www.svetmobilne.cz
>
>
>

Samsung poodhalil chytrý reproduktor Galaxy Home

Samsung poodhalil chytrý reproduktor Galaxy Home
, , aktualita
Samsung při představování Galaxy Note 9 zmínil některé detaily o připravovaném reproduktoru Galaxy Home s hlasovým asistentem Bixby. Ve srovnání s konkurencí má novinka nabídnout lepší zvukový zážitek.
reklama
Amazon Echo, Google Home, Apple HomePod a další chytré reproduktory brzy dostanou konkurenci od Samsungu. Jihokorejský výrobce při představování Galaxy Note 9 a Galaxy Watch poodkryl také některé detaily o Galaxy Home. K finálnímu představení by ovšem mělo dojít až na setkání vývojářů Samsung Developer Conference 2018, které proběhne přibližně v polovině listopadu. Jedním z lákadel nového reproduktoru bude kvalitní audio výstup, neboť o vyladění zvuku se postarají odborníci ze společnosti AKG. Asi nepřekvapí, že reproduktor bude vybaven chytrým hlasovým asistentem Bixby, kterého můžeme znát ze smartphonů i jiných zařízení od Samsungu.
 
 
Pro bezproblémové hlasové ovládání i z větší vzdálenosti bude Galaxy Home osazen osmi mikrofony. Konkurenční Amazon Echo si přitom vystačí se sedmi mikrofony, Apple HomePod se šesti a Google Home dokonce jen se dvěma. Technologie SoundSteer zvládne rozpoznat osobu v místnosti a šíří zvuk daným směrem, takže není nutné zvyšovat hlasitost. Při poslechu hudby ocení uživatelé integraci Spotify, který dokonce bude výchozí službou pro streamování hudby s Galaxy Home. Reproduktor poslouží také jako centrum chytré domácnosti, odkud bude možné ovládat další spotřebiče SmartThings, jako jsou televizory, osvětlení, klimatizace apod.
 
Detaily o ceně ani dostupnosti prozatím nebyly zveřejněny.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Amazon a další investovali 700 mil. USD do EV Rivian Amazon a další investovali 700 mil. USD do EV Rivian
Elektromobily Rivian vzbudily poměrně velký zájem u investorů a podle všeho i u zákazníků kvůli příznivým cenám. Investoři do něj v poslední době nasypali dalších 700 milionů USD, přičemž největším byl Amazon.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
LG V50 ThinQ bude první 5G smartphone této značky LG V50 ThinQ bude první 5G smartphone této značky
LG, stejně jako většina ostatních výrobců, připravuje pro letošní rok smartphone s podporou 5G. Představen by měl být už za týden v rámci veletrhu MWC 2019 a nyní na internet unikly jeho první rendery.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Micro Arcade: zahrajte si Space Invaders nebo Pac-Mana na „kreditce“ Micro Arcade: zahrajte si Space Invaders nebo Pac-Mana na „kreditce“
Společnost Super Impulse představila miniaturní herní konzole, na kterých si můžete zahrát legendární retro tituly. Svými rozměry se blíží kreditní kartě, takže se vejde i do většiny peněženek.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Žlutý Samsung Galaxy S10e určitě nepřehlédnete Žlutý Samsung Galaxy S10e určitě nepřehlédnete
Samsung u jedné ze svých vlajkových lodí vsadí na kanárkově žlutou barvu. Podívejte se na uniklé rendery, které tuto neobvyklou variantu ukazují z obou stran. Galaxy S10e bude cenově nejdostupnějším modelem z celé série.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Levný Huawei Y6 Pro 2019 byl v tichosti představen Levný Huawei Y6 Pro 2019 byl v tichosti představen
I smartphone za pár korun může vypadat k světu. Dokazuje to i nový Huawei Y6 Pro 2019, který se zatím prodává na jediném trhu, ale to se snad brzy změní. Vzhledem k nízké ceně je ovšem nutné čekat kompromisy ve výbavě.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik