www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

TomTom uvádí navigace řady GO s 3D mapami

TomTom uvádí navigace řady GO s 3D mapami
, , aktualita
Společnost TomTom v nové tiskové zprávě představila čtyři automobilové navigace, které se chlubí evropskými 3D mapami s interaktivním rozhraním. Jedná se o modely patřící do série GO, jež si nyní stručně představíme.
reklama
TomTom GO jsou k dostání ve verzích GO 400, GO 500, GO 600 a GO 5000 a představují nejvyšší modely z nabídky firmy. Slibují nám přepracovaný design a širokou nabídku funkcí, mezi něž patří interaktivní lifetime mapa, doživotní přístup ke službě TomTom Traffic a 3D zobrazení budov. V nabídkách obchodů jsou sice již pár měsíců, ovšem výrobce se je rozhodl představit až nyní.Navigace TomTom GO se mají lišit především velikostí obrazovky a konkrétně jsou vybaveny 4,3" (11 cm), 5" (13 cm) a 6" (15 cm) LCD displeji. Jde také o zástupce řady TomTom GO Smartphone Connected, díky čemuž mohou přijímat dopravní informace TomTom Traffic a využívat jiné služby jako Rychlostní radary, k čemuž využijí chytrý telefon, s nímž se spojí přes Bluetooth. Jde o to, že uživatel tak upotřebí své mobilní internetové připojení pro příjem aktuálních informací.
 
Model GO 5000 je navíc zástupcem řady TomTom GO Always Connected a jako takový může využít vlastní SIM kartu, čili i vlastní internetové připojení. Co se týče map, pak předinstalovány máme mapy pro 45 států Evropy, a to s doživotní aktualizací zdarma. Samozřejmostí je, že na nás budou tyto navigace mluvit česky nebo slovensky. Ceny včetně DPH jsou následující:
  • TomTom GO 400 EU 45 T (CZ-SK) - 5 290 Kč
  • TomTom GO 500 EU 45 T (CZ-SK) - 5 790 Kč
  • TomTom GO 600 EU 45 T (CZ-SK) - 6 990 Kč
  • TomTom GO 5000 EU 45 (CZ-SK) - 7 790 Kč

Zdroj: TZ TomTom
reklama
Nejnovější články
Evolveo StrongPhone Z3: odolný, ale také hloupý Evolveo StrongPhone Z3: odolný, ale také hloupý
Stále jsou situace, kdy je méně lepší než více. Platí to třeba v případě odolných telefonů, neboť tlačítkové modely jsou méně náchylné k poškození než smartphony s velkým dotykovým displejem. A právě na to vsází nové Evolveo StrongPhone Z3.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Ford Focus ST dostává 280 koní a elektronický diferenciál eLSD Ford Focus ST dostává 280 koní a elektronický diferenciál eLSD
Do třídy sportovních hatchbacků nižší střední třídy se dostává nová generace Fordu Focus ST. Ta bude k mání jak se silným benzínovým motorem z Mustangu, tak i turbodieselem pro ty, kteří chtějí při sportování šetřit palivo.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
SUV prostě válí: Rolls-Royce nestíhá vyrábět Cullinan SUV prostě válí: Rolls-Royce nestíhá vyrábět Cullinan
Ať si říká kdo chce co chce, SUV jsou prostě oblíbená. A vidíme to i u takových značek, jako jsou Porsche nebo Rolls-Royce. Jeho Cullinan je tak oblíbený, že ho nestíhá vyrábět a bude muset rozšiřovat výrobu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi Mi 9 se odhaluje. Známe parametry foťáků i všechny barvy Xiaomi Mi 9 se odhaluje. Známe parametry foťáků i všechny barvy
Xiaomi nemůže vydržet čekání a vypouští některé novinky o modelu Mi 9 už nyní. Z oficiálního zdroje jsme se tak dozvěděli o parametrech trojitého fotoaparátu a displeje nebo si můžeme prohlédnout všechny barevné varianty telefonu.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019): rodinný tablet v kovovém balení Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019): rodinný tablet v kovovém balení
Samsung tento týden odhalil ještě jeden tablet s Androidem. Všestranný, cenově dostupný model Galaxy Tab A 10.1 ve verzi pro rok 2019 nabízí elegantní design, stereo reproduktory a funkce zaměřené na rodinu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik