reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Samsung rozšířil nabídku mobilního příslušenství o zajímavé kousky

10.11.2016, Jáchym Šlik, aktualita
Samsung přináší na předvánoční trh stylové powerbanky s volitelným LED osvětlením, bezdrátové reproduktory v netradičním designu nebo nabíjecí podložku umožňující nabíjet až tři telefony zároveň.
Kromě tabletu zdarma při nákupu Galaxy S7 či S7 Edge přichází Samsung s rozšířenou nabídkou mobilního příslušenství. Všechny novinky mají být nejen funkční, ale také stylové. To je patrné už na powerbance Samsung Battery Pack Kettle Design, která bude dostupná ve variantě s 5100mAh a 10200mAh baterií. Větší z nich se navíc může pochlubit hned dvěma USB konektory. Kromě kapacity se mohou zájemci rozhodovat mezi dvěma pohlednými barvami – růžovou a mentolovou.

Na těle powerbanky se nachází LED indikátor, který informuje o aktuálním stavu nabití. Zajímavým prvkem je poutko a také zarážka na USB kabelu, která umožňuje opřít telefon např. pro pohodlné sledování videí. Volitelným přídavkem je LED osvětlení za 299 Kč, které lze přicvaknout k těle powerbanka. Samotná powerbanka potom v závislosti na zvolené variantě stojí 699 Kč, respektive 849 Kč.

Bezdrátový 360° reproduktor Samsung Bottle Design zaujme už na první pohled svým originálním designem připomínajícím lahev od mléka. Kromě kvalitního zvuku, který je šířen do všech stran, se může příslušenství pyšnit LED osvětlením se spektrem 16 milionů barev a možností ovládání přes mobilní aplikaci Lux Manager (dostupná pro telefony od Samsungu s Androidem 4.2.2 či novějším). Hraní i osvětlení lze využívat odděleně, kdy je slibována až osmihodinová výdrž, případně najednou, ale výdrž tak klesne na polovinu. Zařízení lze dobíjet bezdrátově nebo přes USB kabel. Tuto novinku si výrobce cení na 1 799 Kč.

Samsung Scoop Design je malý bezdrátový reproduktor kruhového tvaru s průměrem 81 mm, který je možné díky integrovanému mikrofonu použít také při telefonování. Uživatelé ocení více než osmihodinovou výdrž baterie, odolnost proti jemnému dešti a možnost připnutí na oděv či batoh. K dostání je za cenu 1 099 Kč.

Jako poslední si představíme bezdrátovou nabíječku Samsung Wireless Charger Tray, která umožňuje bezdrátově nabíjet dva smartphony najednou (každý výkonem 2,5 W), třetí lze potom nabíjet pomocí kabelu micro USB nebo USB Type-C. K dispozici je LED indikátor, který ukazuje stav nabití jednotlivých přístrojů. Podložka má cenu stanovenou na 1 399 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva Samsung
reklama
reklama
reklama