www.svetmobilne.cz
>
>
>

Samsung U Flex: bezdrátová sluchátka s neobvyklým designem

Samsung U Flex: bezdrátová sluchátka s neobvyklým designem
, , aktualita
Samsung tento týden představil Bluetooth sluchátka U Flex, která mají ohebnou konstrukci, takže se pohodlně vejdou do kapsy. Nechybí ani dedikované tlačítko pro aktivaci chytrého asistenta Bixby.
reklama
Samsung se u příslušenství pro svá zařízení často nebojí zaexperimentovat a výsledkem jsou proto někdy velmi zajímavé kousky, jako je tomu v případě sluchátek U Flex. Představena byla minulý týden prostřednictvím tiskové zprávy a rovnou se začala prodávat na českém trhu. Sluchátka jsou zajímavá především svou konstrukcí a designem. Skládají se ze záhlavního mostu, který je vyroben z flexibilního materiálu, takže jsou nejen odolné, ale také je lze bez obav složit i do malé kapsy nebo obalu. Podle výrobce by neměl být problém ohnout záhlavní most až do úhlu 100 stupňů a přitom se nepoškozené vrátí do původního tvaru. Tato výhoda by měla přispět k delší životnosti sluchátek, minimalizuje se tak totiž riziko mechanického poškození. Při přenášení přijdou vhod také malé magnety na pravém i levém sluchátku, takže je lze připojit k sobě. Příslušenství je navíc díky nanotechnologii Pi2 voděodolné, nic tedy nebrání jejich používání za deště.
 
 
Na záhlavní most jsou napojeny dva moduly, na kterých jsou umístěny ovládací prvky. Na jedné straně nalezneme tlačítka pro spuštění/pozastavení hudby, změnu hlasitosti a vypnutí/zapnutí sluchátek, vedle je potom nabíjecí port micro USB. Druhá strana potom ukrývá jen jedno tlačítko, které však může zastávat řadu funkcí – ovládat hlasového asistenta Bixby, nahrávání hlasu, aplikaci S Health aj. Kromě toho může uživatel pomocí tohoto tlačítka zjistit například aktuální čas . K bezdrátovému spárování se smartphonem slouží Bluetooth, který je vylepšen o technologii Scalable Codec. Výsledkem by mělo být stabilní spojení, a to i v případě rušivých vlivů, jako jsou sítě Wi-Fi. O příchozí hovor uživatel nepřijde ani v hlučném prostředí, sluchátka jej totiž upozorní pomocí vibrací. Samsung U Flex nezapomínají ani na kvalitní zvukový zážitek, proto jsou vybavena dvoucestným reproduktorem (11mm basovým a 8mm výškovým).
 
 
Samsung U Flex jsou na českém trhu dostupné za 1 799 Kč včetně DPH v černé, bílé i modré barevné variantě.
 
Zdroj: Tisková zpráva Samsung


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Samsung Galaxy Tab S4 bude větší a výkonnější Samsung Galaxy Tab S4 bude větší a výkonnější
Benchmark nám prozradil, že Samsung připravuje další high-endový tablet s Androidem. Galaxy Tab S4 bude mít o necelý palec větší úhlopříčku než aktuální Tab S3, ale to není jediná očekávaná změna.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
HTC U12+ oficiálně: nejlepší duálního foťák světa v průsvitném těle HTC U12+ oficiálně: nejlepší duálního foťák světa v průsvitném těle
HTC právě oficiálně představilo svou jedinou letošní vlajkovou loď, která se jmenuje U12+. Přichází se skleněným tělem, které mírně mění barvy a dokonce může být průsvitné. Po stránce výbavy potěší návrat k duálnímu fotoaparátu.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Mobilní aplikace s AI nejen pro hluché rodiče pozná důvod pláče miminka Mobilní aplikace s AI nejen pro hluché rodiče pozná důvod pláče miminka
Zejména neslyšící rodiče mají velký problém s pláčem svých dětí. Neslyší jej a pokud jej i rozpoznají např. s pomocí technologií detekce hluku, mají potíže rozpoznat důvod pláče. Nová aplikace z Kalifornské univerzity to díky AI pozná.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
DigiLens vyvíjí rozšířenou realitu pro motorkářské přilby DigiLens vyvíjí rozšířenou realitu pro motorkářské přilby
Výrobce HUD systémů DigiLens a Sena, producent Bluetooth zařízení, se dali dohromady a vyvíjí MonoHUD, systém rozšířené reality např. pro motorkářské přilby. Ta využije nejnovější technologie a přinese HUD zobrazení v malém balení.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Potvrzeno: Xiaomi Mi 8 se představí 31. května Potvrzeno: Xiaomi Mi 8 se představí 31. května
Xiaomi zveřejnilo teaser na svou dlouho očekávanou vlajkovou loď. V něm potvrzuje předchozí spekulace, že novinka se bude jmenovat Mi 8 a nikoliv MI 7. K oficiálnímu představení dojde v poslední květnový den.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik