www.svetmobilne.cz
>
>
>

Tesla chce, aby zaměstnanci byli betatestery nového autopilota

Tesla chce, aby zaměstnanci byli betatestery nového autopilota
, , aktualita
Automobilka Tesla chce pořádně otestovat svůj nový hardware i software pro poslední verzi funkce autopilota. Nabízí tak pro zaměstnance možnost připojit se k betatestu nových technologií, čímž ušetří nemalou částku za nákup.
K oblíbeným
reklama
Zaměstnanci automobilky Tesla, kteří mají, nebo brzy budou mít vůz Tesla, se mohou na výzvu Elona Muska připojit k betatestování nového Autopilot Hardware 3.0 (balíček Enhanced Autopilot and Full Self-Driving). Ten kombinuje nový procesor vyvinutý samotnou Teslou, který má být řádově výkonnější než stávající čipy Nvidie. Dle Muska má novinka zvládnout zpracovat 2000 snímků za sekundu, zatímco nynější varianta jen 200. Musk také slíbil podstatně lepší schopnosti a plnou autonomii (minimálně na úrovni SAE Level 4, zatímco nynější varianta je někde u Levelu 2).
 
Interiér Tesly Model S
 
Aby se však nové schopnosti dobře otestovaly, Tesla hledá stovky zaměstnanců, kterým by do auta nainstalovala nejnovější hardware v hodnotě $8000 a to ještě není zdaleka všechno. Poněvadž se zatím vyrábí jen verze s prémiovým interiérem za příplatek $5000, ti, kteří jej nechtějí, jej dostanou zadarmo. Naopak ti, kteří jej chtěli, dostanou ve výsledku slevu ve stejné výši. Celkově tak Tesla svým zaměstnancům nabídne vůz s vyšší výbavou o $13000 levněji. Tesla za to bude chtít reportování problémů, které se vyskytnou při fungování nových algoritmů na novém hardwaru. Ten by se na veřejnost měl dostat během první poloviny roku 2019.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Redmi 7 přichází se sluchátky Redmi AirDots za 15 dolarů Redmi 7 přichází se sluchátky Redmi AirDots za 15 dolarů
Xiaomi představilo velmi levný smartphone Redmi 7, který přichází s elegantním designem a nadprůměrnou baterií. Zamrzí snad jen rozlišení displeje. Objevila se také bezdrátová sluchátka, která konkurují AirPods hlavně svou cenou.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Norsko zavádí bezdrátové nabíjení pro taxíky Norsko zavádí bezdrátové nabíjení pro taxíky
Norsko je známo jako země elektromobilů, každé třetí auto zde prodané jezdí na elektřinu. Aby se vyřešil problém s nabíjením, chystá instalaci bezdrátových indukčních nabíječek, zatím jen pro taxíky.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Tesla opět spouští provizní systém, lze vyhrát Roadster Tesla opět spouští provizní systém, lze vyhrát Roadster
Automobilka Tesla v letošním lednu ukončila svůj provizní systém, protože byl příliš drahý. Teď se to ale mění a uvádí novou variantu. Za doporučení lze získat nabíjení zdarma, Model Y i nový Roadster.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Motorola One Vision přijde s procesorem Samsung Exynos Motorola One Vision přijde s procesorem Samsung Exynos
Motorola údajně připravuje první smartphone, ve kterém použije procesor Exynos od konkurenčního Samsungu. Půjde o zajímavý model střední třídy vybavený 48MPx fotoaparátem umístěním v „průstřelu“ displeje.
23.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Android se začne ptát uživatelů, jaký chtějí prohlížeč Android se začne ptát uživatelů, jaký chtějí prohlížeč
Google se pod tlakem EU rozhodl k dalšímu kroku, kterým by měl zabránit monopolnímu chování. Brzy se začne ptát nových i stávajících uživatelů Androidu, jaký internetový prohlížeče a vyhledávač chtějí ve svém telefonu používat.
23.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik