www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Update pro Nokia 9 Pureview přináší "live bokeh"

Update pro Nokia 9 Pureview přináší "live bokeh"
, , aktualita
Telefon Nokia 9 PureView je velmi zajímavý svými fotoaparáty, kdy má na zádi hned pět fotomodulů. Aby byl jejich výkon lepší, přináší aktualizaci. Ta např. umožňuje funkci "live bokehu", tedy náhledu rozmazaného pozadí už před vyfocením.
K oblíbeným
reklama
Jednu z nejzvláštnějších kombinací fotoaparátů na zádi telefonu má Nokia 9 PureView. Zde není žádný dvojitý nebo snad dokonce trojitý fotoaparát, 9 PureView má totiž fotoaparátů hned pět. Všechny mají 12MPx snímač, přičemž dva jsou barevné, tři pak monochromatické. Výkony ale dosud nebyly až tak extrémně přesvědčivé, což by se mohlo s novou aktualizací V4.27C o něco zlepšit. Novinka umožňuje výběr bodu zaostření současně s náhledem rozmazaného pozadí i před vyfocením snímku.
 
Nokia 9 PureView
 
Spolu s tím lze volit i míru rozostření pozadí. Také zpracovávání dat je o něco rychlejší, takže se snížila i prodleva mezi jednotlivými snímky. Výrobce ale zapracoval také na jiných funkcích samotného telefonu. Vylepšena byla rychlost práce čtečky otisků prstů, zapracovalo se také na stabilitě telefonu a uživatelské rozhraní také doznalo mírných změn. Současně s tím aktualizace přináší i bezpečnostní update operačního systému Android z letošního července.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vivo NEX 3 5G přichází s displejem pokrývajícím 99,6 % přídě Vivo NEX 3 5G přichází s displejem pokrývajícím 99,6 % přídě

Nový high-endový telefon Vivo NEX 3 představuje zajímavý Waterfall FullView Display, který pokrývá neuvěřitelných 99,6 % plochy přední strany. Také bude nabízen ve verzi s podporou 5G mobilních sítí. 

Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft Surface Laptop 3 asi vymění Intel za AMD Ryzen Microsoft Surface Laptop 3 asi vymění Intel za AMD Ryzen

Velkým vítězstvím pro AMD by mohl být další velký hráč, který by používal jeho procesory. Podle uniklých zpráv to vypadá, že by se nové mobilní Ryzeny měly objevit v noteboocích Microsoft Surface Laptop 3.

Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Electrify America spustila první 800V rychlonabíječku Electrify America spustila první 800V rychlonabíječku
Zatímco většina elektromobilů používá 400V systémy, pro rychlejší nabíjení je mnohem vhodnější vyšší napětí 800V. To využívá např. Porsche Taycan a pro něj už v USA stojí první 800V nabíječka od Electrify America.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Byton M-Byte, elektrické SUV se 48" displejem Byton M-Byte, elektrické SUV se 48" displejem
Čínská automobilka Byton chce dobýt nejen Evropu se svým novým elektrickým SUV M-Byte. To má být k mání za docela atraktivní cenu a zajímavostí bude např. i obrovský 48" displej místo přístrojové desky.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Moderní Land Rover Defender přijíždí Moderní Land Rover Defender přijíždí
Legendární Land Rover Defender se přestal vyrábět před několika lety a nyní se objevuje jeho moderní varianta. Opět bude k dispozici ve verzích 90 a 110, přičemž si budete moci vybrat i hybridní variantu.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala