www.svetmobilne.cz
>
>

Restaurace dá dětské jídlo zdarma, pokud odložíte telefon

Restaurace dá dětské jídlo zdarma, pokud odložíte telefon
, , aktualita
Dnes jsou všichni zahledění do svých telefonů a raději si povídají elektronicky než ve skutečnosti. Řetězec restaurací Frankie & Benny's tomu chce udělat přítrž. Pokud se vzdáte svého telefonu při jídle, dostanete jídlo pro děti zdarma.
reklama
V nedávném průzkumu mezi 1500 dětmi vyplynulo, že mnoho z nich je velmi nespokojeno s chováním svých rodičů, kteří pořád "civí" do telefonů místo toho, aby si s nimi povídali nebo hráli. Některé děti dokonce rodičům telefony schovávají. To je případ i při čekání na jídlo v restauracích. Řetězec restaurací Frankie & Benny's ve Velké Británii s tím chce zatočit. Zavedl totiž krabičky "No Phone Zone", do kterých mohou rodiče vložit svůj telefon při vchodu do restaurace. Odměnou za to budou mít děti své porce zdarma a rodiče tak ušetří.
 
Restaurace Frankie & Bennys
 
zdroj: Rayboy8 [Public domain], přes Wikimedia Commons
 
Rodiče a jejich děti mohou od restaurace obdržet např. omalovánky nebo společenské hry, aby se při čekání na jídlo zabavili. Akce potrvá jen týden do 7. prosince, nicméně řetězec připouští, že pokud se akce setká s úspěchem, v nějaké podobě ji možná zavede i natrvalo. Pochopitelně jde o dobrovolnou akci, takže pokud se rodiče nebudou chtít zbavit svých telefonů, nemusí. Pak ale zaplatí tradičně i dětské porce. Akce se vztahuje na děti do věku 14 let.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
McLaren uvádí 600LT Spider, 600 koní bez střechy McLaren uvádí 600LT Spider, 600 koní bez střechy
Automobilka McLaren představila nový roadster 600LT Spider. LT zde znamená Long Tail, tedy prodlouženou záď pro lepší aerodynamiku. Nechybí ani dvakrát přeplňovaná V8, která dává rovných 600 koní.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Čínský developer koupil většinový podíl v bývalém Saabu Čínský developer koupil většinový podíl v bývalém Saabu
Švédská automobilka Saab zbankrotovala už před 7 lety a poté putovala do rukou Číňanů. Dostala jméno NEVS a nyní má opět nového majitele. Je jím čínský developer se zaměřením na zdravotnictví.
18.1.2019, aktualita, Milan Šurkala
Zlevněná výměna baterií iPhonů přišla Apple draho, zájem byl 10násobný Zlevněná výměna baterií iPhonů přišla Apple draho, zájem byl 10násobný
Zájem o zlevněnou výměnu baterií u telefonů Apple iPhone byl až 10krát větší, než Apple očekával. I to se projevilo na zhoršených odhadech hospodářských výsledků pro poslední čtvrtletí. Program vyšel Apple hodně draho.
18.1.2019, aktualita, Milan Šurkala
Facelift BMW 7 může mít V12 i hybrid Facelift BMW 7 může mít V12 i hybrid
Mnichovská automobilka představila facelift luxusního sedanu BMW řady 7. Ten se na první pohled liší obrovskými, o 40 % většími ledvinkami. V nabídce bude nadále motor V12 a dostane se také na hybridní verzi.
17.1.2019, aktualita, Milan Šurkala
Apple představil pouzdra na nové iPhony s akumulátorem Apple představil pouzdra na nové iPhony s akumulátorem
Pokud je vám výdrž nových iPhonů málo, pak má pro vás výrobce nová oficiální pouzdra, která výdrž těchto telefonů značně prodlouží. Obsahují totiž vestavěný akumulátor a podporují i bezdrátové nabíjení.
17.1.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář