www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Samsung Galaxy F má mít obrovskou baterii i marži pro výrobce

Samsung Galaxy F má mít obrovskou baterii i marži pro výrobce
, , aktualita
Analytici ze společnosti CGS-CIMP Group se rozhovořili o budoucnosti skládacích telefonů i o připravovaném Samsung Galaxy F, který by měl celý trh s takovými telefony nastartovat. Předpokládá se např. obří baterie.
K oblíbeným
reklama
Společnosti CGS-CIMP Group vydala svou studii ohledně trhu s ohebnými telefony. Ta tvrdí, že už v příštím roce by mohlo být prodáno okolo 4 milionů takových telefonů v roce 2022 by to mělo být až 39 milionů. Ve velkém s tím začne Samsung a Huawei, přidají se postupně také LG, Oppo, Xiaomi, Vivo, Motorola, Microsoft a jako jeden z posledních by to měl být Apple (druhá polovina roku 2020). Skládací telefony by v roce 2022 měly tvořit sice jen 2,5 % trhu co do počtu zařízení, ale díky jejich velmi vysoké ceně by mělo jít finančně o 9,2 %.
 
Samsung Galaxy F
 
U Samsungu Galaxy F hovoří společnost o ceně $1800, což opravdu není málo, nicméně během tří let by měla průměrná cena takových telefonů klesnout někam k $1300. CGS-CIMP Group také hovořila o marži. Výrobní náklady na Galaxy F by měly činit zhruba $637, přičemž při ceně $1800 by tak šlo o 65% "zisk". Každopádně je nutno počítat s tím, že výsledná cena bude do značné míry tvořena i velmi nákladným vývojem a marketingem, takže to rozhodně není tak, že by Samsung několikanásobně přestřelil celkové náklady.
 
Analytici dále říkají, že obě dvě části skládacího telefonu Samsungu budou mít akumulátor, takže celková kapacita se vyšplhá až někam k 5000 až 6000 mAh. Vzadu by měla být dvojice 12MPx fotoaparátů a vepředu pak 8MPx kamerka. Pokud jde o procesor, u americké verze se předpokládá Snapdragon 8150, v dalších zemích pak vlastní Samsung Exynos 9820. Dále by zde mělo být 8 GB RAM a 128GB úložiště. Tak uvidíme, co vše bude na těchto předpokladech pravdy.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Plug-in hybridy: proč jsou papírové spotřeby úplně mimo? Plug-in hybridy: proč jsou papírové spotřeby úplně mimo?
Už dobře víme, že se papírové spotřeby aut velmi často rozcházejí s realitou dosahovanou na silnicích. Největší kouzla ale výrobci jednoznačně vytváří u plug-in hybridů. Proč tomu tak je a kdo za to vlastně může?
Dnes, článek, Milan Šurkala
Huawei potvrdilo skládací Mate X na září s Androidem Huawei potvrdilo skládací Mate X na září s Androidem
Skládací smartphone Huawei Mate X byl samotným šéfem pro Západní Evropu potvrzen nejpozději na září. Nejvíce překvapivou informací je však to, že navzdory americkému banu bude mít operační systém Google Android.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Google Pay nyní podporuje placení z PayPalu Google Pay nyní podporuje placení z PayPalu
Dnes módní placení pomocí mobilního telefonu a Google Pay bude opět o něco univerzálnější. Platební aplikace Googlu totiž bude vedle platebních karet nově podporovat svázání s účtem od PayPalu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Harry Potter: Wizards Unite přichází i do ČR Harry Potter: Wizards Unite přichází i do ČR
Netrvalo to vůbec dlouho a dlouho očekávaná mobilní hra Harry Potter: Wizards Unite se dostává do dalších zemí včetně té naší. Kdo chce, může si už hru zdarma stáhnout na oficiálních obchodech.
24.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Starší MacBooky Pro mohou mít vadnou baterii, Apple je svolává Starší MacBooky Pro mohou mít vadnou baterii, Apple je svolává
Pokud máte starší Apple MacBook pro (zejména ty koupené v letech 2015 a 2016), může mít váš přístroj vadnou baterii, která se může přehřát a vznítit. Společnost Apple je tak svolává k dobrovolné opravě.
23.6.2019, aktualita, Milan Šurkala