Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Samsung představuje low-endový Galaxy A11

14.3.2020, Milan Šurkala, aktualita
Další novinkou ve výrobním programu společnosti Samsung je nový low-endový telefon Galaxy A11. I ten však obsahuje 8jádrový procesor. Najdeme tu 6,4" HD+ displej a trojici fotoaparátů na zadní straně.
Společnost Samsung nezapomíná ani na levnější telefony a do třídy low-endových telefonů přináší nový model Galaxy A11. Tento telefon se vyznačuje 6,4" TFT displejem s HD+ rozlišením 1560×720 pixelů. Rozměry novinky činí 161,4×76,3×8,0 mm a váží 177 gramů. Pokud jde o výkon, tak telefon je poháněn 8jádrovým blíže neurčeným procesorem s frekvencí 1,8 GHz. K dispozici bude ve verzích s 2 GB nebo 3 GB RAM, což je na dnešní dobu už opravdu dost málo (zejména v prvním případě). Interní úložiště má kapacitu 32 GB a je zde slot pro microSD kartu do kapacity 512 GB.
 
Samsung Galaxy A11
 
Novinka má vzadu tři fotoaparáty. Ten hlavní nabídne 13MPx rozlišení a objektiv se světelností F1,8. Dále tu máme hloubkovou kamerku s 2 MPx a objektivem F2,4. Nakonec se tu našlo místo ještě pro ultra širokoúhlý modul s 5MPx čipem a objektivem F2,2. Přední fotoaparát pak nabídne 8 MPx a světelnost F2,0.
 
Samsung Galaxy A11
 
Galaxy A11 je vybaven velkým 4000mAh akumulátorem, podporuje i rychlé 15W nabíjení. Najdeme zde zadní čtečku otisků prstů i systém rozpoznávání obličejů. K dispozici bude v černé, bílé, modré a červené variantě. Zatím ale není jasné, na kterých trzích se objeví.
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.
reklama