www.svetmobilne.cz
>
>
>
>
>

Remix OS je možné spustit jako dual boot

Remix OS je možné spustit jako dual boot
, , aktualita
Remix OS je operační systém, který umožní na desktop nainstalovat Android. Zatím jsme jej mohli instalovat pouze na flash disk, novější verze ale přichází s možností instalace na pevný disk počítače jako dual boot.
K oblíbeným
reklama
Již jsme přinesli návod, jak Remix OS zprovoznit i na vašem počítači, pokud máte 64bitový procesor od Intelu. AMD totiž nebylo podporováno. Nově ale přibyla podpora i pro 32bitové procesory, avšak o podpoře procesorů AMD nepadla žádná zmínka.

Zásadní věcí je ale změna, kam se může systém instalovat. Dřívější verze mohla být nainstalována pouze na rychlý flash disk, což komplikovalo práci se systémem ať už po stránce rychlosti či po stránce zaplněného portu.

To nejsou ale jediná vylepšení systému. Hovoří se třeba o opravě více než 50 chyb nebo aktualizacemi OTA (Over-The-Air). Dříve bylo nutné instalovat nový systém manuálně, nyní se stáhne do počítače jako u mobilních telefonů.

Zdroj: The Inquirer
reklama
Nejnovější články
Google zlepšuje kontrolu aplikací pro Android, vývojáři se bouří Google zlepšuje kontrolu aplikací pro Android, vývojáři se bouří
Operační systém Google Android není zrovna synonymem pro vysoké bezpečí. Dost často se i do oficiálního obchodu dostanou závadné aplikace, což chce Google změnit. Vývojářům se ale zvýšená kontrola nelíbí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Samsung Galaxy A (2020) přinese až 108MPx fotoaparát Samsung Galaxy A (2020) přinese až 108MPx fotoaparát
Samsung si pro příští rok chystá aktualizaci velmi úspěšné řady Galaxy A. Vlajková loď by si tentokrát měla odnést dokonce snímač s neuvěřitelným rozlišením 108 MPx, který byl vyvinut původně pro Xiaomi.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Bugatti Centodieci: nástupce EB110 má 1600 koní Bugatti Centodieci: nástupce EB110 má 1600 koní
Na oslavu 110 let existence automobilky Bugatti a připomenutí legendárního modelu EB110 vyrobí automobilka limitovanou sérií vozů Centodieci. Připravte se na výkon 1600 koní a cenu 8 milionů EUR.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Surface Pro 6 a Book 2 po updatu běží jen na 400 MHz Surface Pro 6 a Book 2 po updatu běží jen na 400 MHz
Chybné aktualizace se nevyhýbají žádnému výrobci a tentokrát se to povedlo Microsoftu. Jeho mobilní zařízení Surface Book 2 a Surface Pro 6 totiž po aktualizaci velmi často padají do throttlingu CPU, které pak běží jen na frekvenci 400 MHz.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Motorola One Action s netradiční 117° kamerkou Motorola One Action s netradiční 117° kamerkou
Motorola představila nový smartphone One Action. Jak už název napovídá, je určen pro akční zákazníky. Důvodem je zde širokoúhlý fotoaparát se 117° záznamem s otočeným senzorem pro pohodlné natáčení.
17.8.2019, aktualita, Milan Šurkala