www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Samsung Galaxy F má mít obrovskou baterii i marži pro výrobce

Samsung Galaxy F má mít obrovskou baterii i marži pro výrobce
, , aktualita
Analytici ze společnosti CGS-CIMP Group se rozhovořili o budoucnosti skládacích telefonů i o připravovaném Samsung Galaxy F, který by měl celý trh s takovými telefony nastartovat. Předpokládá se např. obří baterie.
reklama
Společnosti CGS-CIMP Group vydala svou studii ohledně trhu s ohebnými telefony. Ta tvrdí, že už v příštím roce by mohlo být prodáno okolo 4 milionů takových telefonů v roce 2022 by to mělo být až 39 milionů. Ve velkém s tím začne Samsung a Huawei, přidají se postupně také LG, Oppo, Xiaomi, Vivo, Motorola, Microsoft a jako jeden z posledních by to měl být Apple (druhá polovina roku 2020). Skládací telefony by v roce 2022 měly tvořit sice jen 2,5 % trhu co do počtu zařízení, ale díky jejich velmi vysoké ceně by mělo jít finančně o 9,2 %.
 
Samsung Galaxy F
 
U Samsungu Galaxy F hovoří společnost o ceně $1800, což opravdu není málo, nicméně během tří let by měla průměrná cena takových telefonů klesnout někam k $1300. CGS-CIMP Group také hovořila o marži. Výrobní náklady na Galaxy F by měly činit zhruba $637, přičemž při ceně $1800 by tak šlo o 65% "zisk". Každopádně je nutno počítat s tím, že výsledná cena bude do značné míry tvořena i velmi nákladným vývojem a marketingem, takže to rozhodně není tak, že by Samsung několikanásobně přestřelil celkové náklady.
 
Analytici dále říkají, že obě dvě části skládacího telefonu Samsungu budou mít akumulátor, takže celková kapacita se vyšplhá až někam k 5000 až 6000 mAh. Vzadu by měla být dvojice 12MPx fotoaparátů a vepředu pak 8MPx kamerka. Pokud jde o procesor, u americké verze se předpokládá Snapdragon 8150, v dalších zemích pak vlastní Samsung Exynos 9820. Dále by zde mělo být 8 GB RAM a 128GB úložiště. Tak uvidíme, co vše bude na těchto předpokladech pravdy.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Ram Heavy Duty pokořil 1000 lb-ft (1356 Nm) Ram Heavy Duty pokořil 1000 lb-ft (1356 Nm)
I když velké americké pickupy u nás nejsou zrovna běžným zjevem, podíváme se dnes na novinku v podobě Ram Heavy Duty, který ve své kategorii pokořil kulatou hranici točivého momentu 1000 lb-ft (1356 Nm).
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nabíječka Apple AirPower se prý konečně začíná vyrábět Nabíječka Apple AirPower se prý konečně začíná vyrábět
Velmi dlouho odkládaná nabíječka Apple AirPower, která měla být schopna nabíjet několik zařízení současně, se podle neoficiálních zdrojů má konečně začít vyrábět. Bylo by už na čase, ohlášena totiž byla už v roce 2017.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Valeo XtraVue Trailer "zprůhlední" přívěs díky kamerám Valeo XtraVue Trailer "zprůhlední" přívěs díky kamerám
Společnost Valeo přichází s technologií, která pomůže řidičům s přehledem dění za přívěsem. Pomocí více kamer je schopna poskládat obraz okolí přívěsu a řidič tak může vidět, co se děje v okolí přívěsu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony mění strategii se smartphony, XZ4 Compact možná nebude Sony mění strategii se smartphony, XZ4 Compact možná nebude
Společnosti Sony se poslední dobou na poli smartphonů vůbec nedaři a značka v této oblasti upadá v zapomnění. Aby mobilní divize úplně nezmizela, chce Sony změnit strategii a zkusit jiný přístup. Odnese to ale možná řada Compact.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Lenovo Yoga S940 a C730 přináší AI, OLED nebo HDR Lenovo Yoga S940 a C730 přináší AI, OLED nebo HDR
Lenovo přišlo také se dvěma novými notebooky do řady Yoga. Jde o modely Yoga S940 a C730. U prvního najdeme třeba systém umělé inteligence a HDR displej, u druhého je zajímavá např. AMOLED obrazovka.
Včera, aktualita, Milan Šurkala