www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Unikly další snímky Samsungu Galaxy S10

Unikly další snímky Samsungu Galaxy S10
, , aktualita
Do uvedení nového telefonu řady Samsung Galaxy S10 sice zbývá ještě čtvrt roku, přesto se internetem šíří jeho uniklé snímky. K dispozici budou tři varianty S10 Lite, S10 a S10 Plus s 5,8" až 6,4" displeji AMOLED.
K oblíbeným
reklama
Na nový smartphone Samsung Galaxy S10 a jeho varianty si sice budeme musel počkat ještě tak 2-3 měsíce, nicméně už nyní se internetem povalují uniklé snímky tohoto telefonu. Poslední z úniků byl zveřejněn na serveru PhoneArena.com, kde se objevily další informace o telefonu i jeho snímky. Představit by se měly rovnou tři verze telefonu. Vlajkovou lodí bude S10 Plus s 6,4" displejem a rozměry 157,7×75×7,8 mm. Dále bude k dispozici standardní S10 s 6,1" displejem, rozměry se pak sníží na 148,9×70,9×7,8 mm. Jako poslední tu bude S10 Lite, který se bude muset spokojit s 5,8" obrazovkou. V tomto případě zatím neznáme jeho míry. Ve všech třech případech bude použit AMOLED displej.
 
Samsung Galaxy S10 únik
 
zdroj: phonearena.com
 
Po módě výřezů displeje se začíná objevovat jiná novinka, a to "průstřel" displeje. Místo výřezu je zde jen kolečko pro přední fotoaparát, který zabírá méně místa. To se má týkat i všech verzí Galaxy S10. Pokud jde o zadní fotoaparáty, S10 a S10 Plus by měly mít trojici fotoaparátů, levnější S10 Lite by podle všeho měl mít dva fotomoduly. Lišit se mají i výše zmíněné průstřely. Zde se naopak S10 bude bratřit s levnějším S10 Lite a oba modely budou mít vepředu jeden fotoaparát. S10 Plus bude mít vybrání oválné, a tedy o něco větší, budou zde rovnou dvě selfie kamerky. Od nejmenšího modelu po největší tak zde budou konfigurace 2+1, 3+1 a 3+2 fotoaparáty. Všem třem verzím by měl zůstat 3,5mm jack, proslýchá se však, že od uvedení Galaxy Note 10 zmizí a hrozí to tedy i příští generaci Galaxy S11. Zatím není jisté, zda bude novinka podporovat 5G sítě.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Plug-in hybridy: proč jsou papírové spotřeby úplně mimo? Plug-in hybridy: proč jsou papírové spotřeby úplně mimo?
Už dobře víme, že se papírové spotřeby aut velmi často rozcházejí s realitou dosahovanou na silnicích. Největší kouzla ale výrobci jednoznačně vytváří u plug-in hybridů. Proč tomu tak je a kdo za to vlastně může?
Dnes, článek, Milan Šurkala
Huawei potvrdilo skládací Mate X na září s Androidem Huawei potvrdilo skládací Mate X na září s Androidem
Skládací smartphone Huawei Mate X byl samotným šéfem pro Západní Evropu potvrzen nejpozději na září. Nejvíce překvapivou informací je však to, že navzdory americkému banu bude mít operační systém Google Android.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Google Pay nyní podporuje placení z PayPalu Google Pay nyní podporuje placení z PayPalu
Dnes módní placení pomocí mobilního telefonu a Google Pay bude opět o něco univerzálnější. Platební aplikace Googlu totiž bude vedle platebních karet nově podporovat svázání s účtem od PayPalu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Harry Potter: Wizards Unite přichází i do ČR Harry Potter: Wizards Unite přichází i do ČR
Netrvalo to vůbec dlouho a dlouho očekávaná mobilní hra Harry Potter: Wizards Unite se dostává do dalších zemí včetně té naší. Kdo chce, může si už hru zdarma stáhnout na oficiálních obchodech.
24.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Starší MacBooky Pro mohou mít vadnou baterii, Apple je svolává Starší MacBooky Pro mohou mít vadnou baterii, Apple je svolává
Pokud máte starší Apple MacBook pro (zejména ty koupené v letech 2015 a 2016), může mít váš přístroj vadnou baterii, která se může přehřát a vznítit. Společnost Apple je tak svolává k dobrovolné opravě.
23.6.2019, aktualita, Milan Šurkala