www.svetmobilne.cz
>
>
>

Tesla Model 3 shořela po nárazu do odtahovky v Moskvě

Tesla Model 3 shořela po nárazu do odtahovky v Moskvě
, , aktualita
Další požár elektromobilu připadl na Teslu Model 3 v ruské Moskvě. Tentokrát vůz narazil v téměř stokilometrové rychlosti do vozu odtahové služby, načež se za chvíli vznítil a dvakrát explodoval.
K oblíbeným
reklama
Požáry elektromobilů jsou bedlivě sledované a nyní tu máme další případ. Tentokrát jde o nehodu v ruské Moskvě, kde došlo k nárazu elektromobilu Tesla Model 3 do odstaveného vozu odtahové služby. Ten totiž částečně čouhal do jízdního pruhu a vůz Alexeje Tretiakova do něj narazil v rychlosti téměř 100 km/h. Tesla totiž brzdila jen těsně před nárazem, což už nestačilo rychlost dostatečně snížit.
 
 
Zprávy o nehodě jsou ale typicky dost nejasné, takže se v průběhu objevování informací mnohokrát měnily a upřesňovaly. Podle posledního stavu to vypadá, že vůz byl provozován v režimu omezeného autopilota (patrně jen s asistentem jízdy v jízdním pruhu). Po nehodě řidič vůz opustil se zlomeninou jedné nohy (původní zprávy přitom hovořily o vážných poraněních vyžadujících intenzivní péči), jeho děti to odnesly maximálně jen mírnými škrábanci. Vůz se však po nárazu vznítil a následovaly dokonce i dvě exploze, které se podařilo zachytit i na videu stejně jako záběr samotné nehody bezpečnostní kamerou.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 3 dostávají detekci pádu Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 3 dostávají detekci pádu
Samsung představil spoustu novinek a jsou mezi nimi i nové chytré hodinky Galaxy Watch 3. Ty dostávají detekci pádu i rozšířenou sadu zdravotních aplikací. Umí monitorovat množství kyslíku v krvi a další užitečné parametry.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Tablet Samsung Galaxy Tab S7 přichází i ve 12,4" verzi S7+ Tablet Samsung Galaxy Tab S7 přichází i ve 12,4" verzi S7+
Dalšími novinkami z dílen společnosti Samsung jsou dva nové tablety Galaxy Tab S7 a S7+. Mají design s tenkými rámečky a k dispozici budou s úhlopříčkami 11" a 12,4". Tím chtějí konkurovat iPadům Pro.
6.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Samsung představuje Galaxy Note 20 a 20 Ultra s 5G Samsung představuje Galaxy Note 20 a 20 Ultra s 5G
Dlouho očekávané vlajkové lodě Samsungu, modely Galaxy Note 20 a Note 20 Ultra, jsou zde. Přináší velké displeje, podporu dotykového pera S Pen, nezapomnělo se ani na podporu 5G sítí a velmi vysoký výkon.
5.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tablety zažívají comeback díky koronavirové pandemii Tablety zažívají comeback díky koronavirové pandemii
Prodeje tabletů dlouhodobě klesají, ale koronavirová pandemie tomu učinila přítrž. Prodeje těchto zařízení totiž meziročně výrazně stouply, neboť jde o užitečné podmínky pro online výuku a pro využití při práci z domu.
4.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Google Pixel 4a: přichází levný kompaktní telefon Google Pixel 4a: přichází levný kompaktní telefon
Google dnes představil nový levnější telefon Pixel 4a. Jde o ořezanou verzi se slabšími specifikacemi, které stojí za jeho příznivější cenou. Máme tu 6 GB RAM, 128GB úložiště a 5,8" displej typu OLED s Full HD+ rozlišením.
3.8.2020, aktualita, Milan Šurkala