www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Samsung Galaxy F má mít obrovskou baterii i marži pro výrobce

Samsung Galaxy F má mít obrovskou baterii i marži pro výrobce
, , aktualita
Analytici ze společnosti CGS-CIMP Group se rozhovořili o budoucnosti skládacích telefonů i o připravovaném Samsung Galaxy F, který by měl celý trh s takovými telefony nastartovat. Předpokládá se např. obří baterie.
K oblíbeným
reklama
Společnosti CGS-CIMP Group vydala svou studii ohledně trhu s ohebnými telefony. Ta tvrdí, že už v příštím roce by mohlo být prodáno okolo 4 milionů takových telefonů v roce 2022 by to mělo být až 39 milionů. Ve velkém s tím začne Samsung a Huawei, přidají se postupně také LG, Oppo, Xiaomi, Vivo, Motorola, Microsoft a jako jeden z posledních by to měl být Apple (druhá polovina roku 2020). Skládací telefony by v roce 2022 měly tvořit sice jen 2,5 % trhu co do počtu zařízení, ale díky jejich velmi vysoké ceně by mělo jít finančně o 9,2 %.
 
Samsung Galaxy F
 
U Samsungu Galaxy F hovoří společnost o ceně $1800, což opravdu není málo, nicméně během tří let by měla průměrná cena takových telefonů klesnout někam k $1300. CGS-CIMP Group také hovořila o marži. Výrobní náklady na Galaxy F by měly činit zhruba $637, přičemž při ceně $1800 by tak šlo o 65% "zisk". Každopádně je nutno počítat s tím, že výsledná cena bude do značné míry tvořena i velmi nákladným vývojem a marketingem, takže to rozhodně není tak, že by Samsung několikanásobně přestřelil celkové náklady.
 
Analytici dále říkají, že obě dvě části skládacího telefonu Samsungu budou mít akumulátor, takže celková kapacita se vyšplhá až někam k 5000 až 6000 mAh. Vzadu by měla být dvojice 12MPx fotoaparátů a vepředu pak 8MPx kamerka. Pokud jde o procesor, u americké verze se předpokládá Snapdragon 8150, v dalších zemích pak vlastní Samsung Exynos 9820. Dále by zde mělo být 8 GB RAM a 128GB úložiště. Tak uvidíme, co vše bude na těchto předpokladech pravdy.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tesla Model 3 dostala přes internet o 5 % vyšší výkon Tesla Model 3 dostala přes internet o 5 % vyšší výkon
Automobilka Tesla je známá tím, že aktualizuje své vozy pomocí aktualizací přes internet, jde o tzv. over-the-air updaty. Ten poslední přinsel např. Sentry Mode, Dog Mode, ale nejen to. Vozům se také navýšil výkon až o 5 %.
20.3.2019, aktualita, Milan Šurkala
Bentley Continental GT dostává novou verzi s V8 Bentley Continental GT dostává novou verzi s V8
Automobilka Bentley uvádí novou lehčí verzi svého kupé a kabrioletu Continental GT. Jde o verzi V8 s dvakrát přeplňovaným osmiválcem, který dokáže oba dva vozy rozjet až na maximální rychlost 318 km/h.
19.3.2019, aktualita, Milan Šurkala
Apple iPad mini se 7,9" displejem dostává A12 Bionic Apple iPad mini se 7,9" displejem dostává A12 Bionic
Společnost Apple představila dva nové tablety, iPad Air a iPad mini. Druhý jmenovaný přináší kompaktní rozměry díky 7,9" displeji. Dostává však také výkonnější procesor A12 Bionic a podporu dotykového pera Apple Pencil.
19.3.2019, aktualita, Milan Šurkala
Nový Apple iPad Air podporuje Apple Pencil Nový Apple iPad Air podporuje Apple Pencil
Apple dnes představil dva nové tablety, iPad mini a iPad Air. My se podíváme na iPad Air, který vedle výkonnějšího hardwaru přináší především podporu Apple Pencil. Tu tak nyní podporují všechny nové iPady.
18.3.2019, aktualita, Milan Šurkala
Fisker chystá elektrické SUV, konkurenci Modelu Y Fisker chystá elektrické SUV, konkurenci Modelu Y
Automobilka Fisker se chystá na další pokus prorazit se svými elektromobily. Chystá totiž nové elektrické SUV, které by mělo být konkurencí Tesle Modelu Y, rovněž za příznivou cenu okolo 40000 USD.
18.3.2019, aktualita, Milan Šurkala