www.svetmobilne.cz
>
>
>
>
>

Telefony Moto G6 se derou na svět. Známe design, výbavu i ceny

Telefony Moto G6 se derou na svět. Známe design, výbavu i ceny
, , aktualita
Moto G6, G6 Plus a G6 Play bude trojice novinek, která by mohla být představena na MWC 2018. I tentokrát můžeme očekávat rozumný poměr ceny a výbavy, u jednoho z nich potom nalezneme čtečku otisků prstů integrovanou v logu výrobce.
K oblíbeným
reklama
Poměrně oblíbená řada smartphonů střední třídy Moto G se po roce dočká nové generace. K jejímu představení nejspíš dojde koncem měsíce na veletrhu MWC 2018 v Barceloně, ale jednotlivé novinky si můžeme prohlédnout hned nyní. U všech smartphonů si můžeme všimnout sympatického designu a dva z nich nabídnou displeje s poměrem stran 18:9 (2:1), který bude jedním z nejvýraznějších trendů v letošním roce.
 
 
Moto G6 Plus bude nejvyšší model z řady. Můžeme u něj očekávat 5,93" displej s rozlišením 2160 x 1080 pixelů (Full HD+) a nudlovitým poměrem stran 18:9. Slušný výkon zajistí osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 630 doplněný až o 6GB RAM a 64GB vnitřní úložiště, k nabídce by však mělo být více variant. Na zadní straně má být připravena kombinace 12MPx + 5MPx snímače, vpředu potom nejspíš bude ještě 16MPx snímač. Kapacita baterie by se měla zastavit na 3 250 mAh a čtečku otisků prstů patrně nalezneme v domovském tlačítku pod displejem.
 
 
Moto G6 bude se svým 5,7" displejem o něco menší než Moto G6 Plus, ale rozlišením 2160 x 1080 pixelů (Full HD+) i poměr stran 18:9 má zůstat. Dalším společným znakem bude údajně umístění čtečky otisků prstů a rozlišení fotoaparátů – 12MPx + 5MPx duální vzadu, 16MPx vpředu. Tento model si však bude muset vystačit se slabším procesorem Qualcomm Snapdragon 450. V závislosti na konkrétní variantě očekáváme také 3GB RAM a 32GB úložiště, respektive 4GB RAM a 64GB úložiště. Kapacita baterie by se měla zastavit na hodnotě 3 000 mAh.
 
 
Moto G6 Play bude nejlevnější variantou z nové rodiny Moto G6, což se projeví v mnoha ohledech. 5,7" displej má mít nižší rozlišení 1280 x 720 pixelů (HD) a tradičnější poměr stran 16:9. Uvnitř bude nejspíš tepat procesor Qualcomm Snapdragon 430, marně bychom potom hledali duální fotoaparát. Přední kamerka by však neměla postrádat LED blesk, což ocení především milovníci selfie. Lákadlem bude v tomto případě hlavně 4000mAh baterie, která by mohla bez problémů zajistit vícedenní výdrž na jedno nabití.
 
Očekávané ceny novinek z řady Moto G jsou následující.
  • Moto G6 Plus – 250 eur (6 300 Kč)
  • Moto G6 – 190 eur (4 800 Kč)
  • Moto G6 Play – 152 eur (3 900 Kč)


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Rodí se další elektrický supersport: šílené Drako GTE Rodí se další elektrický supersport: šílené Drako GTE
Máme tu další startup, který si usmyslel, že vymyslí šílený elektrický supersport. V Kalifornii se tak zrodil elektromobil Drako GTE. Jde o čtyřmístný sedan s výkonem zhruba 1200 koní a točivým momentem jak u lokomotivy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Plug-in hybridy Mercedesu, nové A250e a B250e Plug-in hybridy Mercedesu, nové A250e a B250e
Automobilka Mercedes-Benz představila dva nové plug-in hybridy A250e a B250e. Ty mají překvapivě velký akumulátor a mohou tak sloužit jako solidní elektromobily bez některých jejich typických nevýhod.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Shell jde s dobou, začíná stavět nabíječky elektromobilů Shell jde s dobou, začíná stavět nabíječky elektromobilů
Společnost Shell se přizpůsobuje situaci na trhu vozidel a nespí. V Singapuru totiž začala s budováním nabíječek pro elektromobily, čímž rozšíří infrastrukturu pro tento čím dál populárnější způsob pohonu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Francouzská solární silnice je ještě větší průšvih, než se zdálo Francouzská solární silnice je ještě větší průšvih, než se zdálo
Před třemi lety Francouzi postavili kilometrovou solární silnici. Jenže už za rok vyšlo najevo, že nedává zdaleka takové množství energie, kolik bylo plánováno. Další rok ukázal, že jde o naprostou tragédii.
19.8.2019, aktualita, Milan Šurkala13 komentářů
Google zlepšuje kontrolu aplikací pro Android, vývojáři se bouří Google zlepšuje kontrolu aplikací pro Android, vývojáři se bouří
Operační systém Google Android není zrovna synonymem pro vysoké bezpečí. Dost často se i do oficiálního obchodu dostanou závadné aplikace, což chce Google změnit. Vývojářům se ale zvýšená kontrola nelíbí.
19.8.2019, aktualita, Milan Šurkala