www.svetmobilne.cz
>
>
>

Samsung poodhalil chytrý reproduktor Galaxy Home

Samsung poodhalil chytrý reproduktor Galaxy Home
, , aktualita
Samsung při představování Galaxy Note 9 zmínil některé detaily o připravovaném reproduktoru Galaxy Home s hlasovým asistentem Bixby. Ve srovnání s konkurencí má novinka nabídnout lepší zvukový zážitek.
reklama
Amazon Echo, Google Home, Apple HomePod a další chytré reproduktory brzy dostanou konkurenci od Samsungu. Jihokorejský výrobce při představování Galaxy Note 9 a Galaxy Watch poodkryl také některé detaily o Galaxy Home. K finálnímu představení by ovšem mělo dojít až na setkání vývojářů Samsung Developer Conference 2018, které proběhne přibližně v polovině listopadu. Jedním z lákadel nového reproduktoru bude kvalitní audio výstup, neboť o vyladění zvuku se postarají odborníci ze společnosti AKG. Asi nepřekvapí, že reproduktor bude vybaven chytrým hlasovým asistentem Bixby, kterého můžeme znát ze smartphonů i jiných zařízení od Samsungu.
 
 
Pro bezproblémové hlasové ovládání i z větší vzdálenosti bude Galaxy Home osazen osmi mikrofony. Konkurenční Amazon Echo si přitom vystačí se sedmi mikrofony, Apple HomePod se šesti a Google Home dokonce jen se dvěma. Technologie SoundSteer zvládne rozpoznat osobu v místnosti a šíří zvuk daným směrem, takže není nutné zvyšovat hlasitost. Při poslechu hudby ocení uživatelé integraci Spotify, který dokonce bude výchozí službou pro streamování hudby s Galaxy Home. Reproduktor poslouží také jako centrum chytré domácnosti, odkud bude možné ovládat další spotřebiče SmartThings, jako jsou televizory, osvětlení, klimatizace apod.
 
Detaily o ceně ani dostupnosti prozatím nebyly zveřejněny.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Google sleduje polohu, i když nechcete. Má více funkcí sledování Google sleduje polohu, i když nechcete. Má více funkcí sledování
I když vypnete ukládání historie navštívených míst, Google vaši polohu stále sleduje. Zjistilo se totiž, že spousta dalších aplikací s těmito údaji dále pracuje. Nejde však o nějaký prohřešek, problém je jen v tom, že musíte zakázat více služeb.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Honor 9 Lite zlevnil pod hranici 5 000 Kč Honor 9 Lite zlevnil pod hranici 5 000 Kč
Oblíbený smartphone střední třídy Honor 9 Lite dočasně zlevnil o tisícikorunu. Pokud jste si na tento model dělali zálusk, můžete jej do konce srpna pořídit za 4 990 Kč. A za tuto cenu nabídne docela dost muziky.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
YouTube doporučuje nejlepší smartphony ke sledování videí YouTube doporučuje nejlepší smartphony ke sledování videí
V rámci nového programu YouTube Signature Devices jsou certifikovány smartphony, které Google doporučuje pro sledování videí. V současná době obsahuje bezmála 20 modelů, ale jakýkoliv iPhone byste hledali marně.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Elon Musk zveřejní kódy autopilota Tesly jako open-source Elon Musk zveřejní kódy autopilota Tesly jako open-source
Twitter Elona Muska je plný mnoha zajímavých informací. Jeden z posledních tweetů např. prozradil, že Tesla plánuje zveřejnit zdrojové kódy autopilota jako open source. Využít jej tak mohou i další automobilky.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Xiaomi Mi Pad 4 Plus: v čem je lepší než Mi Pad 4? Xiaomi Mi Pad 4 Plus: v čem je lepší než Mi Pad 4?
Xiaomi představilo větší variantu svého tabletu Mi Pad 4, která zvětšila úhlopříčku displeje z osmi na deset palců. Baterie modelu Mi Pad 4 Plus nabízí velkorysou kapacitu i na poměry velkých tabletů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik