www.svetmobilne.cz
>
>
>

Samsung U Flex: bezdrátová sluchátka s neobvyklým designem

Samsung U Flex: bezdrátová sluchátka s neobvyklým designem
, , aktualita
Samsung tento týden představil Bluetooth sluchátka U Flex, která mají ohebnou konstrukci, takže se pohodlně vejdou do kapsy. Nechybí ani dedikované tlačítko pro aktivaci chytrého asistenta Bixby.reklama
Samsung se u příslušenství pro svá zařízení často nebojí zaexperimentovat a výsledkem jsou proto někdy velmi zajímavé kousky, jako je tomu v případě sluchátek U Flex. Představena byla minulý týden prostřednictvím tiskové zprávy a rovnou se začala prodávat na českém trhu. Sluchátka jsou zajímavá především svou konstrukcí a designem. Skládají se ze záhlavního mostu, který je vyroben z flexibilního materiálu, takže jsou nejen odolné, ale také je lze bez obav složit i do malé kapsy nebo obalu. Podle výrobce by neměl být problém ohnout záhlavní most až do úhlu 100 stupňů a přitom se nepoškozené vrátí do původního tvaru. Tato výhoda by měla přispět k delší životnosti sluchátek, minimalizuje se tak totiž riziko mechanického poškození. Při přenášení přijdou vhod také malé magnety na pravém i levém sluchátku, takže je lze připojit k sobě. Příslušenství je navíc díky nanotechnologii Pi2 voděodolné, nic tedy nebrání jejich používání za deště.
 
 
Na záhlavní most jsou napojeny dva moduly, na kterých jsou umístěny ovládací prvky. Na jedné straně nalezneme tlačítka pro spuštění/pozastavení hudby, změnu hlasitosti a vypnutí/zapnutí sluchátek, vedle je potom nabíjecí port micro USB. Druhá strana potom ukrývá jen jedno tlačítko, které však může zastávat řadu funkcí – ovládat hlasového asistenta Bixby, nahrávání hlasu, aplikaci S Health aj. Kromě toho může uživatel pomocí tohoto tlačítka zjistit například aktuální čas . K bezdrátovému spárování se smartphonem slouží Bluetooth, který je vylepšen o technologii Scalable Codec. Výsledkem by mělo být stabilní spojení, a to i v případě rušivých vlivů, jako jsou sítě Wi-Fi. O příchozí hovor uživatel nepřijde ani v hlučném prostředí, sluchátka jej totiž upozorní pomocí vibrací. Samsung U Flex nezapomínají ani na kvalitní zvukový zážitek, proto jsou vybavena dvoucestným reproduktorem (11mm basovým a 8mm výškovým).
 
 
Samsung U Flex jsou na českém trhu dostupné za 1 799 Kč včetně DPH v černé, bílé i modré barevné variantě.
 
Zdroj: Tisková zpráva Samsung


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Alcatel přiveze na IFA 2017 minimálně čtyři nové smartphony Alcatel přiveze na IFA 2017 minimálně čtyři nové smartphony
Alcatel byl vždy jednou z nejaktivnějších značek na velkých veletrzích, v letošním roce jsme se však mnoha novinek nedočkali. Možná to napraví na blížícím se veletrhu IFA 2017, kde by mohy být představeny minimálně čtyři smartphonové novinky od Alcatelu.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  1 komentář
Android 8.0 Oreo je na světě, brzy zamíří do prvních telefonů Android 8.0 Oreo je na světě, brzy zamíří do prvních telefonů
Poslední verze operačního systému od Googlu, dosud známá jen jako Android O, nese název Android 8.0 Oreo. Google to oznámil dnes po zatmění slunce a dodal, že již brzy začne být šířena aktualizace pro Pixely a Nexusy.
21.8.2017,  aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi Redmi Note 5A oficiálně: větší displej, nižší cena Xiaomi Redmi Note 5A oficiálně: větší displej, nižší cena
Xiaomi dnes podle předpokladů představilo zatím nejlevnější smartphone z řady Redmi Note. Dostupný bude ve dvou variantách, přičemž vyšší se pochlubí 4GB RAM nebo 16MPx selfie fotoaparátem s LED bleskem.
21.8.2017,  aktualita, Jáchym Šlik
Tyto aplikace nejvíce zatěžují baterii a procesor ve smartphonech Tyto aplikace nejvíce zatěžují baterii a procesor ve smartphonech
Avast přinesl nejaktuálnější přehled aplikací, které mají negativní vliv na smartphony s Androidem. V žebříčkách nalezneme aplikace nejvíce vybíjející baterii, snižující výkon nebo zabírající místo.
21.8.2017,  aktualita, Jáchym Šlik
Huawei předběhl Apple ve střední Evropě, vpřed se dere také Xiaomi Huawei předběhl Apple ve střední Evropě, vpřed se dere také Xiaomi
Nejprodávanější značkou smartphonů ve střední a východní Evropě zůstává Samsung, na druhou příčku se ovšem probojoval Huawei. Překvapí, že se mězi pět nejlepších dostalo také Xiaomi, ačkoliv v tomto regionu nemá oficiální zastoupení.
21.8.2017,  aktualita, Jáchym Šlik