www.svetmobilne.cz
>
>
>

Tesla chce, aby zaměstnanci byli betatestery nového autopilota

Tesla chce, aby zaměstnanci byli betatestery nového autopilota
, , aktualita
Automobilka Tesla chce pořádně otestovat svůj nový hardware i software pro poslední verzi funkce autopilota. Nabízí tak pro zaměstnance možnost připojit se k betatestu nových technologií, čímž ušetří nemalou částku za nákup.
reklama
Zaměstnanci automobilky Tesla, kteří mají, nebo brzy budou mít vůz Tesla, se mohou na výzvu Elona Muska připojit k betatestování nového Autopilot Hardware 3.0 (balíček Enhanced Autopilot and Full Self-Driving). Ten kombinuje nový procesor vyvinutý samotnou Teslou, který má být řádově výkonnější než stávající čipy Nvidie. Dle Muska má novinka zvládnout zpracovat 2000 snímků za sekundu, zatímco nynější varianta jen 200. Musk také slíbil podstatně lepší schopnosti a plnou autonomii (minimálně na úrovni SAE Level 4, zatímco nynější varianta je někde u Levelu 2).
 
Interiér Tesly Model S
 
Aby se však nové schopnosti dobře otestovaly, Tesla hledá stovky zaměstnanců, kterým by do auta nainstalovala nejnovější hardware v hodnotě $8000 a to ještě není zdaleka všechno. Poněvadž se zatím vyrábí jen verze s prémiovým interiérem za příplatek $5000, ti, kteří jej nechtějí, jej dostanou zadarmo. Naopak ti, kteří jej chtěli, dostanou ve výsledku slevu ve stejné výši. Celkově tak Tesla svým zaměstnancům nabídne vůz s vyšší výbavou o $13000 levněji. Tesla za to bude chtít reportování problémů, které se vyskytnou při fungování nových algoritmů na novém hardwaru. Ten by se na veřejnost měl dostat během první poloviny roku 2019.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tesla chce snížit náklady, propustí 7 % zaměstnanců Tesla chce snížit náklady, propustí 7 % zaměstnanců
Hospodaření automobilky Tesla je velmi bedlivě sledováno, a aby i další čtvrtletí bylo ziskové, rozhodla se společnost dát sbohem 7 % svých zaměstnanců. Potřebuje totiž zlevnit výrobu Modelu 3 a přijít se základní verzí elektromobilu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Motorola vrátí legendární jméno RAZR, chystá skládací telefon Motorola vrátí legendární jméno RAZR, chystá skládací telefon
Skládací telefony jsou mezi výrobci velkým hitem, plánuje je většina velkých hráčů. Nejvíce se sice mluví o Samsungu, ale nějaký skládací přístroj si má chystat i Motorola. A úspěch si chce zajistit i použitím legendárního jména RAZR.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Tesla končí s provizním systémem, je příliš drahý Tesla končí s provizním systémem, je příliš drahý
Mnohé společnosti mají různé provizní systémy (tzv. referral), aby získaly co nejvíce zákazníků. Takový program měla i automobilka Tesla, nicméně jej už za pár týdnů zruší, společnost přichází moc draho.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
McLaren uvádí 600LT Spider, 600 koní bez střechy McLaren uvádí 600LT Spider, 600 koní bez střechy
Automobilka McLaren představila nový roadster 600LT Spider. LT zde znamená Long Tail, tedy prodlouženou záď pro lepší aerodynamiku. Nechybí ani dvakrát přeplňovaná V8, která dává rovných 600 koní.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Čínský developer koupil většinový podíl v bývalém Saabu Čínský developer koupil většinový podíl v bývalém Saabu
Švédská automobilka Saab zbankrotovala už před 7 lety a poté putovala do rukou Číňanů. Dostala jméno NEVS a nyní má opět nového majitele. Je jím čínský developer se zaměřením na zdravotnictví.
18.1.2019, aktualita, Milan Šurkala