Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Samsung boduje na poli zákaznického servisu s prémiovou službou Live Assistant

18.9.2017, PR článek , inzerce
Koupili jste si nový přístroj a nevíte, jak jej na instalovat? Máte problémy s nastavením zařízení? Váháte s koupí nového příslušenství? Pro tyto účely Samsung spouští revoluční službu s názvem Live Assistant, která všem zákazníkům usnadní život. A zadarmo!
Redakce Světa mobilně není autorem tohoto článku a nezodpovídá za jeho obsah.
 
Je to snadné. Pokud potřebujete s čímkoli poradit, navštivte webové stránky samsung.live-assistant.cz a vyberte si příslušného poradce. Všichni asistenti jsou školeni tak, aby Vám pomohli se vším, co budete potřebovat. Nicméně si můžete v seznamu specializací vybrat, co se Vám zrovna hodí. Pokud Vámi vybraného poradce nezastihnete online, stačí si domluvit jiné datum, které se Vám hodí (asistenti jsou Vám k dispozici od pondělí do pátku vždy od osmi hodin ráno do šesté odpolední).
 


Pomoc s nastavením produktů

 
Služba Live Assistant je určena pro prémiové produkty Galaxy S8/S8+ a QLED TV. Vše, co k řešení dané problematiky potřebujete je zařízení s internetem, mikrofonem a v ideálním případě i s kamerou. Takže Vám stačí smartphone, počítač či tablet. Doporučujeme použít kameru, protože pokud kupříkladu řešíte problém s instalací, tak pro asistenta je daleko snazší se zorientovat a samozřejmě Vám i rychleji poradí a pomůže vyřešit Váš problém, se kterým byste se jinak potýkali daleko déle.
 
 
 

Inovace zákaznického servisu

 
Live Assistant není obyčejná služba. Jedná se o revoluční novinku na poli zákaznického servisu. Spojuje v sobě zákaznický servis, který je často nefunkční, plný botů, které nejsou flexibilní a přímo nevyřeší Váš problém a zároveň i osobní schůzku, na kterou nemáte vždy čas. Samsung tento projekt spouští jako první na českém trhu, jakož i na trhu evropském, kde je v této oblasti průkopníkem. Služba Samsung Live Assistant je zdarma, volat můžete kdykoli od pondělí do pátku mezi 8. a 18. hodinou.
 
A co s ušetřeným časem? Můžete jít například na pivo s tím kamarádem, kterému byste jinak volali, že vám něco nejde nainstalovat či nastavit.
reklama