www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

TomTom uvádí navigace řady GO s 3D mapami

TomTom uvádí navigace řady GO s 3D mapami
, , aktualita
Společnost TomTom v nové tiskové zprávě představila čtyři automobilové navigace, které se chlubí evropskými 3D mapami s interaktivním rozhraním. Jedná se o modely patřící do série GO, jež si nyní stručně představíme.
K oblíbeným
reklama
TomTom GO jsou k dostání ve verzích GO 400, GO 500, GO 600 a GO 5000 a představují nejvyšší modely z nabídky firmy. Slibují nám přepracovaný design a širokou nabídku funkcí, mezi něž patří interaktivní lifetime mapa, doživotní přístup ke službě TomTom Traffic a 3D zobrazení budov. V nabídkách obchodů jsou sice již pár měsíců, ovšem výrobce se je rozhodl představit až nyní.



Navigace TomTom GO se mají lišit především velikostí obrazovky a konkrétně jsou vybaveny 4,3" (11 cm), 5" (13 cm) a 6" (15 cm) LCD displeji. Jde také o zástupce řady TomTom GO Smartphone Connected, díky čemuž mohou přijímat dopravní informace TomTom Traffic a využívat jiné služby jako Rychlostní radary, k čemuž využijí chytrý telefon, s nímž se spojí přes Bluetooth. Jde o to, že uživatel tak upotřebí své mobilní internetové připojení pro příjem aktuálních informací.
 
Model GO 5000 je navíc zástupcem řady TomTom GO Always Connected a jako takový může využít vlastní SIM kartu, čili i vlastní internetové připojení. Co se týče map, pak předinstalovány máme mapy pro 45 států Evropy, a to s doživotní aktualizací zdarma. Samozřejmostí je, že na nás budou tyto navigace mluvit česky nebo slovensky. Ceny včetně DPH jsou následující:
  • TomTom GO 400 EU 45 T (CZ-SK) - 5 290 Kč
  • TomTom GO 500 EU 45 T (CZ-SK) - 5 790 Kč
  • TomTom GO 600 EU 45 T (CZ-SK) - 6 990 Kč
  • TomTom GO 5000 EU 45 (CZ-SK) - 7 790 Kč

Zdroj: TZ TomTom
reklama
Nejnovější články
Americká pošta USPS zkouší autonomní trucky TuSimple Americká pošta USPS zkouší autonomní trucky TuSimple
Další projekt autonomních vozidel má na starosti společnost TuSimple. Ta provede další test na reálných silnicích ve spolupráci s americkou poštou USPS, pro kterou bude vozit balíky mezi dvěma logistickými centry.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Vodafone "zjednodušuje", vrací nefér účtování po minutě Vodafone "zjednodušuje", vrací nefér účtování po minutě
Mobilní operátor Vodafone ohlásil, že od léta zhoršuje své služby, což se ale tradičně snaží zastřít marketingovými texty o zpřehledňování a zjednodušování služeb. Vrací se totiž k účtování po minutě, tedy 60+60.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 3: miláček davu Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 3: miláček davu
Náramek Mi Band 3 čínského Xiaomi jde u nás opravdu na dračku. V dnešní recenzi se podíváme, co nabízí a zda opravdu stojí za to. Cenově jde o velmi levnou záležitost, přesto slibuje dost funkcí.
Včera, recenze, Milan Šurkala
Honor 20 a Honor 20 Pro oficiálně: v hlavní roli fotoaparáty Honor 20 a Honor 20 Pro oficiálně: v hlavní roli fotoaparáty
Honor přinesl nové špičkové modely zaměřené na focení. Jeden z nich nabízí na zádech celkem čtyři fotoaparáty, z toho jeden pro makro. Další z foťáků se zase vyznačuje rekordní světelností. To vše doplněno o známý procesor Kirin 980.
21.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Elon Musk varuje před bankrotem, Tesla prověří každý cent Elon Musk varuje před bankrotem, Tesla prověří každý cent
Poslední finanční výsledky automobilky Tesla nebyly vůbec pozitivní. Elon Musk to tak nehodlá nechat a nechal se slyšet, že od nynějška se bude kontrolovat každý utracený cent, aby se náklady snížily na naprosté minimum.
21.5.2019, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře