www.svetmobilne.cz
>
>
>

Tesla chce, aby zaměstnanci byli betatestery nového autopilota

Tesla chce, aby zaměstnanci byli betatestery nového autopilota
, , aktualita
Automobilka Tesla chce pořádně otestovat svůj nový hardware i software pro poslední verzi funkce autopilota. Nabízí tak pro zaměstnance možnost připojit se k betatestu nových technologií, čímž ušetří nemalou částku za nákup.
K oblíbeným
reklama
Zaměstnanci automobilky Tesla, kteří mají, nebo brzy budou mít vůz Tesla, se mohou na výzvu Elona Muska připojit k betatestování nového Autopilot Hardware 3.0 (balíček Enhanced Autopilot and Full Self-Driving). Ten kombinuje nový procesor vyvinutý samotnou Teslou, který má být řádově výkonnější než stávající čipy Nvidie. Dle Muska má novinka zvládnout zpracovat 2000 snímků za sekundu, zatímco nynější varianta jen 200. Musk také slíbil podstatně lepší schopnosti a plnou autonomii (minimálně na úrovni SAE Level 4, zatímco nynější varianta je někde u Levelu 2).
 
Interiér Tesly Model S
 
Aby se však nové schopnosti dobře otestovaly, Tesla hledá stovky zaměstnanců, kterým by do auta nainstalovala nejnovější hardware v hodnotě $8000 a to ještě není zdaleka všechno. Poněvadž se zatím vyrábí jen verze s prémiovým interiérem za příplatek $5000, ti, kteří jej nechtějí, jej dostanou zadarmo. Naopak ti, kteří jej chtěli, dostanou ve výsledku slevu ve stejné výši. Celkově tak Tesla svým zaměstnancům nabídne vůz s vyšší výbavou o $13000 levněji. Tesla za to bude chtít reportování problémů, které se vyskytnou při fungování nových algoritmů na novém hardwaru. Ten by se na veřejnost měl dostat během první poloviny roku 2019.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Plug-in hybridy: proč jsou papírové spotřeby úplně mimo? Plug-in hybridy: proč jsou papírové spotřeby úplně mimo?
Už dobře víme, že se papírové spotřeby aut velmi často rozcházejí s realitou dosahovanou na silnicích. Největší kouzla ale výrobci jednoznačně vytváří u plug-in hybridů. Proč tomu tak je a kdo za to vlastně může?
Dnes, článek, Milan Šurkala
Huawei potvrdilo skládací Mate X na září s Androidem Huawei potvrdilo skládací Mate X na září s Androidem
Skládací smartphone Huawei Mate X byl samotným šéfem pro Západní Evropu potvrzen nejpozději na září. Nejvíce překvapivou informací je však to, že navzdory americkému banu bude mít operační systém Google Android.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Google Pay nyní podporuje placení z PayPalu Google Pay nyní podporuje placení z PayPalu
Dnes módní placení pomocí mobilního telefonu a Google Pay bude opět o něco univerzálnější. Platební aplikace Googlu totiž bude vedle platebních karet nově podporovat svázání s účtem od PayPalu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Harry Potter: Wizards Unite přichází i do ČR Harry Potter: Wizards Unite přichází i do ČR
Netrvalo to vůbec dlouho a dlouho očekávaná mobilní hra Harry Potter: Wizards Unite se dostává do dalších zemí včetně té naší. Kdo chce, může si už hru zdarma stáhnout na oficiálních obchodech.
24.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Starší MacBooky Pro mohou mít vadnou baterii, Apple je svolává Starší MacBooky Pro mohou mít vadnou baterii, Apple je svolává
Pokud máte starší Apple MacBook pro (zejména ty koupené v letech 2015 a 2016), může mít váš přístroj vadnou baterii, která se může přehřát a vznítit. Společnost Apple je tak svolává k dobrovolné opravě.
23.6.2019, aktualita, Milan Šurkala