www.svetmobilne.cz
>
>

Restaurace dá dětské jídlo zdarma, pokud odložíte telefon

Restaurace dá dětské jídlo zdarma, pokud odložíte telefon
, , aktualita
Dnes jsou všichni zahledění do svých telefonů a raději si povídají elektronicky než ve skutečnosti. Řetězec restaurací Frankie & Benny's tomu chce udělat přítrž. Pokud se vzdáte svého telefonu při jídle, dostanete jídlo pro děti zdarma.
reklama
V nedávném průzkumu mezi 1500 dětmi vyplynulo, že mnoho z nich je velmi nespokojeno s chováním svých rodičů, kteří pořád "civí" do telefonů místo toho, aby si s nimi povídali nebo hráli. Některé děti dokonce rodičům telefony schovávají. To je případ i při čekání na jídlo v restauracích. Řetězec restaurací Frankie & Benny's ve Velké Británii s tím chce zatočit. Zavedl totiž krabičky "No Phone Zone", do kterých mohou rodiče vložit svůj telefon při vchodu do restaurace. Odměnou za to budou mít děti své porce zdarma a rodiče tak ušetří.
 
Restaurace Frankie & Bennys
 
zdroj: Rayboy8 [Public domain], přes Wikimedia Commons
 
Rodiče a jejich děti mohou od restaurace obdržet např. omalovánky nebo společenské hry, aby se při čekání na jídlo zabavili. Akce potrvá jen týden do 7. prosince, nicméně řetězec připouští, že pokud se akce setká s úspěchem, v nějaké podobě ji možná zavede i natrvalo. Pochopitelně jde o dobrovolnou akci, takže pokud se rodiče nebudou chtít zbavit svých telefonů, nemusí. Pak ale zaplatí tradičně i dětské porce. Akce se vztahuje na děti do věku 14 let.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tesla Model 3 dostala přes internet o 5 % vyšší výkon Tesla Model 3 dostala přes internet o 5 % vyšší výkon
Automobilka Tesla je známá tím, že aktualizuje své vozy pomocí aktualizací přes internet, jde o tzv. over-the-air updaty. Ten poslední přinsel např. Sentry Mode, Dog Mode, ale nejen to. Vozům se také navýšil výkon až o 5 %.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Bentley Continental GT dostává novou verzi s V8 Bentley Continental GT dostává novou verzi s V8
Automobilka Bentley uvádí novou lehčí verzi svého kupé a kabrioletu Continental GT. Jde o verzi V8 s dvakrát přeplňovaným osmiválcem, který dokáže oba dva vozy rozjet až na maximální rychlost 318 km/h.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Apple iPad mini se 7,9" displejem dostává A12 Bionic Apple iPad mini se 7,9" displejem dostává A12 Bionic
Společnost Apple představila dva nové tablety, iPad Air a iPad mini. Druhý jmenovaný přináší kompaktní rozměry díky 7,9" displeji. Dostává však také výkonnější procesor A12 Bionic a podporu dotykového pera Apple Pencil.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nový Apple iPad Air podporuje Apple Pencil Nový Apple iPad Air podporuje Apple Pencil
Apple dnes představil dva nové tablety, iPad mini a iPad Air. My se podíváme na iPad Air, který vedle výkonnějšího hardwaru přináší především podporu Apple Pencil. Tu tak nyní podporují všechny nové iPady.
18.3.2019, aktualita, Milan Šurkala
Fisker chystá elektrické SUV, konkurenci Modelu Y Fisker chystá elektrické SUV, konkurenci Modelu Y
Automobilka Fisker se chystá na další pokus prorazit se svými elektromobily. Chystá totiž nové elektrické SUV, které by mělo být konkurencí Tesle Modelu Y, rovněž za příznivou cenu okolo 40000 USD.
18.3.2019, aktualita, Milan Šurkala