www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Starší MacBooky Pro mohou mít vadnou baterii, Apple je svolává

Starší MacBooky Pro mohou mít vadnou baterii, Apple je svolává
, , aktualita
Pokud máte starší Apple MacBook pro (zejména ty koupené v letech 2015 a 2016), může mít váš přístroj vadnou baterii, která se může přehřát a vznítit. Společnost Apple je tak svolává k dobrovolné opravě.
K oblíbeným
reklama
Společnost Apple zjistila, že některé starší verze notebooků MacBook Pro mohou představovat bezpečnostní riziko kvůli svému akumulátoru. Ten se totiž může přehřívat a ve výsledku i vznítit a způsobit zranění. Podle společnosti jde o vybrané modely prodané mezi zářím 2015 a únorem 2017.
 
Apple MacBook Pro 2015
 
Konkrétně jde o verze, jež měly 15palcový Retina displej a byly vyrobeny v polovině roku 2015, v informacích o počítači zobrazují "MacBook Pro (Retina, 15-inch, Mid 2015)". To, zda se problém týká i vašeho MacBooku Pro, zjistíte zadáním jeho sériového čísla na stránkách Applu. Oprava je dobrovolná a bezplatná, byla by tak škoda ji nevyužít. Proces si nicméně může vyžádat zhruba 2-3 týdny a nijak nemění záruku.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Samsung uvedl odolný tablet Galaxy Tab Active 3 Samsung uvedl odolný tablet Galaxy Tab Active 3
Samsung je jednou z mála společností, která nadále aktivně vyvíjí tablety. Novinkou v jejím výrobním programu je nyní Galaxy Tab Active 3. Jak už napovídá název, jde o vysoce odolnou variantu tabletu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Mercedes ukázal funkční prototyp eko elektromobilu Vision AVTR s AI Mercedes ukázal funkční prototyp eko elektromobilu Vision AVTR s AI
Mercedes-Benz vyvinul velmi zajímavý elektromobil Vision AVTR na motivy filmu Avatar. Nyní představil i jeho funkční prototyp. Uvidíte způsob jeho ovládání, schopnost krabího pohybu i další detaily.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Samsung Exynos 2100 by s 5nm technologií měl běžet na 2,91 GHz Samsung Exynos 2100 by s 5nm technologií měl běžet na 2,91 GHz
Samsung chystá nové procesory Exynos a nyní se začíná místo modelu 1000 mluvit o verzi 2100. Ta by měla mít 8 jader a to nejrychlejší má běžet až na frekvenci 2,91 GHz. I proto by neměl stačit na Snapdragon 875.
28.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Apple iOS 14 už běží na čtvrtině zařízení Apple iOS 14 už běží na čtvrtině zařízení
Nový mobilní operační systém Apple iOS 14 zažil opravdu rychlý start. Za necelý týden se dostal na více než 25 % zařízení. Novinkou jsou např. widgety, které lze umístit mezi ikonky aplikací.
22.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Sony Xperia 5 II přichází s podporou natáčení 4K při 120 fps Sony Xperia 5 II přichází s podporou natáčení 4K při 120 fps
Společnost Sony nadále vyvíjí smartphony a své štěstí chce zkusit s novým modelem Xperia 5 II. Ten je zajímavý především tím, že jako první zvládá natáčení 4K videa při 120 fps. Máme zde i 120Hz displej.
20.9.2020, aktualita, Milan Šurkala