Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Aplikace Sreality.cz pro Android se chlubí řadou užitečných funkcí

15.3.2016, Jáchym Šlik, aktualita
Seznam.cz rozšířil své početné portfolio mobilních aplikací o další titul, tentokrát o klienta inzertního portálu Sreality.cz zaměřeného na nemovitosti. V tuto chvíli je dostupná jen verze pro smartphony se systémem Android.
Sreality.cz je podle svého provozovatele, kterým je Seznam.cz, největší inzertní server zaměřený na reality v České republice. Rozhodně tedy stojí za pozornost, že se takto významný portál dočkal oficiální mobilní aplikace, která je uživatelsky přívětivější než mobilní web. Nabízené byty, rodinné domy, pozemky a další reality k pronájmu, na prodej či k dražbě je navíc možné zobrazovat na mapě. Zájemce si tedy může například najít nemovitosti ve svém okolí nebo u neznámých lokalit zobrazit přesnou polohu a významná místa v okolí, jako jsou zastávky MHD či obchody. Mapy.cz jsou navíc integrovány přímo do aplikace.

Mobilní Sreality.cz ovšem samozřejmě nabídnou i klasický výpis inzerátů, které je možné filtrovat podle typu, lokality nebo ceny. Kromě těchto základních parametrů nechybí ani pokročilejší možnosti, jako je stav objektu nebo dostupnost parkování. Hledání je možné si uložit a kdykoliv později zobrazit aktuální nabídky se stejnými parametry, navíc je dostupná možnost notifikací na nové inzeráty odpovídající uloženým vyhledávání. Pokud používáte Sreality.cz i na webu, můžete se přihlásit a mít vše včetně poznámek synchronizované s mobilní aplikací. Inzeráty je možné sdílet se známými přes e-mail, SMS zprávu nebo sociální sítě.

Jednu z prvních verzí aplikace Sreality.cz je možné zdarma stáhnout z Google Play Store. Vývojáři budou dle svých slov rádi za zpětnou vazbu, aby věděli, jakým směrem se má ubírat další vylepšování aplikace. V budoucnu se snad Sreality.cz dočkají i svého oficiálního klienta pro konkurenční mobilní platformy.

Zdroj: TZ Seznam.cz
reklama