Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Velikonoční slevy her v Google Play. Tady je pár tipů od nás

30.3.2018, Jáchym Šlik, aktualita
Začátek jara i velikonoční svátky oslavují někteří vývojáři výraznými slevami svých her a aplikací v Obchodě Google Play. Vybrali jsme pro vás nejzajímavější tituly, které lze dočasně stáhnout se slevou.
Počasí zatím stále nepřeje delšímu pobytu venku, proto můžete svůj smartphone dovybavit novými hrami. Pokud máte model s Androidem, potěší vás právě probíhající jarní a velikonoční slevy v Google Play Store. Zlevněny jsou desítky titulů, my jsme pro vás proto vybrali ty nejzajímavější a mnohé z nich můžeme doporučit s naprosto čistým svědomím, neboť jsme si tyto hry sami vyzkoušeli.
 
 
Mini Metro (25 Kč, běžně 130 Kč). V této hře s úžasným minimalistickým designem stavíte městskou podzemku v mnoha světových metropolích. Jde spíše o logickou a postřehovou hru než budovatelskou strategii.
 
Lego Jurassic World (49 Kč, běžně 130 Kč). Tato hra inspirovaná filmovou sérií Jurský park nepostrádá pořádnou dávku akce ani humoru. Připomenete si v ní nejznámější momenty z filmů nebo postavíte vlastního dinosaura z kostek.
 
Bloons TD 5 (25 Kč, běžně 85 Kč). Pokud vás ještě neomrzely hry, ve kterých stavíte obranné věže, využijte slevy na další díl z této oblíbené tower defense série.
 
 
Monument Valley 2 (75 Kč, běžně 150 Kč). Druhý díl jedné z nejoceňovanějších mobilních her Monument Valley, ve které budete uchváceni magickou architekturou, optickými iluzemi a příjemným zvukovým doprovodem.
 
Farming Simulator 18 (65 Kč, běžně 130 Kč). Pokud jste si vždycky přáli mít svá pole a řídit traktor, můžete si tento sen splnit v mobilním zpracování oblíbeného titulu Farming Simulator. Ve hře si užijete jak správu vlastní firmy, tak samotné řízení zemědělských strojů.
 
Terraria (70 Kč, běžná cena 150 Kč). 2D akční adventura, která sice nenadchne svou grafikou, ale vysloužila si miliony hráčů díky kombinaci objevování, stavění a soubojů.
 
 
Machinarium (50 Kč, běžně 100 Kč). Dobrodružná adventura od českého vývojářského studia Amanita Design, ve které ovládáte malého robůtka Josefa a pomáháte mu se dostat zpět ze skládky, kam byl vyhozen. Kromě krásně zpracovaného prostředí na vás čeká řada logických hádanek a miniher.
 
The Room Two (24 Kč, běžně 60 Kč). Tajemná hra plná zapeklitých hádanek, která si vás dokáže získat atmosférou s 3D světem a mysteriózní hudbou.
 
 
Motorsport Manager Mobile 2 (26 Kč, běžně 120 Kč). Nabídka závodních her je opravdu pestrá, pokud vás ale spíše než prohánění po okruhu láká řízení vlastního týmu Formule 1, využijte slevy na druhý díl Motorsport Manager Mobile.


reklama