www.svetmobilne.cz
>
>
>

Tesla zakládá českou pobočku, nabírá už zaměstnance

Tesla zakládá českou pobočku, nabírá už zaměstnance
, , aktualita
Automobilka Tesla u nás zatím neměla oficiální pobočku a vozy je nutné kupovat přes jiné dovozce a pro servis je potřeba jezdit do okolních států, např. do Rakouska. To se ale možná brzy změní, česká pobočka už byla založena.
reklama
Automobily Tesla si u nás zatím oficiálně nekoupíte. Je sice možné je sehnat např. v Alze, ale oficiální zastoupení značky tu zatím chybělo. To se ale patrně brzy změní. Už na sklonku loňského roku, přesněji 18. prosince 2018, byla Teslou založena společnost v České republice (Tesla Czech Republic s.r.o.) a nyní je otázkou, jak se bude dál pokračovat a co vše bude mít firma vlastně na starosti.
 
Tesla Motors logo
 
Kdysi se spekulovalo o založení evropské Gigafactory na území ČR především z důvodu obrovských zásob lithia, které je velmi důležitým prvkem pro výrobu baterií. To ale dnes vypadá nepravděpodobně. Na stránkách Tesly se nicméně dá nalézt seznam hledaných pozic a pro ČR jich je zde docela velký počet. Hledají se např. servisní technici, zaměstnanci pro náhradní díly, manažer servisu i lidé pro zákaznickou podporu (a hledají se i česky mluvící podpora do zahraničních poboček). Vypadá to tedy, že bychom mohli mít u nás první servisní středisko Tesly někde v Praze.
 
Zdroj: tesla.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019): rodinný tablet v kovovém balení Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019): rodinný tablet v kovovém balení
Samsung tento týden odhalil ještě jeden tablet s Androidem. Všestranný, cenově dostupný model Galaxy Tab A 10.1 ve verzi pro rok 2019 nabízí elegantní design, stereo reproduktory a funkce zaměřené na rodinu.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Amazon a další investovali 700 mil. USD do EV Rivian Amazon a další investovali 700 mil. USD do EV Rivian
Elektromobily Rivian vzbudily poměrně velký zájem u investorů a podle všeho i u zákazníků kvůli příznivým cenám. Investoři do něj v poslední době nasypali dalších 700 milionů USD, přičemž největším byl Amazon.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
LG V50 ThinQ bude první 5G smartphone této značky LG V50 ThinQ bude první 5G smartphone této značky
LG, stejně jako většina ostatních výrobců, připravuje pro letošní rok smartphone s podporou 5G. Představen by měl být už za týden v rámci veletrhu MWC 2019 a nyní na internet unikly jeho první rendery.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Micro Arcade: zahrajte si Space Invaders nebo Pac-Mana na „kreditce“ Micro Arcade: zahrajte si Space Invaders nebo Pac-Mana na „kreditce“
Společnost Super Impulse představila miniaturní herní konzole, na kterých si můžete zahrát legendární retro tituly. Svými rozměry se blíží kreditní kartě, takže se vejde i do většiny peněženek.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Žlutý Samsung Galaxy S10e určitě nepřehlédnete Žlutý Samsung Galaxy S10e určitě nepřehlédnete
Samsung u jedné ze svých vlajkových lodí vsadí na kanárkově žlutou barvu. Podívejte se na uniklé rendery, které tuto neobvyklou variantu ukazují z obou stran. Galaxy S10e bude cenově nejdostupnějším modelem z celé série.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik