www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Unikly specifikace nového HTC U12 Life s 6" displejem

Unikly specifikace nového HTC U12 Life s 6" displejem
, , aktualita
Společnosti HTC unikly specifikace připravovaného telefonu U12 Life. Ten dostane mnohem větší 6,0" displej a nebude chybět ani mnohem větší baterie a dvojice fotoaparátů na zadní straně přístroje.
K oblíbeným
reklama
Jak už to bývá těsně před uvedením nových produktů na trh zvykem, na internet unikají nejrůznější informace. Tentokrát se to týká smartphonu HTC U12 Life. Měl by nahradit předchozí model HTC U11 Life, proti němu ale významně naroste do velikosti. Místo původního 5,2" displeje zde bude rovnou velká 6" obrazovka s rozlišením 2160×1080 pixelů. Spolu s tím se značně zvýší i kapacita baterie z nepříliš vysokých 2600 mAh na mnohem lepších 3600 mAh. Smartphone s kódovým označením "Imagine Life" by měl podporovat dvě SIM karty a patrně poběží s operačním systémem Android P.
 
HTC U11 Life
 
loňský model HTC U11 Life
 
Pokud jde o hardware, neoficiálně se hovoří o osmijádrovém procesoru Qualcomm Snapdragon 636 (ten by měl mít 4 jádra Cortex-A73 s taktem 1,8 GHz a 4 jádra Cortex-A53 s frekvencí 1,6 GHz) a grafickém čipu Ardeno 509. Zatím se mluví jen o jedné konfiguraci se 4 GB RAM a 64GB vnitřním úložišti, nezapomnělo se ani na podporu microSD karty.
 
Smartphone by měl být vybaven dvojicí fotoaparátů na zadní straně, moduly by měly mít 16MPx a 5MPx rozlišení, počítá se s podporou natáčení 4K videosekvencí a fázovým autofokusem. V případě předního fotoaparátu se počítá se 13MPx modulem a podporou různých softwarových úprav pro "zkrášlení". Nemělo by chybět NFC a Bluetooth 5.0. Zatím se bohužel neví přibližné datum uvedení ani cena. Připomeňme však, že předchozí model U11 Life začínal na dosti sebevědomých $349.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Rodí se další elektrický supersport: šílené Drako GTE Rodí se další elektrický supersport: šílené Drako GTE
Máme tu další startup, který si usmyslel, že vymyslí šílený elektrický supersport. V Kalifornii se tak zrodil elektromobil Drako GTE. Jde o čtyřmístný sedan s výkonem zhruba 1200 koní a točivým momentem jak u lokomotivy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Plug-in hybridy Mercedesu, nové A250e a B250e Plug-in hybridy Mercedesu, nové A250e a B250e
Automobilka Mercedes-Benz představila dva nové plug-in hybridy A250e a B250e. Ty mají překvapivě velký akumulátor a mohou tak sloužit jako solidní elektromobily bez některých jejich typických nevýhod.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Shell jde s dobou, začíná stavět nabíječky elektromobilů Shell jde s dobou, začíná stavět nabíječky elektromobilů
Společnost Shell se přizpůsobuje situaci na trhu vozidel a nespí. V Singapuru totiž začala s budováním nabíječek pro elektromobily, čímž rozšíří infrastrukturu pro tento čím dál populárnější způsob pohonu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Francouzská solární silnice je ještě větší průšvih, než se zdálo Francouzská solární silnice je ještě větší průšvih, než se zdálo
Před třemi lety Francouzi postavili kilometrovou solární silnici. Jenže už za rok vyšlo najevo, že nedává zdaleka takové množství energie, kolik bylo plánováno. Další rok ukázal, že jde o naprostou tragédii.
19.8.2019, aktualita, Milan Šurkala13 komentářů
Google zlepšuje kontrolu aplikací pro Android, vývojáři se bouří Google zlepšuje kontrolu aplikací pro Android, vývojáři se bouří
Operační systém Google Android není zrovna synonymem pro vysoké bezpečí. Dost často se i do oficiálního obchodu dostanou závadné aplikace, což chce Google změnit. Vývojářům se ale zvýšená kontrola nelíbí.
19.8.2019, aktualita, Milan Šurkala