www.svetmobilne.cz
>
>

Rusové postavili 14kolovou Ladu: kola má ve 3 patrech

Rusové postavili 14kolovou Ladu: kola má ve 3 patrech
, , aktualita
Ruští youtubeři jsou známí stěží uvěřitelnými automobilovými kreacemi a kanál Garage 54 se postaral o další. Vzal starou Ladu a udělal z ní 14kolové monstrum. Zajímavé je zejména to, že kola má ve třech patrech.
K oblíbeným
reklama
Ruské silnice jsou domovem neskutečných situací i kreací. YouTube kanál Garage 54, který má přes 600 tisíc sledujících, se postaral o to druhé. Vytvořil další šílenou Ladu. Tentokrát bylo myšlenkou to, že zadní kola nebudou pohánět vůz přímo, ale přes soustavu dalších pěti kol ve dvou přidaných patrech. Zadní kolo tak sedí na dalších dvou, která se točí v opačném směru a ta jsou na třech dalších, která se točí zase správně.
 
 
Poněvadž to vůz významně zvedlo, musela se změnit také přední náprava, která byla namontována podstatně dál a dostala obří kola. V průběhu prací také vyměnili samotnou Ladu, na kterou celou monstrózní konstrukci namontovali. Ta původní měla slabý motor na to, aby se auto dalo rozumně do pohybu. I tak se ukázalo, že má vůz nějaké mouchy, např. v prokluzu kol na mokrém povrchu.
 
Zdroj: youtube.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
BMW v roce 2024 přestane v Mnichově vyrábět spalovací motory BMW v roce 2024 přestane v Mnichově vyrábět spalovací motory
Konec spalovacích motorů se podle všeho blíží a automobilka BMW už ohlásila, že s jejich výrobou v mnichovské továrně skončí do roku 2024. Minimálně z poloviny elektrické chce BMW být do roku 2030.
25.10.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Jak funguje spalovací motor? Průhledný motor ve slow-motion videu napoví Jak funguje spalovací motor? Průhledný motor ve slow-motion videu napoví
Možnosti moderních kamer jsou velmi dobré, ale občas je potřeba jim pro netradiční záběry trochu pomoci. Na YouTube se takto objevilo video, které vyřešilo natáčení spalování paliva v motoru jeho průhledným blokem.
25.10.2021, aktualita, Milan Šurkala
Solární karavan Stella Vita dojel do cíle jen na sluneční energii Solární karavan Stella Vita dojel do cíle jen na sluneční energii
Solární karavan Stella Vita nizozemských studentů dojel jen na sluneční energii z Nizozemí až na úplný jih Španělska. Celkově měl ujet téměř 3000 km, nakonec to ale s několika peripetiemi bylo okolo 2000 km. I tak je to ale úspěch.
24.10.2021, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Výměnné stanice baterií NIO se stanou decentralizovanou solární elektrárnou Výměnné stanice baterií NIO se stanou decentralizovanou solární elektrárnou
Automobilka NIO chce rozšířit funkčnost svých stanic pro výměnu akumulátorů svých elektromobilů. Nově budou instalovány solární panely a síť se tak současně stane i decentralizovanou solární elektrárnou.
22.10.2021, aktualita, Milan Šurkala
Software si spletl registrační značku a tričko, řidiči tak hrozila pokuta Software si spletl registrační značku a tričko, řidiči tak hrozila pokuta
Programy nejsou neomylné a pokud je někdo nekontroluje, může dojít k zajímavým situacím. Pár z Velké Británie tak dostal pokutu za jízdu v pruhu pro autobusy, ačkoli v daném místě nikdy nejel. Počítač si totiž spletl nápis s registrační značkou.
20.10.2021, aktualita, Milan Šurkala