www.svetmobilne.cz
>
>
>
>
>

Remix OS je možné spustit jako dual boot

Remix OS je možné spustit jako dual boot
, , aktualita
Remix OS je operační systém, který umožní na desktop nainstalovat Android. Zatím jsme jej mohli instalovat pouze na flash disk, novější verze ale přichází s možností instalace na pevný disk počítače jako dual boot.
reklama
Již jsme přinesli návod, jak Remix OS zprovoznit i na vašem počítači, pokud máte 64bitový procesor od Intelu. AMD totiž nebylo podporováno. Nově ale přibyla podpora i pro 32bitové procesory, avšak o podpoře procesorů AMD nepadla žádná zmínka.

Zásadní věcí je ale změna, kam se může systém instalovat. Dřívější verze mohla být nainstalována pouze na rychlý flash disk, což komplikovalo práci se systémem ať už po stránce rychlosti či po stránce zaplněného portu.

To nejsou ale jediná vylepšení systému. Hovoří se třeba o opravě více než 50 chyb nebo aktualizacemi OTA (Over-The-Air). Dříve bylo nutné instalovat nový systém manuálně, nyní se stáhne do počítače jako u mobilních telefonů.

Zdroj: The Inquirer
reklama
Nejnovější články
McLaren uvádí 600LT Spider, 600 koní bez střechy McLaren uvádí 600LT Spider, 600 koní bez střechy
Automobilka McLaren představila nový roadster 600LT Spider. LT zde znamená Long Tail, tedy prodlouženou záď pro lepší aerodynamiku. Nechybí ani dvakrát přeplňovaná V8, která dává rovných 600 koní.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Čínský developer koupil většinový podíl v bývalém Saabu Čínský developer koupil většinový podíl v bývalém Saabu
Švédská automobilka Saab zbankrotovala už před 7 lety a poté putovala do rukou Číňanů. Dostala jméno NEVS a nyní má opět nového majitele. Je jím čínský developer se zaměřením na zdravotnictví.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Zlevněná výměna baterií iPhonů přišla Apple draho, zájem byl 10násobný Zlevněná výměna baterií iPhonů přišla Apple draho, zájem byl 10násobný
Zájem o zlevněnou výměnu baterií u telefonů Apple iPhone byl až 10krát větší, než Apple očekával. I to se projevilo na zhoršených odhadech hospodářských výsledků pro poslední čtvrtletí. Program vyšel Apple hodně draho.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Facelift BMW 7 může mít V12 i hybrid Facelift BMW 7 může mít V12 i hybrid
Mnichovská automobilka představila facelift luxusního sedanu BMW řady 7. Ten se na první pohled liší obrovskými, o 40 % většími ledvinkami. V nabídce bude nadále motor V12 a dostane se také na hybridní verzi.
17.1.2019, aktualita, Milan Šurkala
Apple představil pouzdra na nové iPhony s akumulátorem Apple představil pouzdra na nové iPhony s akumulátorem
Pokud je vám výdrž nových iPhonů málo, pak má pro vás výrobce nová oficiální pouzdra, která výdrž těchto telefonů značně prodlouží. Obsahují totiž vestavěný akumulátor a podporují i bezdrátové nabíjení.
17.1.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář