Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Tesla přidala Easter Eggy: romantický krb, Pole Position a prdění

21.12.2018, Milan Šurkala, aktualita
Elon Musk map rád humor a dokáže ho dostat i do svých produktů. To se týká i jeho vozů Tesla. Poslední update přinesl romantický režim s krbem, hru Pole Position a prdící zvuky, které si velmi oblíbily zejména děti.
Jak už Elon Musk nedávno slíbil, elektromobily Tesla dostaly novou verzi softwaru, která obsahuje další tzv. Easter Eggy. V tomto případě jde o Romantic Mode, Pole Position a Emissions Testing Mode. Každý z nich je svým způsobem zábava. Jako první tu máme Romantic Mode, který na velkém displeji zobrazí animaci krbového ohně a auto začne i topit. Druhým módem je Pole Position. Nemá to nic společného s nastavením auta pro závodění, jde totiž o známou starou závodní hru z počítačů Atari. Tu je pochopitelně možné hrát jen při stojícím autě.
 
 
Zejména u dětí bude asi hodně oblíbený Emissions Testing Mode. Elon Musk zde patrně naráží na emisní skandály Volkswagenu i jiných značek, nicméně se samotným testováním emisí nemá tento režim nic společného, jde o slíbený “záchodový humor”. Auto v tomto případě při různých příležitostech (např. použití blinkru nebo na vyžádání) vydává různé prdící zvuky. Ty je možné nastavit na jeden zvuk i na náhodné vybírání z některých podporovaných. Mezi nimi jsou Not a Fart, Short Shorts Rapper, Falcon Heavy, Ludicrous Fart, Neurastink, Boring Fart a právě již zmíněný náhodný mód.
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.
reklama