www.svetmobilne.cz
>
>
>

Tesla chce otevřít designérské centrum v Číně

Tesla chce otevřít designérské centrum v Číně
, , aktualita
Z bran nově otevřené čínské továrny Tesly začaly před pár týdny sjíždět první vozy a nyní zde chce automobilka otevřít i designérské centrum. Alespoň tak napovídá jeden z příspěvků na sociální síti WeChat.
K oblíbeným
reklama
Automobilka Tesla zveřejnila na svém účtu na sociální síti WeChat skicu dosud neznámého vozu, který byl zveřejněn jako součást náboru do nového designérského centra, které zde chce podle všeho otevřít. Tato studie nejspíš není žádným modelem, který by měl být uveden na světlo světa, ale spíše jen doplňujícím obrázkem inzerátu, to však nevylučuje možnost, že by mohlo jít i o předzvěst nějakého malého crossoveru pro čínský trh.
 
Tesla skica
 
Co je však jasné, je to, že Tesla bere čínský trh opravdu vážně. Ostatně jde o největší trh s elektromobily na světě a díky výrobě v nové čínské továrně je automobilka schopna obejít různá cla a jiné překážky zvyšující ceny vozů. Ostatně zde vyráběný Model 3 byl už zlevněn a základní varianta je levnější, než byla tatáž verze dovážená z USA.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple varuje před poklesem příjmů, viníkem je koronavirus Covid-19 Apple varuje před poklesem příjmů, viníkem je koronavirus Covid-19
Koronavirus COVID-19 ovlivňuje i samotný průmysl, odkládají se veletrhy, uvádění nových produktů a klesají i příjmy. Právě před tím varuje své investory společnost Apple a je jen otázkou, nakolik se odsune uvedení nových iPhonů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Tesla vrátila autopilota do ojetého auta, negativní publicita zabrala Tesla vrátila autopilota do ojetého auta, negativní publicita zabrala
Negativní publicita občas přinutí společnosti změnit názor a to se stalo i v případě Tesly. Ta majiteli ojetého vozu Model S 75D odstranila autopilota, za kterého údajně nezaplatil. Teď mu ho vrací zpět.
17.2.2020, aktualita, Milan Šurkala
Nová aféra Tesly: automobilka odstranila autopilota u ojetých aut Nová aféra Tesly: automobilka odstranila autopilota u ojetých aut

Tesla bude mít opět co vysvětlovat. Někteří majitelé totiž zjistili velmi nepříjemnou skutečnost. Poté, co si koupili ojetou Teslu od původního majitele, který si připlatil za autopilota, jim automobilka tuto funkci vypnula a nutí je k opětovné koupi. 

9.2.2020, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů
MediaTek uvedl procesory střední třídy Helio G70 a G80 MediaTek uvedl procesory střední třídy Helio G70 a G80
Společnost MediaTek představila nové mobilní procesory pro telefony střední třídy. Jde o modely Helio G70 a G80, které se liší svými takty CPU i GPU. I tak by měly dostačovat na slušné mobilní hraní.
6.2.2020, aktualita, Milan Šurkala
Brexit může vrátit do hry dražší roaming Brexit může vrátit do hry dražší roaming
Odchod Velké Británie z EU může mít další nepříjemný dopad pro cestování a pobyt v této zemi. Hrozí totiž, že bude zrušena dohoda o roamingu, která zajišťovala absenci zvýšených roamingových poplatků. V Británii tak možná budeme volat dráž než teď.
4.2.2020, aktualita, Milan Šurkala