www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Toshiba DynaPad N72: japonská odpověď na Surface

Toshiba DynaPad N72: japonská odpověď na Surface
, , aktualita
Toshiba představila tablet DynaPad N72, který je podle výrobce vůbec nejtenčím a nejlehčím dvanáctipalcovým zařízením s Windows 10. K tabletu se bude prodávat také klávesnicový dok, který umožní jeho proměnu v notebook.
K oblíbeným
reklama
Toshiba DynaPad N72 je vybaven 12“ IPS displejem s rozlišením 1920 x 1080 pixelů a matným povrchem zabraňujícím odleskům. Chloubou je podpora technologie Wacom Active Electrostatic Stylus (AES), přičemž displej rozpozná až 2048 úrovní síly dotyku, a to je skoro dvojnásobek ve srovnání s displejem nového Microsoftu Surface Pro. DynaPad tak ocení především umělci, kteří by tablet s aktivním stylusem mohli využít pro grafickou tvorbu.

O výkon se stará procesor Intel Atom na architektuře Cherry Trail, který je doplněn o 4GB RAM a v závislosti na zvolené verzi 64GB nebo 128GB SSD. Dále jsou k dispozici dva fotoaparáty (8MPx zadní a 2MPx přední), Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4.0, micro HDMI nebo dvojice portů microUSB 2.0. To vše v těle, které má tloušťku jen 6,9 mm a hmotnost 569 gramů, jedná se tedy podle výrobce o vůbec nejtenčí a nejlehčí dvanáctipalcové zařízení s Windows.¨

Volitelným příslušenstvím je klávesnicový dok o rozměrech 299,4 x 203 x 14,9 mm. K Tablet v něm drží pomocí magnetů, a to v nezměnitelném úhlu 120 stupňů. Toshiba DynaPad N72 je v současné době v předprodeji na japonském trhu, a to za cenu startující v přepočtu na 24 000 Kč. Zařízení bude dostupné i na evropských trzích, počkat si ale budeme muset až do prvního čtvrtletí příštího roku.

Zdroj: Blogs.Windows.com
reklama
Nejnovější články
Vylepšené MacBooky Air jsou i horší, mají pomalejší SSD Vylepšené MacBooky Air jsou i horší, mají pomalejší SSD
Apple před pár dny inovoval nabídku svých notebooků MacBook Air. Zjistilo se však, že nové verze mají i jednu nepříjemnou vlastnost. Jejich SSD disky jsou ve čtení znatelně pomalejší než v minulosti.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Chystá se Sony Xperia 1R, údajně dostane 5K displej Chystá se Sony Xperia 1R, údajně dostane 5K displej
I když se společnosti Sony na trhu smartphonů poslední roky vůbec nedaří, stále se snaží přicházet s novinkami. Jednou z nich by mohla být připravovaná Xperia 1R s extrémním 5K rozlišením displeje.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Qualcomm dostal pokutu 242 mil. EUR za dumpingové ceny Qualcomm dostal pokutu 242 mil. EUR za dumpingové ceny
Společnost Qualcomm si vysloužila další nemalou pokutu. Evropská komise na ní uvalila vysokou pokutu ve výši 242 milionů EUR za umělé podsazování cen za účelem eliminace konkurenčních výrobců 3G modemů pro smartphony.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Samsung Galaxy Watch Active 2 získají EKG, ale ne hned Samsung Galaxy Watch Active 2 získají EKG, ale ne hned
Internetem už kolují zprávy o připravované nové generaci chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch Active 2. Ty by měly dostat systém měření EKG jako Apple Watch 4. Bohužel si ale na tuto funkci ještě počkáme.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Revoluce: Corvette C8 Stingray dostala motor doprostřed Revoluce: Corvette C8 Stingray dostala motor doprostřed
Chevrolet Corvette se po 66 letech výroby dočkal velké změny. Nový model C8 Stingray modelového ročníku 2020 totiž vyjede s motorem uprostřed. A půjde o pořádně velký atmosférický osmiválec.
19.7.2019, aktualita, Milan Šurkala