Samsung GALAXY Note 3 a podzimní příslušenství

Samsung GALAXY Note 3 a podzimní příslušenství
, , aktualita
Samsung si pro svůj Galaxy Note 3 připravila nové sezónní příslušenství, které je laděno do podzimních barev, takže pokud vám opravdu záleží na výběru barvy, můžete se podívat do jeho nabídky. A vedle toho budeme moci i bezdrátově dobíjet nebo lépe hrát.
K oblíbeným
reklama
Samsung GALAXY Note 3 je na trhu od minulého měsíce, takže jde stále o horkou novinku, pro niž si možná zákazníci ještě nevybrali vhodné příslušenství, tedy především pouzdro. Nyní mají možnost se podívat i na novou podzimní kolekci, jako je nové flipové pouzdro s koženým vzorem, jež je k dostání za 999 Kč s daní v černé, bílé, oranžové, růžové, béžové, světle a tmavě modré barvě. V jeho nabídce je také funkce Auto Wake-up, která telefon probudí po odklopení krytu a rovněž má kapsu, kam si můžete uložit třeba vizitky.Dále tu máme vylepšené flipové pouzdro S-view s průhledným okýnkem, díky němuž můžete vidět část displeje i bez odklápění krytu a rovněž lze s ním i fotografovat. A ani zde nechybí funkce Auto Wake-up pro automatické probuzení telefonu, přičemž na výběr jsou následující barvy: černá, bílá, oranžová, růžová, béžová, světle modrá, tmavě modrá, a to za shodnou cenu 1199 Kč s daní.Dále se pro Galaxy Note 3 nově prodává sada pro bezdrátové nabíjení, jejíž součástí je podložka a speciální kryt se zabudovanou cívkou. Pak stačí telefon jednoduše položit na zmíněnou podložku a on se začne sám autoamticky dobíjet. K tomu pak může posloužit i speciální verze flipového pouzdra S-view, jež je ale pouze v černé a bílé barvě, a to za 1699 Kč. Samotná celá sada pro bezdrátové dobíjení přijde na 1999 Kč.Nakonec tu máme speciální ovladač Samsung Game Pad, na nějž umístíme samotný Galaxy Note 3, čímž se z něj stane herní konzole. Tento ovladač bude k dispozici pouze v černém provedení, a to za 2299 Kč. Následně už Samsung jen okrajově zmínil novou nabíjecí sadu s extra baterií (949 Kč s DPH), držák do auta (599 Kč s DPH) a ochrannou fólii za 239 Kč s DPH.

Zdroj: TZ Samsung


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Škoda Octavia 2020 je tady, přijíždí i v plug-inu Škoda Octavia 2020 je tady, přijíždí i v plug-inu
Česká událost roku je tady. Škodovka totiž představila čtvrtou generaci novodobé Octavie. Ta je opět o trošku větší, opět se zvětšuje objem zavazadlového prostoru a dostává také plug-in hybridní verzi.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
V USA se prodalo více elektromobilů než aut s manuálem V USA se prodalo více elektromobilů než aut s manuálem
Manuální řazení nikdy nebylo v USA příliš populární. Poslední dobou ale zájem o něj klesl natolik, že i elektromobily mají větší tržní podíl, a to téměř dvojnásobně. Zájem o ně totiž naopak velmi rychle roste vzhůru.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Apple iOS 13.2.2 opravuje chyby včetně agresivního managementu RAM Apple iOS 13.2.2 opravuje chyby včetně agresivního managementu RAM
Apple pravidelně vydává aktualizace svých operačních systémů. Nový iOS 13.2.2 opravuje zejména velmi nepříjemný bug spojený s příliš agresivním managementem RAW, který významně omezoval multitasking.
10.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi Mi CC9 Pro: 5 zadních fotoaparátů včetně 108MPx modulu Xiaomi Mi CC9 Pro: 5 zadních fotoaparátů včetně 108MPx modulu
Situace s fotoaparáty na zadních stranách telefonů začíná být pěkně komplikovaná. Xiaomi Mi CC9 Pro jich tam má rovnou pět a byl použit i modul s velmi vysokým 108MPx rozlišením a pixel binningem.
7.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Ford Mustang Lithium: elektrický sporťák s 6stupňovým manuálem Ford Mustang Lithium: elektrický sporťák s 6stupňovým manuálem
Zatímco většina elektromobilů má jednostupňovou převodovku, automobilka Ford u prototypu elektrického Mustangu Lithium použila tradiční 6stupňový manuál. Ten bude z elektromotoru přenášet přes 1350 Nm.
7.11.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář