problém. K hlasitosti hovoru,souhlasím s "pitkou" ,po instalaci speciálně upraveného SRS WOW HD pro M10 ,je zvuk ještě o mnoho hlasitější......... Jestli jsem si pořádně přečetl vaši recenzi,tak jsem si všiml ,že k navigaci jste nepoužíval originál aktivní držák,který se dokupuje zvlášť. Je to škoda,velká škoda, držák se dá připevnit jak na čelní sklo,tak i na přístrojovou desku,pomocí speciální lepky. Při používán tohoto držáku by jste si všiml,že při připojení M10ky ,se automaticky nabídka "Asus Home" překlopí do landscape režimu, tím pádem se vše lépe ovládá. Jinak se Asus Home nepřeklápí, jak jste se zmínil v recenzi......... S fotkama je to loterie,někdy jsou super,jindy to opravdu nestojí za řeč.............
Odpovědět0  0
permar (5) | 18.7.201014:14
Ale jinak,díky za pěknou recenzi.........
Odpovědět0  0
Pavel Koza (555) | 19.7.201010:38
Díky:) Koukal jsem na ten Váš článek a bádal, jestli mě o ten držák ošidili nebo ne, ale nakonec jsem usoudil, že se musí koupit zvlášť. Pokud jde o lepení čehokoliv na stůl, tak to bych stejně nemohl udělat, páč tohle bylo zařízení k prodeji... Asus jsem kontaktoval 4x, ale žádná odezva, tak jsem si to nakonec sehnal jinde. Nakonec tam můj kontakt skončil, takže budu hledat další...
Odpovědět0  0
pitka (5) | 18.7.201012:20
Jen ještě dva komentáře : 1. Na Alze se nedá zařízení sehnat již několik dnů ­(možná týdnů­), psalo mi i několik lidí kde koupit. [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] 2. A je k dipozici i online free update map pro Garmin navigaci.
Odpovědět0  0
Pavel Koza (555) | 19.7.201010:35
Dik za pochvalu:) S tím "kde koupit" to je hold tak, že kdo zařízení půjčí, je tam uveden on a nikdo jiný... Snad to dají dopořádku, zkusím zjistit, kdy bude.
Odpovědět0  0
pitka (5) | 18.7.201012:10
Ahoj Pavle, je vidět, že si i šikovný fotograf :-) Jen ohledně rádia, od verze 4.6.16 a výše je kvalita hovoru a stahování již vyladěna. Takže toto je již v pořádku. Jinak s kvalitou focení naprosto souhlasím. Toto je podle mě nejslabší moment tohoto zařízení. Dále v nových verzích ROM jsou totálně přepracovány všechny A/V kodeky a spojené kompresní mechanismy. I když nemohu potvrdit tvoje data s větší precizností, jelikož původní ROM již nemám. Za velmi slušné peníze a takto vybavený zařízení si myslím, že je to nejlepší co můžete momentálně koupit. Doufám, že nedělám nekalou reklamu :--)) A recenze je velmi povedená.
Odpovědět0  0
Zajímá Vás tato diskuze? Začněte ji sledovat a když přibude nový komentář, pošleme Vám e-mail.
 
Nový komentář k článku
Pro přidání komentáře se přihlaste (vpravo nahoře). Pokud nemáte profil, zaregistrujte se pro využívání dalších funkcí.