Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

RPG hra Harry Potter: Hogwarts Mystery již brzy

23.1.2018, Milan Šurkala, aktualita
Již za pár dní bude uvolněna nová počítačová hra Harry Potter: Hogwarts Mystery pro mobilní zařízení. Půjde o RPG hru, kde zažijete studium na bradavické kouzelnické škole. Bude to nový mobilní herní hit?
Hraní na mobilních telefonech je dost populární a pro fanoušky Harryho Pottera již velmi brzy přijde nový herní titul Harry Potter: Hogwarts Mystery. Aplikace bude určena pro operační systémy Apple iOS i Google Android a půjde o RPG, kde si projdete studiem na škole v Bradavicích. Hra se odehrává ještě v letech před příchodem Harryho Pottera, nicméně se zde setkáte se spoustou známých tváří jako jsou Severus Snape, Albus Brumál profesorka McGonagallová nebo Hagrid.
 
Harry Potter Hogwarts Mystery
 
Hráč tak dostane ve hře zvací dopis do školy a začne jako řadový student navštěvující hodiny, kde se bude učit kouzlit (učiteli budou známé postavy z knih a filmů). Důležitý bude výběr přátel, který ovlivní také to, kdo bude váš nepřítel a proti komu budete ve hře vlastně bojovat. Hra bude oficiálně představena v Orlandu v Universal Studios na akci věnované Harrymu Potterovi (ten v létě oslavil 20 let od vydání první knihy). Hra vyjde pod studiem Portkey Games, které bylo vytvořeno za účelem tvorby titulů s potterovskou tématikou.
 
 
Vy se zatím můžete podívat na trailer ke hře. A jen tak pro zajímavost, Niantic chystá hru Harry Potter: Wizards Unite ve stylu Pokémon Go! s tématikou Harryho Pottera.
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.
reklama