www.svetmobilne.cz
>
>
>

Tesla ukázala time-lapse video výroby Modelu 3

Tesla ukázala time-lapse video výroby Modelu 3
, , aktualita
Automobilka Tesla a Elon Musk hodně dají na propagaci pomocí sociálních sítí. Jedním z dalších počinů je time-lapse video, které ukazuje průběh výroby Modelu 3 až do doby, kdy vůz vyjede hotový z továrny.
K oblíbeným
reklama
Zatímco mnohé automobilky se stále spoléhají na propagaci pomocí tradičních reklamních kanálů, Elon Musk a jeho automobilka Tesla využívají především sociálních sítí, kde doufají ve virální šíření povědomí o značce. Nedávno to bylo např. video drtivé akcelerace nového Roadsteru a reakce lidí na ni. Nyní automobilka zveřejnila time-lapse záběry z výroby Modelu 3.
 
 
Ty ukazují průběh jeho kompletace, která začíná prázdným skeletem karoserie, do které jsou postupně instalovány všechny součásti interiéru i exteriéru. Time-lapse video s délkou jen 48 sekund končí výjezdem vozu z továrny ve Fremontu v Kalifornii.
 
Zdroj: geek.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Samsung uvádí Galaxy S21 včetně verze Ultra s podporou S Pen Samsung uvádí Galaxy S21 včetně verze Ultra s podporou S Pen
Společnost Samsung představila dlouho očekávané high-endové telefony Galaxy S21. Ty přináší nový výkonný procesor Exynos 2100 a v případě modelu Galaxy S21 Ultra 5G i podporu dotykového pera S Pen.
15.1.2021, aktualita, Milan Šurkala
Renault a Plug Power zakládají joint venture pro výrobu vodíkových dodávek Renault a Plug Power zakládají joint venture pro výrobu vodíkových dodávek
Automobilka Renault je jednou z těch, které se hodně zabývají alternativními pohony. Nedávno představila elektromobily s vodíkovým extenderem a nyní oznamuje spolupráci s Plug Power na vývoji vodíkových dodávek.
14.1.2021, aktualita, Milan Šurkala
Notebook Lenovo Yoga Slim 7i Pro přichází s 90Hz OLED displejem Notebook Lenovo Yoga Slim 7i Pro přichází s 90Hz OLED displejem
Ve smršti nových notebooků představených na veletrhu CES 2021 se objevila i zajímavá novinka v podobě Lenovo Yoga Slim 7i Pro. Ten totiž dostal 14" displej typu OLED s 90Hz obnovovací frekvencí.
13.1.2021, aktualita, Milan Šurkala
NHTSA: Tesly samy neakcelerují, řidiči jen neumí šlapat na pedály NHTSA: Tesly samy neakcelerují, řidiči jen neumí šlapat na pedály
National Highway Traffic Safety Administration (NHTSA) vyšetřovala několik stovek stížností a nehod, za které mohla údajná samovolná akcelerace vozů Tesla. Závěry vyšetřování potvrzují, že Tesla není na vině.
12.1.2021, aktualita, Milan Šurkala
OnePlus uvádí Band, svůj první chytrý náramek se 14denní výdrží OnePlus uvádí Band, svůj první chytrý náramek se 14denní výdrží
Společnost OnePlus se pouští na módní trh s wearables. Představuje svůj první chytrý náramek Band, který disponuje barevným AMOLED displejem. Baterka má vydržet na 14 dní provozu na jedno nabití.
12.1.2021, aktualita, Milan Šurkala