www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Toshiba vylepšuje své notebooky ve velkém. Přidává procesory Kaby Lake

Toshiba vylepšuje své notebooky ve velkém. Přidává procesory Kaby Lake
, , aktualita
Toshiba následuje ostatní výrobce a přináší nové konfigurace svých notebooků s procesory Intel Core sedmé generace. Omlazení se dočkala necelá desítka pracovních modelů z řad Satellite Pro, Tecra a Portégé.
K oblíbeným
reklama
Toshiba je dalším výrobcem, který se s příchodem nového roku rozhodl aktualizovat své notebooky. Změny se dotkly bezmála desítky modelů spadajících do Satellite Pro, Tecra a Portégé. Hlavní novinkou jsou samozřejmě procesory Intel Core sedmé generace na architektuře Kaby Lake, které přinášejí vylepšení v oblasti výkonu (včetně grafického) i nižší spotřebu energie. Výbava se liší v závislosti na konkrétním modelu i konfiguraci, všechny novinky ovšem spojují prvky vylepšující bezpečnost i produktivitu, jsou tudíž připraveny pro nasazení v podnikové sféře. Uživatelé ocení například vlastní BIOS od Toshiby, šifrovací Trusted Platform Module (TPM) nebo volitelnou čtečku otisků prstů. Nejnovějších procesorů Intel Core sedmé generace se dočkají následující modely:
  • Toshiba Portégé A30-D
  • Toshiba Tecra A40-D
  • Toshiba Tecra A50-D
  • Toshiba Tecra Z50-D
  • Toshiba Satellite Pro A30-D
  • Toshiba Satellite Pro A40-D
  • Toshiba Satellite Pro A50-D
  • Toshiba Satellite Pro R40-D
  • Toshiba Satellite Pro R50-DNové konfigurace výše uvedených notebooků se na český a slovenský trh dostanou v prvním čtvrtletí letošního roku. Ceny se bude pochopitelně lišit u jednotlivých modelů i konfigurací. Kromě toho výrobce přislíbil, že v průběhu roku 2017 představí také zbrusu nová zařízení, která budou rovněž vybavena těmito procesory.

Zdroj: Tisková zpráva
reklama
Nejnovější články
Vylepšené MacBooky Air jsou i horší, mají pomalejší SSD Vylepšené MacBooky Air jsou i horší, mají pomalejší SSD
Apple před pár dny inovoval nabídku svých notebooků MacBook Air. Zjistilo se však, že nové verze mají i jednu nepříjemnou vlastnost. Jejich SSD disky jsou ve čtení znatelně pomalejší než v minulosti.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Chystá se Sony Xperia 1R, údajně dostane 5K displej Chystá se Sony Xperia 1R, údajně dostane 5K displej
I když se společnosti Sony na trhu smartphonů poslední roky vůbec nedaří, stále se snaží přicházet s novinkami. Jednou z nich by mohla být připravovaná Xperia 1R s extrémním 5K rozlišením displeje.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Qualcomm dostal pokutu 242 mil. EUR za dumpingové ceny Qualcomm dostal pokutu 242 mil. EUR za dumpingové ceny
Společnost Qualcomm si vysloužila další nemalou pokutu. Evropská komise na ní uvalila vysokou pokutu ve výši 242 milionů EUR za umělé podsazování cen za účelem eliminace konkurenčních výrobců 3G modemů pro smartphony.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Samsung Galaxy Watch Active 2 získají EKG, ale ne hned Samsung Galaxy Watch Active 2 získají EKG, ale ne hned
Internetem už kolují zprávy o připravované nové generaci chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch Active 2. Ty by měly dostat systém měření EKG jako Apple Watch 4. Bohužel si ale na tuto funkci ještě počkáme.
20.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
Revoluce: Corvette C8 Stingray dostala motor doprostřed Revoluce: Corvette C8 Stingray dostala motor doprostřed
Chevrolet Corvette se po 66 letech výroby dočkal velké změny. Nový model C8 Stingray modelového ročníku 2020 totiž vyjede s motorem uprostřed. A půjde o pořádně velký atmosférický osmiválec.
19.7.2019, aktualita, Milan Šurkala