reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Aplikace
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky
Příslušenství
Tablety
Wearables
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Google News  |   Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Unikly další snímky Samsungu Galaxy S10

, , aktualita
Do uvedení nového telefonu řady Samsung Galaxy S10 sice zbývá ještě čtvrt roku, přesto se internetem šíří jeho uniklé snímky. K dispozici budou tři varianty S10 Lite, S10 a S10 Plus s 5,8" až 6,4" displeji AMOLED.
Na nový smartphone Samsung Galaxy S10 a jeho varianty si sice budeme musel počkat ještě tak 2-3 měsíce, nicméně už nyní se internetem povalují uniklé snímky tohoto telefonu. Poslední z úniků byl zveřejněn na serveru PhoneArena.com, kde se objevily další informace o telefonu i jeho snímky. Představit by se měly rovnou tři verze telefonu. Vlajkovou lodí bude S10 Plus s 6,4" displejem a rozměry 157,7×75×7,8 mm. Dále bude k dispozici standardní S10 s 6,1" displejem, rozměry se pak sníží na 148,9×70,9×7,8 mm. Jako poslední tu bude S10 Lite, který se bude muset spokojit s 5,8" obrazovkou. V tomto případě zatím neznáme jeho míry. Ve všech třech případech bude použit AMOLED displej.
 
Samsung Galaxy S10 únik
 
zdroj: phonearena.com
 
Po módě výřezů displeje se začíná objevovat jiná novinka, a to "průstřel" displeje. Místo výřezu je zde jen kolečko pro přední fotoaparát, který zabírá méně místa. To se má týkat i všech verzí Galaxy S10. Pokud jde o zadní fotoaparáty, S10 a S10 Plus by měly mít trojici fotoaparátů, levnější S10 Lite by podle všeho měl mít dva fotomoduly. Lišit se mají i výše zmíněné průstřely. Zde se naopak S10 bude bratřit s levnějším S10 Lite a oba modely budou mít vepředu jeden fotoaparát. S10 Plus bude mít vybrání oválné, a tedy o něco větší, budou zde rovnou dvě selfie kamerky. Od nejmenšího modelu po největší tak zde budou konfigurace 2+1, 3+1 a 3+2 fotoaparáty. Všem třem verzím by měl zůstat 3,5mm jack, proslýchá se však, že od uvedení Galaxy Note 10 zmizí a hrozí to tedy i příští generaci Galaxy S11. Zatím není jisté, zda bude novinka podporovat 5G sítě.
 


reklama
reklama
reklama