www.svetmobilne.cz
>
>
>

Samsung U Flex: bezdrátová sluchátka s neobvyklým designem

Samsung U Flex: bezdrátová sluchátka s neobvyklým designem
, , aktualita
Samsung tento týden představil Bluetooth sluchátka U Flex, která mají ohebnou konstrukci, takže se pohodlně vejdou do kapsy. Nechybí ani dedikované tlačítko pro aktivaci chytrého asistenta Bixby.reklama
Samsung se u příslušenství pro svá zařízení často nebojí zaexperimentovat a výsledkem jsou proto někdy velmi zajímavé kousky, jako je tomu v případě sluchátek U Flex. Představena byla minulý týden prostřednictvím tiskové zprávy a rovnou se začala prodávat na českém trhu. Sluchátka jsou zajímavá především svou konstrukcí a designem. Skládají se ze záhlavního mostu, který je vyroben z flexibilního materiálu, takže jsou nejen odolné, ale také je lze bez obav složit i do malé kapsy nebo obalu. Podle výrobce by neměl být problém ohnout záhlavní most až do úhlu 100 stupňů a přitom se nepoškozené vrátí do původního tvaru. Tato výhoda by měla přispět k delší životnosti sluchátek, minimalizuje se tak totiž riziko mechanického poškození. Při přenášení přijdou vhod také malé magnety na pravém i levém sluchátku, takže je lze připojit k sobě. Příslušenství je navíc díky nanotechnologii Pi2 voděodolné, nic tedy nebrání jejich používání za deště.
 
 
Na záhlavní most jsou napojeny dva moduly, na kterých jsou umístěny ovládací prvky. Na jedné straně nalezneme tlačítka pro spuštění/pozastavení hudby, změnu hlasitosti a vypnutí/zapnutí sluchátek, vedle je potom nabíjecí port micro USB. Druhá strana potom ukrývá jen jedno tlačítko, které však může zastávat řadu funkcí – ovládat hlasového asistenta Bixby, nahrávání hlasu, aplikaci S Health aj. Kromě toho může uživatel pomocí tohoto tlačítka zjistit například aktuální čas . K bezdrátovému spárování se smartphonem slouží Bluetooth, který je vylepšen o technologii Scalable Codec. Výsledkem by mělo být stabilní spojení, a to i v případě rušivých vlivů, jako jsou sítě Wi-Fi. O příchozí hovor uživatel nepřijde ani v hlučném prostředí, sluchátka jej totiž upozorní pomocí vibrací. Samsung U Flex nezapomínají ani na kvalitní zvukový zážitek, proto jsou vybavena dvoucestným reproduktorem (11mm basovým a 8mm výškovým).
 
 
Samsung U Flex jsou na českém trhu dostupné za 1 799 Kč včetně DPH v černé, bílé i modré barevné variantě.
 
Zdroj: Tisková zpráva Samsung


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tesla a Apple mají nejhorší koncepci autopilotů, vede GM Tesla a Apple mají nejhorší koncepci autopilotů, vede GM
Navigant srovnal technologie autonomních vozidel od 19 různých výrobců. Fanoušky společností Tesla a Apple jistě nepotěší, že řešení těchto dvou firem byla nejhorší. Naopak ti nejlepší předbíhají dobu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Samsung Galaxy A8 (2018) přicestoval na český trh. Jaká je cena? Samsung Galaxy A8 (2018) přicestoval na český trh. Jaká je cena?
Samsung přináší na český trh před měsícem představený model střední třídy Galaxy A8. Mezi jeho přednosti patří voděodolnost, displej 18,5:9 s tenkými rámečky a duální přední fotoaparát. Zrovna levný však smartphone není.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Fuchsia OS: podívejte se, jak vypadá nový systém od Googlu Fuchsia OS: podívejte se, jak vypadá nový systém od Googlu
Už delší dobu se mluví o třetím operačním systému od Googlu s názvem Fuchsia. Dosud nebyl oficiálně oznámen ani není jasné jeho určení, redaktor webu Ars Technica však systém spustil na svém Pixelbooku a podělil se s námi o své dojmy.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Záhadný odkaz dělá neplechu v iOS a macOS, na nápravě už Apple pracuje Záhadný odkaz dělá neplechu v iOS a macOS, na nápravě už Apple pracuje
Především aplikace Zprávy je postižena problémem způsobeným odkazem, který se nyní šíří mezi uživateli iPhonů a dalších zařízení od Applu. Není ani nutné odkaz otevírat, aby způsobil pád aplikace. Co na to Apple?
18.1.2018, aktualita, Jáchym Šlik
T-Mobile nabízí devět nových smartphonů po 1 Kč T-Mobile nabízí devět nových smartphonů po 1 Kč
Pokud si u T-Mobilu sjednáte nový tarif nebo prodloužíte stávající, můžete si vybrat některý z devíti smartphonů za korunu. Bonus se vztahuje třeba na Nokii 5, Huawei P9 Lite nebo odolný CAT S40.
18.1.2018, aktualita, Jáchym Šlik