T-Mobile Germany ohlásil MDA Basic, zařízení pro nenáročné

T-Mobile Germany ohlásil MDA Basic, zařízení pro nenáročné
, , aktualita
Německý T-Mobile se rozhodl nabídnout ve svých barvách další zařízení se systémem Windows Mobile nazvané T-Mobile MDA Basic. Jak již sám název napovídá, půjde o jednoduché a levné zařízení pro nenáročné uživatele.
K oblíbeným
reklama
Není to sice potvrzeno, ale soudě podle vzhledu, parametrů i výrobce (HTC) půjde pouze o přebarvený základní model HTC nazvaný Touch Viva, které nabízí Windows Mobile 6.1 Professional, pomalý procesor TI OMAP850 taktovaný na 200 MHz, průměrnou paměť 256 MB / 128 MB, dotykový QVGA displej (včetně HTC TouchFLO 2D), dvoumegapixelový fotoaparát s fixním ostřením, Bluetooth, WiFi a klasický čtyřpásmový GSM/GPRS/EDGE modul bez podpory sítě třetí generace. Výhodou zařízení by měla být cena, která by se v nedotované verzi měla pohybovat pod 200 EURO, za dotovaný přístroj by pak měli uživatelé zaplatit doslova jen několik EURO.Těžko soudit, jestli se zařízení objeví i u nás, ale spíš se domnívám, že ne.
reklama
Nejnovější články
Čína prezentovala nový maglev, který má jet přes 600 km/h Čína prezentovala nový maglev, který má jet přes 600 km/h
Je dobře známo, že Čína a její společnost CRRC Corporation chystá nové rychlovlaky typu maglev. Nyní představila výsledek svého vývoje, který bude v budoucnu brázdit Čínu rychlostí přes 600 km/h.
23.7.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Mercedes-Benz Vision EQXX: 1000km dojezd a spotřeba pod 10 kWh/100 km Mercedes-Benz Vision EQXX: 1000km dojezd a spotřeba pod 10 kWh/100 km
Mercedes-Benz se chce rychle stát automobilkou vyrábějící jen elektromobily. Vizi takové budoucnosti nyní ukazuje jeho koncept Vision EQXX, který by měl přinést excelentní efektivitu a nízkou spotřebu.
23.7.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Tesla otevře své Superchargery i dalším značkám elektromobilů Tesla otevře své Superchargery i dalším značkám elektromobilů
Tesla vybudovala obrovskou síť nabíječek Supercharger, ty ale byly dostupné výhradně elektromobilům Tesla. To by se ještě letos mělo změnit. Musk hodlá nabíječky otevřít i pro jiné značky elektromobilů.
22.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Tesla Semi se blíží do výroby, přípravy finalizují Tesla Semi se blíží do výroby, přípravy finalizují
Vypadá to, že velmi dlouho očekávaný elektrický truck Tesla Semi se přeci jen začne už brzy vyrábět. Přípravy na výrobu jsou v závěrečné fázi a vozu bychom se tak mohli dočkat už v následujících měsících.
21.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
MediaTek uvádí mainstreamové procesory Helio G96 a G88 MediaTek uvádí mainstreamové procesory Helio G96 a G88
MediaTek přichází s aktualizovanými procesory pro mainstreamové a levnější telefony. Představuje 8jádrové procesory Helio G96 a Helio G88. V obou případech počítejte nanejvýše se 4G LTE připojením.
19.7.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář