www.svetmobilne.cz
>
>

Restaurace dá dětské jídlo zdarma, pokud odložíte telefon

Restaurace dá dětské jídlo zdarma, pokud odložíte telefon
, , aktualita
Dnes jsou všichni zahledění do svých telefonů a raději si povídají elektronicky než ve skutečnosti. Řetězec restaurací Frankie & Benny's tomu chce udělat přítrž. Pokud se vzdáte svého telefonu při jídle, dostanete jídlo pro děti zdarma.
reklama
V nedávném průzkumu mezi 1500 dětmi vyplynulo, že mnoho z nich je velmi nespokojeno s chováním svých rodičů, kteří pořád "civí" do telefonů místo toho, aby si s nimi povídali nebo hráli. Některé děti dokonce rodičům telefony schovávají. To je případ i při čekání na jídlo v restauracích. Řetězec restaurací Frankie & Benny's ve Velké Británii s tím chce zatočit. Zavedl totiž krabičky "No Phone Zone", do kterých mohou rodiče vložit svůj telefon při vchodu do restaurace. Odměnou za to budou mít děti své porce zdarma a rodiče tak ušetří.
 
Restaurace Frankie & Bennys
 
zdroj: Rayboy8 [Public domain], přes Wikimedia Commons
 
Rodiče a jejich děti mohou od restaurace obdržet např. omalovánky nebo společenské hry, aby se při čekání na jídlo zabavili. Akce potrvá jen týden do 7. prosince, nicméně řetězec připouští, že pokud se akce setká s úspěchem, v nějaké podobě ji možná zavede i natrvalo. Pochopitelně jde o dobrovolnou akci, takže pokud se rodiče nebudou chtít zbavit svých telefonů, nemusí. Pak ale zaplatí tradičně i dětské porce. Akce se vztahuje na děti do věku 14 let.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
VW chystá 7místné elektrické SUV I.D. Lounge VW chystá 7místné elektrické SUV I.D. Lounge
Automobilka Volkswagen chystá spoustu nových elektrických modelů řady I.D. a mezi nimi by se mělo objevit i nové sedmimístné SUV I.D. Lounge. To by mělo být jedním ze tří nových elektrických SUV představených do roku 2022.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Tesla ukázala reakce lidí na drtivou akceleraci Roadsteru Tesla ukázala reakce lidí na drtivou akceleraci Roadsteru
Uvedení nové Tesly Roadster se pomaličku blíží. Sice to ještě nějakou dobu potrvá, nicméně automobilka prezentovala video demonstrující drtivou akceleraci vozu, kdy je na 96 km/h za pouhých 1,9 sekundy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Samsung Galaxy A8s oficiálně: první smartphone s „průstřelem“ Samsung Galaxy A8s oficiálně: první smartphone s „průstřelem“
Samsung přestavil světově první smartphone, který místo výřezu využívá otvor v displeji pro čelní kameru. K tomu navíc přidává našlapanou výbavu včetně až 8GB RAM nebo trojitého zadního fotoaparátu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik3 komentáře
Google nejspíš nabídne i levnější Pixel 3 Lite XL Google nejspíš nabídne i levnější Pixel 3 Lite XL
Google připravuje telefon střední třídy, které by měly nabídnout některé výhody Pixelů širímu okruhu zákazníků. Nyní se objevily rendery, které kromě již známého Pixelu 3 Lite ukazují také větší Pixel 3 Lite XL.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Musk by zvládl bankrot Tesly a chce koupit továrny od GM Musk by zvládl bankrot Tesly a chce koupit továrny od GM
Elon Musk se nechal slyšet, že by lepší vozy konkurence a případný bankrot Tesly nebral za velký problém, pokud to posune elektromobilitu kupředu. Společnost však chce expandovat a koupit zavřené továrny od GM. 
Včera, aktualita, Milan Šurkala