www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Unikly další snímky Samsungu Galaxy S10

Unikly další snímky Samsungu Galaxy S10
, , aktualita
Do uvedení nového telefonu řady Samsung Galaxy S10 sice zbývá ještě čtvrt roku, přesto se internetem šíří jeho uniklé snímky. K dispozici budou tři varianty S10 Lite, S10 a S10 Plus s 5,8" až 6,4" displeji AMOLED.
K oblíbeným
reklama
Na nový smartphone Samsung Galaxy S10 a jeho varianty si sice budeme musel počkat ještě tak 2-3 měsíce, nicméně už nyní se internetem povalují uniklé snímky tohoto telefonu. Poslední z úniků byl zveřejněn na serveru PhoneArena.com, kde se objevily další informace o telefonu i jeho snímky. Představit by se měly rovnou tři verze telefonu. Vlajkovou lodí bude S10 Plus s 6,4" displejem a rozměry 157,7×75×7,8 mm. Dále bude k dispozici standardní S10 s 6,1" displejem, rozměry se pak sníží na 148,9×70,9×7,8 mm. Jako poslední tu bude S10 Lite, který se bude muset spokojit s 5,8" obrazovkou. V tomto případě zatím neznáme jeho míry. Ve všech třech případech bude použit AMOLED displej.
 
Samsung Galaxy S10 únik
 
zdroj: phonearena.com
 
Po módě výřezů displeje se začíná objevovat jiná novinka, a to "průstřel" displeje. Místo výřezu je zde jen kolečko pro přední fotoaparát, který zabírá méně místa. To se má týkat i všech verzí Galaxy S10. Pokud jde o zadní fotoaparáty, S10 a S10 Plus by měly mít trojici fotoaparátů, levnější S10 Lite by podle všeho měl mít dva fotomoduly. Lišit se mají i výše zmíněné průstřely. Zde se naopak S10 bude bratřit s levnějším S10 Lite a oba modely budou mít vepředu jeden fotoaparát. S10 Plus bude mít vybrání oválné, a tedy o něco větší, budou zde rovnou dvě selfie kamerky. Od nejmenšího modelu po největší tak zde budou konfigurace 2+1, 3+1 a 3+2 fotoaparáty. Všem třem verzím by měl zůstat 3,5mm jack, proslýchá se však, že od uvedení Galaxy Note 10 zmizí a hrozí to tedy i příští generaci Galaxy S11. Zatím není jisté, zda bude novinka podporovat 5G sítě.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Redmi 7 přichází se sluchátky Redmi AirDots za 15 dolarů Redmi 7 přichází se sluchátky Redmi AirDots za 15 dolarů
Xiaomi představilo velmi levný smartphone Redmi 7, který přichází s elegantním designem a nadprůměrnou baterií. Zamrzí snad jen rozlišení displeje. Objevila se také bezdrátová sluchátka, která konkurují AirPods hlavně svou cenou.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Norsko zavádí bezdrátové nabíjení pro taxíky Norsko zavádí bezdrátové nabíjení pro taxíky
Norsko je známo jako země elektromobilů, každé třetí auto zde prodané jezdí na elektřinu. Aby se vyřešil problém s nabíjením, chystá instalaci bezdrátových indukčních nabíječek, zatím jen pro taxíky.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Tesla opět spouští provizní systém, lze vyhrát Roadster Tesla opět spouští provizní systém, lze vyhrát Roadster
Automobilka Tesla v letošním lednu ukončila svůj provizní systém, protože byl příliš drahý. Teď se to ale mění a uvádí novou variantu. Za doporučení lze získat nabíjení zdarma, Model Y i nový Roadster.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Motorola One Vision přijde s procesorem Samsung Exynos Motorola One Vision přijde s procesorem Samsung Exynos
Motorola údajně připravuje první smartphone, ve kterém použije procesor Exynos od konkurenčního Samsungu. Půjde o zajímavý model střední třídy vybavený 48MPx fotoaparátem umístěním v „průstřelu“ displeje.
23.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Android se začne ptát uživatelů, jaký chtějí prohlížeč Android se začne ptát uživatelů, jaký chtějí prohlížeč
Google se pod tlakem EU rozhodl k dalšímu kroku, kterým by měl zabránit monopolnímu chování. Brzy se začne ptát nových i stávajících uživatelů Androidu, jaký internetový prohlížeče a vyhledávač chtějí ve svém telefonu používat.
23.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik