www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Samsung Galaxy S7 bude prý disponovat heat pipe

Samsung Galaxy S7 bude prý disponovat heat pipe
, , aktualita
Problémy s chlazením jsou v tomto roce celkem frekventované téma, a to hlavně ve spojení se špičkovým Snapdragonem 810. O tom, že i příští rok půjdou takty procesorů na maximum, svědčí zvěst, že Galaxy S7 přijde s heat pipe.
K oblíbeným
reklama
Heat pipe přitom není ve světě telefonů nic nového. Jedná je o často měděnou trubičku, která odvádí teplo od procesoru do jiných míst telefonu, což napomáhá chlazení. S tímto konceptem přišla například řada Xperia Z5 nebo OnePlus Two, který se chlubil, že zažehnal přehřívací problémy Snapdragonu 810.Vypadá, že i Samsung testuje hned několik verzí a tvarů heat pipe pro svou budoucí vlajkovou loď Galaxy S7. Ta by měla přijít, dle více podložených spekulací, ve dvou verzích - se Snapdragonem 820 (pravděpodobně pro Ameriku) a s Exynosem 8890 (nejspíše pro zbytek světa).

Zdroj: PhoneArena


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
VW ukázal elektrický ID Space Vizzion VW ukázal elektrický ID Space Vizzion
Automobilka Volkswagen chystá další nové elektrické modely. Jedním z nich bude vůz na pomezí střední a vyšší střední třídy ID 5, jakýsi elektrický Passat. Předobrazem je koncept ID Space Vizzion, který je kombíkem tomuto modelu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Audi e-tron Sportback: nové plně elektrické SUV kupé Audi e-tron Sportback: nové plně elektrické SUV kupé
Rok po uvedení elektrického SUV e-tron přichází Audi s jeho sportovněji tvarovanou variantou e-tron Sportback. Toto 5dvéřové kupé může nabídnout výkon až 300 kW, má i solidní dojezd hodně přes 400 km.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Litrový výkon: jak změnil downsizing objem motoru? Litrový výkon: jak změnil downsizing objem motoru?
Navzdory všem novým emisním normám se výrobcům nadále daří zvyšovat výkon motoru, přestože sám motor má obvykle menší objem. Dnešní době vládne downsizing a my se podíváme, jak se v průběhu 20 let změnily objemy motorů.
Včera, článek, Milan Šurkala2 komentáře
V USA se vznítila rychlonabíječka Tesla Supercharger V USA se vznítila rychlonabíječka Tesla Supercharger
V New Jersey se u čerpací stanice Wawa vznítila rychlonabíječka Tesla Supercharger. To není úplně běžné, neboť dosud se při nabíjení obvykle vznítily elektromobily, ale ne nabíječky. Naštěstí se nic vážného nestalo.
19.11.2019, aktualita, Milan Šurkala21 komentářů
Elektrický Mustang Mach-E je tady, SUV bude i ve verzi GT Elektrický Mustang Mach-E je tady, SUV bude i ve verzi GT
Jak naznačovaly úniky, tak se i stalo. Ford skutečně představil nové SUV Mustang Mach-E, které dává tušit větší oddělení značky Mustang od Fordu. Ta by mohla mít ve výsledku mnohem větší počet modelů.
18.11.2019, aktualita, Milan Šurkala