Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Uniklo reklamní video na Samsung Galaxy Note 9

3.8.2018, Milan Šurkala, aktualita
Už za necelý týden bude představena nová vlajková loď Samsungu, smartphone Galaxy Note 9. Proto nepřekvapí, že se na internetu objevuje stále více a více informací. Tentokrát "uniklo" dokonce i reklamní video.
Za necelý týden, konkrétně 9. srpna, by měl pro Samsung nastat velký den a představí dlouho očekávaný smartphone Galaxy Note 9. Spolu s tím uniká stále více a více informací, byť zde lze určitě spekulovat o tom, jak moc chce sám Samsung, aby informace unikaly, a aby se o Note 9 mluvilo už týdny před tím, než bude představen. Vedle reklamních fotografií se tak na internetu objevilo dokonce i reklamní video. 
 
Samsung Galaxy Note 9
 
Toto video (níže pod tímto odstavcem) např. prozrazuje, že telefon dostane novou generaci S Pen a bude mít opravdu hodně paměti. Dále zatím z dalších zdrojů tušíme, že by telefon měl jít na americký trh s procesorem Qualcomm Snapdragon 845 (evropský dostane patrně Samsung Exynos), počítá se minimálně se 6 GB RAM a vnitřní paměť by u nejlepší verze měla mít až 512 GB (nemluvě o možnosti rozšířit o 1 TB pomocí microSDXC karty). Neoficiální informace pak hovoří o velké 4000mAh baterii, Samsung pak slibuje její celodenní výdrž.
 
 
Uvedení bude možné sledovat také pomocí přímého přenosu 9. srpna v 17:00 a na stránkách Samsungu se můžete i zaregistrovat k odběru novinek. Oficiální video uvedené níže pak ukazuje, které hlavní problémy smartphonů má novinka řešit.
 
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.
reklama