www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Unikly další snímky Samsungu Galaxy S10

Unikly další snímky Samsungu Galaxy S10
, , aktualita
Do uvedení nového telefonu řady Samsung Galaxy S10 sice zbývá ještě čtvrt roku, přesto se internetem šíří jeho uniklé snímky. K dispozici budou tři varianty S10 Lite, S10 a S10 Plus s 5,8" až 6,4" displeji AMOLED.
reklama
Na nový smartphone Samsung Galaxy S10 a jeho varianty si sice budeme musel počkat ještě tak 2-3 měsíce, nicméně už nyní se internetem povalují uniklé snímky tohoto telefonu. Poslední z úniků byl zveřejněn na serveru PhoneArena.com, kde se objevily další informace o telefonu i jeho snímky. Představit by se měly rovnou tři verze telefonu. Vlajkovou lodí bude S10 Plus s 6,4" displejem a rozměry 157,7×75×7,8 mm. Dále bude k dispozici standardní S10 s 6,1" displejem, rozměry se pak sníží na 148,9×70,9×7,8 mm. Jako poslední tu bude S10 Lite, který se bude muset spokojit s 5,8" obrazovkou. V tomto případě zatím neznáme jeho míry. Ve všech třech případech bude použit AMOLED displej.
 
Samsung Galaxy S10 únik
 
zdroj: phonearena.com
 
Po módě výřezů displeje se začíná objevovat jiná novinka, a to "průstřel" displeje. Místo výřezu je zde jen kolečko pro přední fotoaparát, který zabírá méně místa. To se má týkat i všech verzí Galaxy S10. Pokud jde o zadní fotoaparáty, S10 a S10 Plus by měly mít trojici fotoaparátů, levnější S10 Lite by podle všeho měl mít dva fotomoduly. Lišit se mají i výše zmíněné průstřely. Zde se naopak S10 bude bratřit s levnějším S10 Lite a oba modely budou mít vepředu jeden fotoaparát. S10 Plus bude mít vybrání oválné, a tedy o něco větší, budou zde rovnou dvě selfie kamerky. Od nejmenšího modelu po největší tak zde budou konfigurace 2+1, 3+1 a 3+2 fotoaparáty. Všem třem verzím by měl zůstat 3,5mm jack, proslýchá se však, že od uvedení Galaxy Note 10 zmizí a hrozí to tedy i příští generaci Galaxy S11. Zatím není jisté, zda bude novinka podporovat 5G sítě.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tesla chce snížit náklady, propustí 7 % zaměstnanců Tesla chce snížit náklady, propustí 7 % zaměstnanců
Hospodaření automobilky Tesla je velmi bedlivě sledováno, a aby i další čtvrtletí bylo ziskové, rozhodla se společnost dát sbohem 7 % svých zaměstnanců. Potřebuje totiž zlevnit výrobu Modelu 3 a přijít se základní verzí elektromobilu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Motorola vrátí legendární jméno RAZR, chystá skládací telefon Motorola vrátí legendární jméno RAZR, chystá skládací telefon
Skládací telefony jsou mezi výrobci velkým hitem, plánuje je většina velkých hráčů. Nejvíce se sice mluví o Samsungu, ale nějaký skládací přístroj si má chystat i Motorola. A úspěch si chce zajistit i použitím legendárního jména RAZR.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Tesla končí s provizním systémem, je příliš drahý Tesla končí s provizním systémem, je příliš drahý
Mnohé společnosti mají různé provizní systémy (tzv. referral), aby získaly co nejvíce zákazníků. Takový program měla i automobilka Tesla, nicméně jej už za pár týdnů zruší, společnost přichází moc draho.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
McLaren uvádí 600LT Spider, 600 koní bez střechy McLaren uvádí 600LT Spider, 600 koní bez střechy
Automobilka McLaren představila nový roadster 600LT Spider. LT zde znamená Long Tail, tedy prodlouženou záď pro lepší aerodynamiku. Nechybí ani dvakrát přeplňovaná V8, která dává rovných 600 koní.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Čínský developer koupil většinový podíl v bývalém Saabu Čínský developer koupil většinový podíl v bývalém Saabu
Švédská automobilka Saab zbankrotovala už před 7 lety a poté putovala do rukou Číňanů. Dostala jméno NEVS a nyní má opět nového majitele. Je jím čínský developer se zaměřením na zdravotnictví.
18.1.2019, aktualita, Milan Šurkala