www.svetmobilne.cz
>
>
>

Tesla Model 3 excelovala v crash testu, 5 hvězd ze všeho

Tesla Model 3 excelovala v crash testu, 5 hvězd ze všeho
, , aktualita
Elektromobil Tesla Model 3 se ukázal být v crash testech NHTSA nebývale bezpečným automobilem. Při dnešním stylu hodnocení totiž ani nelze dosáhnout lepších výsledků, exceloval ve všech testech.
K oblíbeným
reklama
U veřejnosti panuje velká obava o chování elektromobilů při nehodě, což ostatně dokazují i některé požáry takových automobilů v minulosti. Pokud však jde o standardizovaný crash test National Highway Traffic Safety Administration (NHTSA), tak zde elektromobil Tesla Model 3 naprosto exceloval. V testech lze dosáhnout maximálně pětihvězdičkového hodnocení a toho dosáhl v naprosto všech prováděných testech.
 
Crash test Tesly Model 3
 
Vůz nabídl excelentní tuhost skeletu, takže při předním i bočním nárazu nedošlo k vážnému poškození prostoru pro posádku. Díky těžké baterii ve spodní části vozu také Model 3 profituje z velmi nízkého těžiště, což mu dopomohlo k nadprůměrné odolnosti proti převrácení při bočním nárazu. Malé elektromotory také nezabírají spoustu místa, což výrobci umožnilo větší hrátky s deformačními zónami.
 
 
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Sony to nevzdává, uvádí low-endovou Xperii L4 s výřezem Sony to nevzdává, uvádí low-endovou Xperii L4 s výřezem
Sony se stále snaží prorazit na trhu s telefony. Do low-endu tak zamíří s novým modelem Xperia L4. Ten má přinést displej s poměrem stran 21:9 a výřezem. Zda ale s novinkou uspěje, to ukáže až budoucnost.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Automobilová tragédie: shořelo vzácné Ferrari F40 Automobilová tragédie: shořelo vzácné Ferrari F40
Legendárních supersportovních vozů Ferrari F40 je už tak velmi málo a automobilový svět přišel o další kus. V ulicích Monaka totiž shořel jeden z prvních prototypů tohoto vozu a na Internetu se už objevila i videa z požáru.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Snapdragon X60 5G modem přináší agregaci mmWave a sub-6GHz Snapdragon X60 5G modem přináší agregaci mmWave a sub-6GHz
Nový 5G modem Qualcomm Snapdragon X60 je novinkou, která má dopomoci rozšíření tohoto moderního datového spojení. Přináší agregaci pásem mmWave a sub-6GHz, podporuje také FDD i TDD a je vyráběn 5nm procesem.
20.2.2020, aktualita, Milan Šurkala
Nevěřte falešným antivirům pro Android, lákají z uživatelů peníze Nevěřte falešným antivirům pro Android, lákají z uživatelů peníze
Mezi nejčastější bezpečnostní hrozby pro Android patří falešné antiviry, které detekují neexistující hrozbu a chtejí po uživateli peníze za odstranění. Často se objevuje také malware otravující reklamami nebo spyware snažící se získat citlivá data.
20.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Bill Gates si koupil Porsche Taycan, Elon Musk je Gatesem zklamaný Bill Gates si koupil Porsche Taycan, Elon Musk je Gatesem zklamaný
Bill Gates je známým filantropem a bojovníkem za lepší budoucnost. Podobně tak na budoucí vývoj myslí i Elon Musk. Proto je překvapivé, že si Gates nekoupil Teslu, ale Porsche Taycan. Musk to na Twitteru pochopitelně nenechal bez odezvy.
19.2.2020, aktualita, Milan Šurkala