Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vánoční dárek od Vodafone, 10 GB pro vás nebo vozíčkáře

16.11.2016, Milan Šurkala, aktualita
Letošním vánočním dárkem od telefonního operátora Vodafone je 10 GB dat. Ty si můžete nechat pro sebe nebo je lze darovat vozíčkářům, kteří se přihlásí do programu. Jsou zde i zvýhodněné tarify nebo balíčky.
Operátoři se před Vánoci každoročně předhání v dárcích pro své zákazníky. Od Vodafonu jsme letos dostali 10 GB dat. Protože má ale akce charitativní poslání, tohoto velkého množství dat se můžete vzdát ve prospěch vozíčkářů, kteří se přihlásí do programu. A ani nemusí být zákazníky tohoto operátora (lze si zažádat o předplacenou kartu se 100Kč kreditem). Dokonce ani dárci nemusí být zákazníky Vodafonu a lze si nainstalovat aplikaci Můj Vodafone, ze které bude možné věnovat těchto 10 GB dat. Pokud si chcete ponechat 10 GB dat, můžete. Samozřejmě je ale nutné počítat s omezeními.


Vodafone 10GB dat


Prvním je to, že abyste je mohli využít, musíte mít nějaký z vybraných datových tarifů nebo balíčků s obnovováním (jednorázové se nepočítají). Pokud tedy žádná data touto formou nečerpáte, musíte si je zakoupit a až pak lze dostat tento bonus. 10 GB dat navíc dostanete jen na dvě zúčtovací období, což není zas tak dlouho. Součástí vánoční akce jsou ale i výrazné slevy některých balíčků mířené právě na ty, kteří by chtěli využít 10GB bonus, ale nečerpají data výše zmíněnými způsoby. Jedním z doporučených balíčků je Komplet v síti, jenž za 124,5 Kč nabídne neomezené volání a SMS v síti Vodafonu, 500 GB dat a tato 50% sleva je garantována po dalších 6 měsíců. Pak se vrátí na původní hodnotu 249 Kč měsíčně. Dárek si lze rozbalit v aplikaci Můj Vodafone.

Dalšími bonusy jsou vybrané telefony za 1 Kč pro věrné zákazníky, pochopitelně ale musíte splnit nemálo podmínek. Případně je tu koupě telefonu střední třídy se smlouvou na dva roky, ke kterému můžete dostat jeden z low-endových telefonů za jednu korunu.

Zdroj: vodafone.cz
Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.
reklama