www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Unikly informace a snímky 6,5" Sony Xperia XA3 Ultra

Unikly informace a snímky 6,5" Sony Xperia XA3 Ultra
, , aktualita
Sony už téměř zmizelo z trhu se smartphony a jedním z dalších pokusů na něm zůstat, by měl být model Xperia XA3 Ultra. Ten by dle uniklých informací měl přinést 6,5" obrazovku a až 6 GB paměti RAM.
reklama
Společnosti Sony se poslední roky na trhu telefonů vůbec nedaří a její podíl se stále snižuje. Přesto se nadále snaží uvádět nové telefony, mezi nimiž by se měl brzy objevit model Xperia XA3 Ultra. Podle uniklých informací bychom neměli čekat dlouho, uvedení se plánuje na veletrh CES 2019 začátkem ledna. Telefon by měl mít obrovský 6,5" displej s Full HD+ rozlišením (2160×1080 pixelů) a poměrem stran 18:9. To by se mělo promítnout do rozměrů 167,4×73,3×8,3 mm.
 
 
Pokud jde o procesor, nejpravděpodobnější variantou je Qualcomm Snapdragon 660 a potěší až 6 GB paměti RAM. Vnitřní úložiště bude mít patrně kapacitu 64 GB. Úniky také naznačují přítomnost USB-C portu, 3,5mm jacku a čtečky otisků prstů na kraji telefonu. Sony by mělo telefon vybavit nejnovějším operačním systémem Android Pie. Hovoří se o evropské ceně 519 EUR.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tesla chce snížit náklady, propustí 7 % zaměstnanců Tesla chce snížit náklady, propustí 7 % zaměstnanců
Hospodaření automobilky Tesla je velmi bedlivě sledováno, a aby i další čtvrtletí bylo ziskové, rozhodla se společnost dát sbohem 7 % svých zaměstnanců. Potřebuje totiž zlevnit výrobu Modelu 3 a přijít se základní verzí elektromobilu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Motorola vrátí legendární jméno RAZR, chystá skládací telefon Motorola vrátí legendární jméno RAZR, chystá skládací telefon
Skládací telefony jsou mezi výrobci velkým hitem, plánuje je většina velkých hráčů. Nejvíce se sice mluví o Samsungu, ale nějaký skládací přístroj si má chystat i Motorola. A úspěch si chce zajistit i použitím legendárního jména RAZR.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Tesla končí s provizním systémem, je příliš drahý Tesla končí s provizním systémem, je příliš drahý
Mnohé společnosti mají různé provizní systémy (tzv. referral), aby získaly co nejvíce zákazníků. Takový program měla i automobilka Tesla, nicméně jej už za pár týdnů zruší, společnost přichází moc draho.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
McLaren uvádí 600LT Spider, 600 koní bez střechy McLaren uvádí 600LT Spider, 600 koní bez střechy
Automobilka McLaren představila nový roadster 600LT Spider. LT zde znamená Long Tail, tedy prodlouženou záď pro lepší aerodynamiku. Nechybí ani dvakrát přeplňovaná V8, která dává rovných 600 koní.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Čínský developer koupil většinový podíl v bývalém Saabu Čínský developer koupil většinový podíl v bývalém Saabu
Švédská automobilka Saab zbankrotovala už před 7 lety a poté putovala do rukou Číňanů. Dostala jméno NEVS a nyní má opět nového majitele. Je jím čínský developer se zaměřením na zdravotnictví.
18.1.2019, aktualita, Milan Šurkala