www.svetmobilne.cz
>
>
>

Tesla zakládá českou pobočku, nabírá už zaměstnance

Tesla zakládá českou pobočku, nabírá už zaměstnance
, , aktualita
Automobilka Tesla u nás zatím neměla oficiální pobočku a vozy je nutné kupovat přes jiné dovozce a pro servis je potřeba jezdit do okolních států, např. do Rakouska. To se ale možná brzy změní, česká pobočka už byla založena.
K oblíbeným
reklama
Automobily Tesla si u nás zatím oficiálně nekoupíte. Je sice možné je sehnat např. v Alze, ale oficiální zastoupení značky tu zatím chybělo. To se ale patrně brzy změní. Už na sklonku loňského roku, přesněji 18. prosince 2018, byla Teslou založena společnost v České republice (Tesla Czech Republic s.r.o.) a nyní je otázkou, jak se bude dál pokračovat a co vše bude mít firma vlastně na starosti.
 
Tesla Motors logo
 
Kdysi se spekulovalo o založení evropské Gigafactory na území ČR především z důvodu obrovských zásob lithia, které je velmi důležitým prvkem pro výrobu baterií. To ale dnes vypadá nepravděpodobně. Na stránkách Tesly se nicméně dá nalézt seznam hledaných pozic a pro ČR jich je zde docela velký počet. Hledají se např. servisní technici, zaměstnanci pro náhradní díly, manažer servisu i lidé pro zákaznickou podporu (a hledají se i česky mluvící podpora do zahraničních poboček). Vypadá to tedy, že bychom mohli mít u nás první servisní středisko Tesly někde v Praze.
 
Zdroj: tesla.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Řada Oppo Reno zná svou cenu a dostupnost v Evropě Řada Oppo Reno zná svou cenu a dostupnost v Evropě
Oppo podruhé představilo své smartphony z řady Reno, které zahrnují i modely s periskopickým zoomem nebo podporou 5G sítí. Dostanou se na vybrané evropské trhy, a to už příští měsíc. Na nízké ceny ovšem nespoléhejte.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Další Tesla lehla popelem, vzala s sebou ještě tři auta Další Tesla lehla popelem, vzala s sebou ještě tři auta
Požáry elektromobilů jsou bedlivě sledovaným tématem. A pokud je to Tesla, tak ještě více. Poslední požár Modelu S se stal v Číně v Šanghaji, kde s sebou hořící auto vzalo ještě další tři blízko stojící.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Lenovo Z6 Pro oficiálně: vlajková loď se čtyřmi foťáky na zádech Lenovo Z6 Pro oficiálně: vlajková loď se čtyřmi foťáky na zádech
Lenovo dnes představilo novou vlajkovou loď Z6 Pro, která je určena pro čínský trh. Jedná se o model, který nijak neztrácí na konkurenci. Do vínku dostal procesor Snapdragon 855, displej Super AMOLED s tenkými rámečky nebo velký počet fotoaparátů.
23.4.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Elon Musk tvrdí, že kdo používá lidar, míří do záhuby Elon Musk tvrdí, že kdo používá lidar, míří do záhuby
Na Autonomy Day, kde automobilka Tesla hovořila o svých autonomních technologiích, se Elon Musk vyjádřil nelichotivě i na adresu lidaru. Podle něj je tento senzor pro autonomní auta cestou k záhubě.
23.4.2019, aktualita, Milan Šurkala
Start prodeje telefonu Galaxy Fold se odsouvá kvůli problémům Start prodeje telefonu Galaxy Fold se odsouvá kvůli problémům
Samsung musel odsunout prodej dlouho očekávaného ohebného smartphonu Galaxy Fold. Někteří recenzenti se totiž setkali s problémy, které se nejčastěji týkají hlavního displeje. Před uvedením na trh tedy bude muset výrobce ještě vychytat mouchy.
22.4.2019, aktualita, Jáchym Šlik