www.svetmobilne.cz
>
>
>
>
>

Remix OS je možné spustit jako dual boot

Remix OS je možné spustit jako dual boot
, , aktualita
Remix OS je operační systém, který umožní na desktop nainstalovat Android. Zatím jsme jej mohli instalovat pouze na flash disk, novější verze ale přichází s možností instalace na pevný disk počítače jako dual boot.
reklama
Již jsme přinesli návod, jak Remix OS zprovoznit i na vašem počítači, pokud máte 64bitový procesor od Intelu. AMD totiž nebylo podporováno. Nově ale přibyla podpora i pro 32bitové procesory, avšak o podpoře procesorů AMD nepadla žádná zmínka.

Zásadní věcí je ale změna, kam se může systém instalovat. Dřívější verze mohla být nainstalována pouze na rychlý flash disk, což komplikovalo práci se systémem ať už po stránce rychlosti či po stránce zaplněného portu.

To nejsou ale jediná vylepšení systému. Hovoří se třeba o opravě více než 50 chyb nebo aktualizacemi OTA (Over-The-Air). Dříve bylo nutné instalovat nový systém manuálně, nyní se stáhne do počítače jako u mobilních telefonů.

Zdroj: The Inquirer
reklama
Nejnovější články
Tesla Model 3 dostala přes internet o 5 % vyšší výkon Tesla Model 3 dostala přes internet o 5 % vyšší výkon
Automobilka Tesla je známá tím, že aktualizuje své vozy pomocí aktualizací přes internet, jde o tzv. over-the-air updaty. Ten poslední přinsel např. Sentry Mode, Dog Mode, ale nejen to. Vozům se také navýšil výkon až o 5 %.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Bentley Continental GT dostává novou verzi s V8 Bentley Continental GT dostává novou verzi s V8
Automobilka Bentley uvádí novou lehčí verzi svého kupé a kabrioletu Continental GT. Jde o verzi V8 s dvakrát přeplňovaným osmiválcem, který dokáže oba dva vozy rozjet až na maximální rychlost 318 km/h.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Apple iPad mini se 7,9" displejem dostává A12 Bionic Apple iPad mini se 7,9" displejem dostává A12 Bionic
Společnost Apple představila dva nové tablety, iPad Air a iPad mini. Druhý jmenovaný přináší kompaktní rozměry díky 7,9" displeji. Dostává však také výkonnější procesor A12 Bionic a podporu dotykového pera Apple Pencil.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nový Apple iPad Air podporuje Apple Pencil Nový Apple iPad Air podporuje Apple Pencil
Apple dnes představil dva nové tablety, iPad mini a iPad Air. My se podíváme na iPad Air, který vedle výkonnějšího hardwaru přináší především podporu Apple Pencil. Tu tak nyní podporují všechny nové iPady.
18.3.2019, aktualita, Milan Šurkala
Fisker chystá elektrické SUV, konkurenci Modelu Y Fisker chystá elektrické SUV, konkurenci Modelu Y
Automobilka Fisker se chystá na další pokus prorazit se svými elektromobily. Chystá totiž nové elektrické SUV, které by mělo být konkurencí Tesle Modelu Y, rovněž za příznivou cenu okolo 40000 USD.
18.3.2019, aktualita, Milan Šurkala