www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Starší MacBooky Pro mohou mít vadnou baterii, Apple je svolává

Starší MacBooky Pro mohou mít vadnou baterii, Apple je svolává
, , aktualita
Pokud máte starší Apple MacBook pro (zejména ty koupené v letech 2015 a 2016), může mít váš přístroj vadnou baterii, která se může přehřát a vznítit. Společnost Apple je tak svolává k dobrovolné opravě.
K oblíbeným
reklama
Společnost Apple zjistila, že některé starší verze notebooků MacBook Pro mohou představovat bezpečnostní riziko kvůli svému akumulátoru. Ten se totiž může přehřívat a ve výsledku i vznítit a způsobit zranění. Podle společnosti jde o vybrané modely prodané mezi zářím 2015 a únorem 2017.
 
Apple MacBook Pro 2015
 
Konkrétně jde o verze, jež měly 15palcový Retina displej a byly vyrobeny v polovině roku 2015, v informacích o počítači zobrazují "MacBook Pro (Retina, 15-inch, Mid 2015)". To, zda se problém týká i vašeho MacBooku Pro, zjistíte zadáním jeho sériového čísla na stránkách Applu. Oprava je dobrovolná a bezplatná, byla by tak škoda ji nevyužít. Proces si nicméně může vyžádat zhruba 2-3 týdny a nijak nemění záruku.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vivo NEX 3 5G přichází s displejem pokrývajícím 99,6 % přídě Vivo NEX 3 5G přichází s displejem pokrývajícím 99,6 % přídě

Nový high-endový telefon Vivo NEX 3 představuje zajímavý Waterfall FullView Display, který pokrývá neuvěřitelných 99,6 % plochy přední strany. Také bude nabízen ve verzi s podporou 5G mobilních sítí. 

Včera, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft Surface Laptop 3 asi vymění Intel za AMD Ryzen Microsoft Surface Laptop 3 asi vymění Intel za AMD Ryzen

Velkým vítězstvím pro AMD by mohl být další velký hráč, který by používal jeho procesory. Podle uniklých zpráv to vypadá, že by se nové mobilní Ryzeny měly objevit v noteboocích Microsoft Surface Laptop 3.

Včera, aktualita, Milan Šurkala
Electrify America spustila první 800V rychlonabíječku Electrify America spustila první 800V rychlonabíječku
Zatímco většina elektromobilů používá 400V systémy, pro rychlejší nabíjení je mnohem vhodnější vyšší napětí 800V. To využívá např. Porsche Taycan a pro něj už v USA stojí první 800V nabíječka od Electrify America.
16.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Byton M-Byte, elektrické SUV se 48" displejem Byton M-Byte, elektrické SUV se 48" displejem
Čínská automobilka Byton chce dobýt nejen Evropu se svým novým elektrickým SUV M-Byte. To má být k mání za docela atraktivní cenu a zajímavostí bude např. i obrovský 48" displej místo přístrojové desky.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Moderní Land Rover Defender přijíždí Moderní Land Rover Defender přijíždí
Legendární Land Rover Defender se přestal vyrábět před několika lety a nyní se objevuje jeho moderní varianta. Opět bude k dispozici ve verzích 90 a 110, přičemž si budete moci vybrat i hybridní variantu.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala