Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Velké vánoční slevy her v Google Play. Jaké byste si měli stáhnout?

25.12.2017, Jáchym Šlik, aktualita
Mezi zlevněnými hrami nalezneme třeba českou adventuru Machinarium, pecku This War of Mine či kozí šílenost Goat Simulator. Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější slevy a pár tipů máme také pro zájemce o užitečné aplikace.
Během Vánoc dochází k zajímavým slevám mobilních her a ani letošní rok není výjimkou. Pokud jste pod stromečkem našli nový smartphone, nebo vám stále ještě slouží ten stávající, můžete si za pár korun stáhnout novou hru či užitečnou aplikaci. Níže jsme pro vás vybrali zajímavé zlevněné tituly pro Android, které naleznete v Google Play Store.
 
 
Machinarium (40 Kč, běžně 99 Kč) je dobrodružná adventura od českého vývojářského studia Amanita Design, ve které ovládáte malého robůtka Josefa a pomáháte mu se dostat zpět ze skládky, kam byl vyhozen. Kromě krásně zpracovaného prostředí na vás čeká řada logických hádanek a miniher. Mnohé hráče také jistě potěší, že titul je v češtině. Stejní tvůrci potom mají na svědomí také další adventury Botanicula (40 Kč, běžně 99 Kč) nebo Samorost 3 (20 Kč, běžně 99 Kč), která jsou aktuálně rovněž ve slevě.
 
 
Ve hře This War of Mine (40 Kč, běžně 310 Kč) se přenesete do období války, ale nikoliv v roli vojáka, nýbrž civilisty, který se musí každodenně potýkat s nedostatkem jídla a vyhýbat se nepřátelům. Pokud sledujete svět počítačových her, rozhodně pro vás nebude The War of Mine žádnou novinkou, i mobilní zpracování vás však zabaví na dlouhé hodinya navíc za jeho pořízení utratíte jen zlomek ceny.
 
 
Goat Simulator (60 Kč, běžně 140 Kč) je výbornou volbou, pokud se potřebujete během svátků pořádně odreagovat. V tomto šíleném simulátoru se dostanete do kůže kozy, která nekontrolovaně běhá městem a ničí vše, co se jí postaví do cesty. Ve slevě jsou také další díly Goat Simulatoru.
 
 
Exploding Kittens (26 Kč, běžně 50 Kč) je karetní hra, která zaznamenala obrovský úspěch na Kickstarteru a později se dočkala také digitálního zpracování pro mobily. Můžete si ji zahrát buď s přáteli, nebo protivníky z celého světa. Hra je založena na principu ruské rulety, ale rozšiřuje ji o řadu zábavných prvků.
 
 
Reckless Racing 3 (31 Kč, běžně 65 Kč) je závodní titul s pěknou grafikou i propracovanou fyzikou. O maximálně reálné zpracování však autorům rozhodně nešlo, čekejte tak spíš zábavnou adventuru s různými herními módy. Pokud dáváte přednost sportovním manažerům, potěší vás zlevněný Motorsport Manager Mobile 2 (26 Kč, běžně 120 Kč).
 
 
České kořeny má také střílečka Shadowgun (48 Kč, běžně 130 Kč), ve které se postavíte hordám zombíků. Jedná se sice o starší, ale stále velmi dobře graficky zpracovaný titul, který zaznamenal už stovky tisíc stažení.
 
 
Během vánočních svátků se můžete zabavit řízením traktoru a rozšiřováním své farmy. Ve slevě je totiž také Farming Simulator 18 (80 Kč, běžně 130 Kč), nejnovější titul z oblíbené série, ve kterém na vás čeká rozlehlý otevřený svět a pět desítek zemědělských strojů včetně licencovaných.
 
 
Aplikací je sice ve slevě výrazně méně, přesto jsme pro vás pár zajímavých slev objevili. Zlevnila licence plné verze oblíbeného hudebního přehrávače PlayerPro (60 Kč, běžně 105 Kč). Pokud vám nestačí předinstalovaná aplikace budíku, mohl by se vám líbit Alarm Clock Pro (20 Kč, běžně 39 Kč obsahující řadu funkcí včetně to-do listu nebo upomínek. A zlevnila rovněž placená verze čtečky Moon+ Reader (65 Kč, běžně 130 Kč)


reklama